Mirki, polecicie jaki #laptop do 4.5k, zastosowania: #cad a konkretnie #inventor ? Cały czas zastanawiam się jeszcze, czy nie pójść jednak w stronę stacjonarki, ale jednak czasem warto zabrać pracę do domu.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki którego laptopa byście wybrali
Nr 1:
I5 4210h 2 rdzenie
16 GB ram
Gtx 960 4gb ddr5
256ssd + 1tb hdd
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, muszę doradzić komuś zakup #laptop (niestety), powiedzcie co sądzicie - może ktoś będzie mógł zaproponować coś lepszego? 4 podstawowe wymagania

1) budżet max 2 tys. zł
2) 15.6" matryca
3) 8GB RAM
4) SSD min. 240GB
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NocnyMarek: Ja bym brał coś z tego:
http://www.x-kom.pl/g-2/c/1522-notebooki-laptopy-15-6.html?sort_by=price_asc&f[manufacturers][27]=1&f[manufacturers][396]=1&f[manufacturers][7]=1&f[manufacturers][28]=1&f[price][from]=1600&f[price][to]=2200&f[34][3034]=1&f[44][61313]=1&f[22][257]=1&f[22][262]=1&f[22][277]=1&f[37][48824]=1&f[58][from]=8&f[58][to]=8&f[32][2639]=1&f[32][2448]=1&f[32][192]=1&f[32][193]=1&f[32][62807]=1&f[32][72377]=1

Niedawno komuś doradzałem i były dokładnie takie same wymagania
  • Odpowiedz
Witam, potrzebuję pomocy w szybkim wyborze używanego laptopa do 500 zł.
Wymagania podstawowe - płynne działanie podczas grzebania w internetach, pracy w pakiecie office, oglądaniu jakiegoś filmu. Całkowicie nie znam się na specyfikacji itd, z internetów wyczytałam kilka opinii, ale czasu brak na głębszy wywiad w tym temacie. Dlatego przedstawiam kilka opcji i poddaję je ocenie (przy okazji liczę na pomoc w ocenie określonej aukcji, bo nie mam doświadczenia na co
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Była kiedyś jakas strona co były podane najlepsze ceny laptopów do określonej cenie. Np do 1500 najlepszy taki a do 2000 taki itd. Macie coś takiego
#komputery #laptop
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirki. Może ktoś mi tutaj doradzi coś mądrego bo nie mam kogo zapytać a Wy się znacie na takich rzeczach. Kupiłem laptopa w #komputronik , wywaliłem na niego 4500zł (gamingowe bebechy)i pierwszy raz kupiłem wadliwego #acer. Laptopa tej firmy mam już trzeciego (tak na wypadek opinii że po co brałem acer'a itp). Wada polega na tym że (prawdopodobnie) wiatrak od chłodzenia dziwnie buczy na niskich obrotach,
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Antito: Dzięki za odpowiedzi. Wezmę sobie do serca Twoje porady, napewno wiem teraz dużo więcej niż jeszcze dzisiaj rano. Pewnie jeszcze jakieś pytania mi się nasuną, ale to już jutro pomęczę trochę konsultanta od acera ;) A Tobie jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
  • Odpowiedz
Pytanie o #komputer czy raczej o #laptop
Chcę wymienić swojego 5 letniego staruszka na coś nowego. Mam Asusa i jestem z niego mega zadowolony, ale absolutnie nie muszę się trzymać marki. Co mogę kupić dobrego, żeby się zmieścić do mniej więcej 3-3,5k? Widziałem, że w tej cenie mogę szukać czegoś pokroju i5 6200U i geforce 940-950m i to by mnie chyba satysfakcjonowało. Macie jakieś najlepsze sklepy czy coś?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, proszę o pomoc. #szukamlaptopa
Potrzebuję #laptop do #programowanie. Cena jakieś 3,5k - 4k, max 4,5k PLN. Najbardziej do mnie przemawiają #lenovo i #dell. Chciałby żeby miał dysk ssd, co najmniej 8GB ramu i procesor co najmniej i5. Dobrze żeby był lekki (może być bez napędu), rozdzielczość hd wystarczy. Z bajerów mógłby mieć podświetlaną klawiaturę. Podpowiecie jakieś typy? Bo już
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej czy będzie można podczepić a pomocą przejściówki (sata->usb) stary dysk z laptopa na którym jest windows 7 do laptopa z windows 10 i przegrać na niego jakieś dokumenty, zdjęcia na ten nowy?

Chodzi mi czy nie będzie jakiś problemów z systemami.

#laptop #pc #elektronika
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Jest problem Mirki. Wczoraj wyłączając laptopa zrobiły się aktualizacje. Dziś rano gdy go włączyłem to nie chce zaladować systemu. Wypieprza jakieś Intel undi i nie wykrywa urządzenia z którego mogłoby bootowac. ( ͡° ʖ̯ ͡°) help

#komputery #kiciochpyta #laptop #windows
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, planuję kupić laptopa. Mógłby ktoś mi pomóc/doradzić na co konkretnie zwrócić uwagę? W sensie ile obecnie przydałoby się ramu, jaka co najmniej karta i procek, czy obowiązkowo dysk SSD czy HDD wystarczy (widziałem, że są mixy typu np. 120 GB SSD i 1 TB HDD - nie bardzo wiem na czym to polega), jaka firma jest obecnie "na topie", a jakiej ewentualnie unikać? Będę pewnie sporo grał w jakieś nowe gry,
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam,
Moze mi ktos doradzic czy zintegrowana karta intel hd4000 w duecie z i5 3320m (2 rdzenie, do 3.3 ghz) z laptopa lenovo ThinkPad t530 pozwola na w miare komfortowe wykonanie projektow na studiach (air) w #cad. W syllabusie sprawdzilem, ze bedziemy robic tez projekty w 3d. Generalnie chicalem zaoszczedzic na #laptop na studia, a z samym cadem nie mialem jeszcze nigdy do czynienia. Ewntualnie czy konsumencka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć mirasyy. Jakiego laptopa polecacie w przedziale cenowym 3000-3500zł? Jednostka będzie przed wszystkim używana na studiach politechnicznych(teleinformatyka). Poza tym zajmuje się półprofesjonalnie grafiką i wideo, czasami wpadnie mi zamówienie na zrobienie wizytówki, stronki czy obróbki jakiegoś wideo. Chciałbym żeby lapek był niezawodny a żywotność jego baterii była zadowalająca. Mogą być laptopy poleasingowe, używany najlepiej z linkiem do oferty, świetnie gdyby tereny sklepu obejmowały bielsko, katowice ew. Kraków, Gliwice lub okolice ;) myślałem
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam problem z laptopem asus, laptop wlacza sie tylko do tego loga z niebieskim okienkiem na srodku, laduje sie kilka minut po czym sie wylacza, dodatkowo , ktos ma jakies pomysl ? jak chce odswiezyc komputer to nie moge bo dysk zablokowany a jak przywrocic ustawienia fabryczne to tez nie moge bo pisze ze brak partycji, jakies sugestie? Na liveusb ubuntu moge wejsc na obie partycje i otwierac pliki lecz jak chce
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@langiewicza14: dysk umar
bios w sekcji boot order powinien podać model dysku. Ale skoro linux widzi pliki itp, to znaczy że coś jest nie tak z sektorem rozruchowym czy jakoś tak. Nie znam się do końca ale na 90% padł twardziel
  • Odpowiedz