Na laptopie mam win 10, chcę zrobić przywrócenie systemu z płyty (wtedy był jeszcze win 7). I tu moje pytanie - czy po przywróceniu będę mógł aktualizować win 7 do 10? #komputery #laptopy #laptop #windows10 #windows7 #windows
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

xortis
- 2

darek-jg
- 0
@xortis: darmowe aktualizacje już się skończyły,ale jak sobie znajdziesz twój klucz do win10 to powinieneś bez problemu go zainstalować,a jeśli wolałbyś zachować wszystkie programy które masz teraz zainstalowane to zrób obraz dysku...

BielyVlk
- 1
@xortis: Instaluj od razu 10 ze strony MS, wpisywanie klucza pomiń, po połączeniu z internetem aktywuje się sam.
- 2
Hej, szukam laptopa/netbooka max 13 cali. Mam już jednego laptopa Lenovo y-580 ale to ciężki klocek i nie chce mi się go wszędzie zabierać. Szukam czegoś małego i mobilnego tak, żebym mógł włożyć do torby/plecaka i nie spocić się przy noszeniu. Cel użytkowania - internet, YouTube. Używany sprzęt jak najbardziej wchodzi w grę. #laptop #laptopy
- 1
Mireczki
Czy ktoś z Was w jakiś sposób rozwiązał problem niepodświetlanej klawiatury w laptopie? Na razie mam Macbooka to jest ok, ale już niedługo idzie do innego własciciela a następny laptop nie ma podświetlenia - z mojej perspektywy to bardzo przydatna rzecz.
Testował z Was ktoś takie naklejki?
https://pl.aliexpress.com/item/Luminous-English-Keyboard-Sticker-Glow-in-the-Dark-Backlight-Keyboard-Cover-Film-Capital-Letters-Posted-with/32676498802.html
Czy ktoś z Was w jakiś sposób rozwiązał problem niepodświetlanej klawiatury w laptopie? Na razie mam Macbooka to jest ok, ale już niedługo idzie do innego własciciela a następny laptop nie ma podświetlenia - z mojej perspektywy to bardzo przydatna rzecz.
Testował z Was ktoś takie naklejki?
https://pl.aliexpress.com/item/Luminous-English-Keyboard-Sticker-Glow-in-the-Dark-Backlight-Keyboard-Cover-Film-Capital-Letters-Posted-with/32676498802.html
#pcmasterrace #laptopy #notebook #laptop
Mircy, dołożyłem sobie 4gb ramu do laptopa ale system w ogóle nie widzi. W biosie nawet nie mam opcji żeby włączyć dual channel - pokazuje tylko że pamięć działa w single channel.
Jakieś pomysły? Laptop ASUSa
Mircy, dołożyłem sobie 4gb ramu do laptopa ale system w ogóle nie widzi. W biosie nawet nie mam opcji żeby włączyć dual channel - pokazuje tylko że pamięć działa w single channel.
Jakieś pomysły? Laptop ASUSa
- 0
@junoreactor: r556ld windows 10 64
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mirki warto brać go za tysiączka? Tylko do obsługi codziennej, internet, yt, jakiś serial i fejs?
http://olx.pl/oferta/sprzedam-laptopa-lenovo-b50-80-nowy-nieuzywany-CID99-IDhwCuN.html#22d2137bad;promoted
#laptop #lenovo #pcmasterrace
http://olx.pl/oferta/sprzedam-laptopa-lenovo-b50-80-nowy-nieuzywany-CID99-IDhwCuN.html#22d2137bad;promoted
#laptop #lenovo #pcmasterrace
Mirki
Poszukuję fajnego plecaka na studia, taki co by był przeznaczony głównie pod laptopa 13.3 i inne elektroniczne bzdety ale żeby też pomieścił jakiś zeszyt, książkę od czasu do czasu. Chyba @cebula_online ostatnio wrzucał fajny plecaczek na banggodzie na przecenie, tylko gdzieś zgubiłem link ;/
Ktoś coś poleci?
#laptopy #plecak #plecaki #laptop
Poszukuję fajnego plecaka na studia, taki co by był przeznaczony głównie pod laptopa 13.3 i inne elektroniczne bzdety ale żeby też pomieścił jakiś zeszyt, książkę od czasu do czasu. Chyba @cebula_online ostatnio wrzucał fajny plecaczek na banggodzie na przecenie, tylko gdzieś zgubiłem link ;/
Ktoś coś poleci?
#laptopy #plecak #plecaki #laptop
Lenovo ideapad 300
źródło: comment_hUafgdVjHHM88rqjd4H5Ys4tPVjYq3sX.jpg
Pobierz- 1
@cebula_online: możecie dać kolejne info, bo dzisiaj ten plecak jest za 18,50$ :) #kupione
#laptop #laptopy #pytanie #pcmasterrace #komputery #windows10 #windows
Elo, mam taki problem, ostatnio kupilem sobie nowego lapka, niestety musialem zainstalowac windows 10 no i ze tak powiem sa rozne problemy, do rzeczy.
Problem polega na tym że bardzo czesto uzycie dysku skacze do 100% a to nie jest chyba normalne? Najbardziej zauwazylem ze maja na to wplyw opcje "Host
Elo, mam taki problem, ostatnio kupilem sobie nowego lapka, niestety musialem zainstalowac windows 10 no i ze tak powiem sa rozne problemy, do rzeczy.
Problem polega na tym że bardzo czesto uzycie dysku skacze do 100% a to nie jest chyba normalne? Najbardziej zauwazylem ze maja na to wplyw opcje "Host
Wyłącz we właściwościach dysku indeksowanie plików
- 0
@kidi1: dobra powylaczalem rozne systemowe opcje i jest OK :)
@Kordus:
Z checia wrocil bym na Win 7 problem jedynie jest taki ze tam nie czyta wejsc USB niewiadomo dlaczego mam tutaj wejscie na plytki to zainstalowalem chipset i cos jeszcze ale i tak nie czytało.
Na necie cos znalazlem ze mozna przejsc ten problem kopiujac pliki sterownikowe z win 10 na 7 i wtedy to dziala tylko
@Kordus:
Z checia wrocil bym na Win 7 problem jedynie jest taki ze tam nie czyta wejsc USB niewiadomo dlaczego mam tutaj wejscie na plytki to zainstalowalem chipset i cos jeszcze ale i tak nie czytało.
Na necie cos znalazlem ze mozna przejsc ten problem kopiujac pliki sterownikowe z win 10 na 7 i wtedy to dziala tylko
Laptopowo mobilne Mirki
Znacie jakąś alternatywę dla tego lapka w tej samej cenie? Tylko to dla #rozowypasek więc musi być jak najładniejszy. (Mac odpada, ale im bardziej zbliżone tym lepiej)
Czy na czymś takim pójdzie photoshop i obrabianie rawów? Wiem, że nie będzie to zbyt komfortowa praca. Może ktoś ma tu miał doświadczenie z takim sprzętem? Jak bardzo źle będzie się na tym obrabiać zdjęcia i ewentualnie jakieś proste wektorowe rzeczy?
xkom
Znacie jakąś alternatywę dla tego lapka w tej samej cenie? Tylko to dla #rozowypasek więc musi być jak najładniejszy. (Mac odpada, ale im bardziej zbliżone tym lepiej)
Czy na czymś takim pójdzie photoshop i obrabianie rawów? Wiem, że nie będzie to zbyt komfortowa praca. Może ktoś ma tu miał doświadczenie z takim sprzętem? Jak bardzo źle będzie się na tym obrabiać zdjęcia i ewentualnie jakieś proste wektorowe rzeczy?
xkom
źródło: comment_2xQwliksKC7cjazZl0o9soxjuYf2LZ4x.jpg
Pobierz@promateosz: obczaj ux303ub/ux303ln,
Ładne wzornictwo a maja dedykowana kartę graficzną, która spokojnie do prostych zastosowań wystarczy
Ładne wzornictwo a maja dedykowana kartę graficzną, która spokojnie do prostych zastosowań wystarczy
Komentarz usunięty przez autora
- 0
- 0
Elo wypoki, czy są na sali jacyś fani zasilaczy?
In medias res, jak podłączyć dwa monitory VGA do laptopa z wejściem HDMI?
#monitor #monitory #komputery #laptop #laptopy #problem #technologia #pcmasterrace #pc
In medias res, jak podłączyć dwa monitory VGA do laptopa z wejściem HDMI?
#monitor #monitory #komputery #laptop #laptopy #problem #technologia #pcmasterrace #pc
@Max_Rockatansky: Jeden podłącz za pomocą przejściówki HDMI>VGA a drugi przejściówką USB>VGA.
@Max_Rockatansky: może są droższe modele tego adaptera firmowe, na których to będzie działać tylko mówię, że na chińskie to szkoda czasu marnować
konto usunięte via Android
- 2
Czy znajdę jakiś laptop do 2700 zł który będzie nadawał się do odrabiania zdjęć i prostych czynności graficznych? Siedzie w PC a na lapach zupełnie się nie znam. Jaka firma dobra? Co się nie psuje często? Lap dla różowego na być więc coś w miarę nie straszącego wyglądem. Mobilny w miarę. 15 stka. Czy patrzeć coś Della? A może do takiego budżetu w ogóle nie ma co patrzeć? #laptop #
@Niskobudzetowy_Kosmos to chyba w tej cenie lepiej jakąś bude kupić. Polecałbym ci lenovo, ale napisałeś *nie psuje*, a one potrafią już nowe przyjść popsute xd
- 1
@Niskobudzetowy_Kosmos: dwie rady ode mnie: nie bierz Asusa, bierz Della.
- 4
Wyrok Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej - klient nie może wymagać, by laptop nie miał systemu operacyjnego
Bydlaki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#laptop #laptopy
Bydlaki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#laptop #laptopy
Mireczki laptop:
- 15 cali
- lekki
- długi czas pracy na baterii z wifi
- max 4 k pln
- 15 cali
- lekki
- długi czas pracy na baterii z wifi
- max 4 k pln
- 2
Mirki jaki laptop dla różowego? Przedział cenowy dość luźny do 3000 zł. Laptop ma służyć do przeglądania internetu, muzyki filmów ewentualnie jakiś pakiet biurowy, nic więcej. Zależy mi na tym żeby był dość wytrzymały i wystarczył powiedzmy na te 5-6 lat.
#pcmasterrace #laptopy #laptop
#pcmasterrace #laptopy #laptop
Mirki niedługo chciałbym sprzedać laptopa w b.dobrym stanie. Ile mogę wyrwać za takiego:
LENOVO B590
Intel Core i3-3110M 2x 2,40GHz 3MB
RAM DDR3 1600Mhz 8GB
LENOVO B590
Intel Core i3-3110M 2x 2,40GHz 3MB
RAM DDR3 1600Mhz 8GB
źródło: comment_1yNzbB7mpvvUJsqd0IEe5KH8vZKMPFrA.jpg
Pobierz- 0
Cena poniżej 1000zł mnie nie interesuje, mam wszystkie papiery, podełko, paragon za system itd
@Gawith_Apricot: To się zdziwisz.
- 0
@Pustulka: To sobie zostawie i bede mial przenosny komp do neta na nastepne kilka lat
Laptop Lenovo Z51-70
Wie ktoś jak odpalić kamerę Real Sense 3D lub jakie oprogramowanie jest potrzebne ? Wbudowana kamera F200
Zainstalowałem stery i oprogramowanie ale nigdzie mi nie pokazuje aplikacji dedykowanej pod Real Sense takich jak chociażby Tutorial czy Getting Started
#laptop #kamera #realsense
Wie ktoś jak odpalić kamerę Real Sense 3D lub jakie oprogramowanie jest potrzebne ? Wbudowana kamera F200
Zainstalowałem stery i oprogramowanie ale nigdzie mi nie pokazuje aplikacji dedykowanej pod Real Sense takich jak chociażby Tutorial czy Getting Started
#laptop #kamera #realsense
- 2
Warto kupic laptopa od dreammachines? Dobre maja ekrany?
Mysle o tym podstawowym modelu za 3099 -hdd i +lepszy ssd oraz dodatkowe 8gb ramu.
#szukamlaptopa #laptop #laptopy
Mysle o tym podstawowym modelu za 3099 -hdd i +lepszy ssd oraz dodatkowe 8gb ramu.
#szukamlaptopa #laptop #laptopy
Hej ludki, zastanawiam się #cokupic a szukam #laptop
Taki nieduży, nie musi być demonem prędkości. Wymagania to 15" ekran i dobrę kąty widzenia. Służył będzie głównie do oglądania filmów i TV w trasie TIRem. MOŻE czasem dziecko będzie grać przy zjazdach do domu - ale to dziecko ma ze 4-5 lat (nawet nie wiem, nie dla mnie to) i czy możecie coś doradzić?
#komputery #laptopy
Taki nieduży, nie musi być demonem prędkości. Wymagania to 15" ekran i dobrę kąty widzenia. Służył będzie głównie do oglądania filmów i TV w trasie TIRem. MOŻE czasem dziecko będzie grać przy zjazdach do domu - ale to dziecko ma ze 4-5 lat (nawet nie wiem, nie dla mnie to) i czy możecie coś doradzić?
#komputery #laptopy
- 0
@ptasiek2: jak najmniejszy. max 1500
- 0
Laptop Lenovo Z51-70
Wie ktoś jak odpalić kamerę Real Sense 3D lub jakie oprogramowanie jest potrzebne ? Wbudowana kamera F200
Zainstalowałem stery i oprogramowanie ale nigdzie mi nie pokazuje aplikacji dedykowanej pod Real Sense takich jak chociażby Tutorial czy Getting Started
#laptop #kamera #realsense
Wie ktoś jak odpalić kamerę Real Sense 3D lub jakie oprogramowanie jest potrzebne ? Wbudowana kamera F200
Zainstalowałem stery i oprogramowanie ale nigdzie mi nie pokazuje aplikacji dedykowanej pod Real Sense takich jak chociażby Tutorial czy Getting Started
#laptop #kamera #realsense























