@xortis: darmowe aktualizacje już się skończyły,ale jak sobie znajdziesz twój klucz do win10 to powinieneś bez problemu go zainstalować,a jeśli wolałbyś zachować wszystkie programy które masz teraz zainstalowane to zrób obraz dysku...
  • Odpowiedz
Hej, szukam laptopa/netbooka max 13 cali. Mam już jednego laptopa Lenovo y-580 ale to ciężki klocek i nie chce mi się go wszędzie zabierać. Szukam czegoś małego i mobilnego tak, żebym mógł włożyć do torby/plecaka i nie spocić się przy noszeniu. Cel użytkowania - internet, YouTube. Używany sprzęt jak najbardziej wchodzi w grę. #laptop #laptopy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki

Czy ktoś z Was w jakiś sposób rozwiązał problem niepodświetlanej klawiatury w laptopie? Na razie mam Macbooka to jest ok, ale już niedługo idzie do innego własciciela a następny laptop nie ma podświetlenia - z mojej perspektywy to bardzo przydatna rzecz.

Testował z Was ktoś takie naklejki?

https://pl.aliexpress.com/item/Luminous-English-Keyboard-Sticker-Glow-in-the-Dark-Backlight-Keyboard-Cover-Film-Capital-Letters-Posted-with/32676498802.html
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki

Poszukuję fajnego plecaka na studia, taki co by był przeznaczony głównie pod laptopa 13.3 i inne elektroniczne bzdety ale żeby też pomieścił jakiś zeszyt, książkę od czasu do czasu. Chyba @cebula_online ostatnio wrzucał fajny plecaczek na banggodzie na przecenie, tylko gdzieś zgubiłem link ;/
Ktoś coś poleci?

#laptopy #plecak #plecaki #laptop
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#laptop #laptopy #pytanie #pcmasterrace #komputery #windows10 #windows
Elo, mam taki problem, ostatnio kupilem sobie nowego lapka, niestety musialem zainstalowac windows 10 no i ze tak powiem sa rozne problemy, do rzeczy.
Problem polega na tym że bardzo czesto uzycie dysku skacze do 100% a to nie jest chyba normalne? Najbardziej zauwazylem ze maja na to wplyw opcje "Host
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kidi1: dobra powylaczalem rozne systemowe opcje i jest OK :)
@Kordus:
Z checia wrocil bym na Win 7 problem jedynie jest taki ze tam nie czyta wejsc USB niewiadomo dlaczego mam tutaj wejscie na plytki to zainstalowalem chipset i cos jeszcze ale i tak nie czytało.
Na necie cos znalazlem ze mozna przejsc ten problem kopiujac pliki sterownikowe z win 10 na 7 i wtedy to dziala tylko
  • Odpowiedz
Laptopowo mobilne Mirki

Znacie jakąś alternatywę dla tego lapka w tej samej cenie? Tylko to dla #rozowypasek więc musi być jak najładniejszy. (Mac odpada, ale im bardziej zbliżone tym lepiej)

Czy na czymś takim pójdzie photoshop i obrabianie rawów? Wiem, że nie będzie to zbyt komfortowa praca. Może ktoś ma tu miał doświadczenie z takim sprzętem? Jak bardzo źle będzie się na tym obrabiać zdjęcia i ewentualnie jakieś proste wektorowe rzeczy?
xkom
N.....s - Laptopowo mobilne Mirki

Znacie jakąś alternatywę dla tego lapka w tej sa...

źródło: comment_2xQwliksKC7cjazZl0o9soxjuYf2LZ4x.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#nvidia #komputery #laptop
Miraski mam laptopa i przed formatem mialem aplikacje do przelaczania sie pomiedzy kartami graficznymi i moglem sobie ustawic jaki program bedzie uzywal karty graficznej, a ktory zintegrowanej, znacie moze nazwe? Mam sterowniki do laptopa wgrane itd, a programu nie ma
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy znajdę jakiś laptop do 2700 zł który będzie nadawał się do odrabiania zdjęć i prostych czynności graficznych? Siedzie w PC a na lapach zupełnie się nie znam. Jaka firma dobra? Co się nie psuje często? Lap dla różowego na być więc coś w miarę nie straszącego wyglądem. Mobilny w miarę. 15 stka. Czy patrzeć coś Della? A może do takiego budżetu w ogóle nie ma co patrzeć? #laptop #
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FxJerzy Klient kupuje wystawiony na sprzedaż komputer w całości, nie? Równie dobrze mógłby *wymagać* żeby laptop był bez kości pamiąci, bo klient będzie chciał sobie zaraz wstawić inne. Pls
  • Odpowiedz
Mirki jaki laptop dla różowego? Przedział cenowy dość luźny do 3000 zł. Laptop ma służyć do przeglądania internetu, muzyki filmów ewentualnie jakiś pakiet biurowy, nic więcej. Zależy mi na tym żeby był dość wytrzymały i wystarczył powiedzmy na te 5-6 lat.

#pcmasterrace #laptopy #laptop
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Laptop Lenovo Z51-70
Wie ktoś jak odpalić kamerę Real Sense 3D lub jakie oprogramowanie jest potrzebne ? Wbudowana kamera F200
Zainstalowałem stery i oprogramowanie ale nigdzie mi nie pokazuje aplikacji dedykowanej pod Real Sense takich jak chociażby Tutorial czy Getting Started
#laptop #kamera #realsense
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej ludki, zastanawiam się #cokupic a szukam #laptop
Taki nieduży, nie musi być demonem prędkości. Wymagania to 15" ekran i dobrę kąty widzenia. Służył będzie głównie do oglądania filmów i TV w trasie TIRem. MOŻE czasem dziecko będzie grać przy zjazdach do domu - ale to dziecko ma ze 4-5 lat (nawet nie wiem, nie dla mnie to) i czy możecie coś doradzić?

#komputery #laptopy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Laptop Lenovo Z51-70
Wie ktoś jak odpalić kamerę Real Sense 3D lub jakie oprogramowanie jest potrzebne ? Wbudowana kamera F200
Zainstalowałem stery i oprogramowanie ale nigdzie mi nie pokazuje aplikacji dedykowanej pod Real Sense takich jak chociażby Tutorial czy Getting Started
#laptop #kamera #realsense
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach