Wczoraj miał miejsce finisaż rozpoczętej w czerwcu wystawy zbiorowej "Jesteśmy Ludźmi - We are People" (która miała do tego jeden reopening w lipcu). Galeria Labirynt jest ogromną przestrzenią, dzięki czemu wiele dzieł sztuki może zmieścić się pod jej dachem. Myślę, że ten temat mógł być jedną z największych lubelskich przedsięwzięć (i to niekoniecznie tylko artystycznych) stojących w obronie, a zarazem pokazującym, czym jest kultura LGBT.

#lgbt #teczowepaski #
Cukrzyk2000 - Wczoraj miał miejsce finisaż rozpoczętej w czerwcu wystawy zbiorowej "J...

źródło: comment_1602425930CAkGtgUCzRu7lrlQqi2rVR.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach