#programowanie #programista15k #java #kotlin
Zarabiam 12500 UOP. Mam z tego 8900 w dużym wojewódzkim. Nie dostałem podwyżki teraz, bo dostałem awans w listopadzie na mida. Podniosł mi lead z 11000 na 12500 z zapewnieniem że w marcu dostanę z 1000 w górę. Nie dostałem. Jako że wskoczyłem w miejsce seniora który miał 21000 na B2B doszły mi jego obowiązki, a
























Dodam, że całe życie jestem Windowsiarzem, również od strony administracyjnej. Linuxa coś tam liznąłem, nie lubiliśmy się.
#programowanie #android #androiddev #kotlin