Wpis z mikrobloga

Bezpieczna i skuteczna mówili. No i pan koszykarz uwierzył. Po drugiej dawce dostał zapalenia mięśnia sercowego.

Aby wrócić do gry musiał przejść stress testy. W czasie testów dostał zawału i umarł.

Oto co pisał na fb:

– Dostałem cholernego zapalenia mięśnia sercowego od zażycia pieprzonej szczepionki. (Dostałem 2 dawki Pfizera) I wiedziałem o tym! Wiele osób mnie ostrzegało” – napisał Cabrera Adames w mediach społecznościowych.

"Ale zgadnij co? To było obowiązkowe, inaczej nie mogłem pracować. Jestem międzynarodowym zawodowym sportowcem i gram w Hiszpanii. Nie mam żadnych problemów zdrowotnych, nic, żadnych dziedzicznych problemów, nie mam astmy, NIC! Nagle upadłem na ziemię w środku meczu i prawie umarłem. Wciąż wracam do zdrowia i miałem zrobione 11 różnych badań kardiologicznych i zgadnij? Nic nie znajdują.


https://nypost.com/2023/06/24/pro-basketball-player-who-previously-blamed-covid-vaccine-for-rare-heart-condition-dies-of-heart-attack/


#szczepienia #koronawirus #ciekawostki #medycyna #zdrowie #koszykowka #hiszpania #zawal #serce #polska
hansschrodinger - Bezpieczna i skuteczna mówili. No i pan koszykarz uwierzył. Po drug...

źródło: FzZ79oYX0AED95s

Pobierz
  • 16
@SkrytyZolw:

zdziwiłbyś się, nie raz widziałam ludzi z zewnątrz zadbanych i wymuskanych, a w ustach pogrom.


jestem w stanie w to uwierzyć.

Tu bardziej chodzi o to że to sportowiec i moim zdaniem klub dba o swoich zawodników i bada ich wzdłuż i wszerz, taki zawodnik robi dla nich kasę i musi być zdrowy jak koń. To tyle teorii, jeśli się mylę to niech mnie jakiś fan koszykówki oświeci.
To prawda, że co pół roku chodziłam na badania, natomiast nigdy nikt nie mówił o zębach. Było ekg, próba wysiłkowa, okuliasta, laryngolog, badania krwi i moczu.


@SkrytyZolw: Nikt nie będzie badał każdego sportowca kompleksowo. Poza tym zapalenie mięśnia sercowego może być z wielu przyczyn i wcale nie jest tak łatwo się go dorobić. W każdym razie próchnicę ma w Polsce bodajże 90+% ludzi, popsute zęby również masa i wcale epidemii zapalenia