@Opportunist: Ja pamiętam jak raz za dzieciaka zapomniałem odmówić pokuty. Cały następny tydzień się stresowałem, że pójdę za to do piekła xD Całe szczęście człowiek z tego wyrósł ale aż strach pomyśleć ile dzieciaków z powodu religii przeżywało niepotrzebny stres.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach