Nazywajcie mnie idiotą, proszę bardzo, to nie ja wmawiam sobie że jak się obniży podatki to nagle 60mld wróci do społeczeństwa.

Według was co, te pieniądze trafiają do banku? Z tych 10mln pracujących wpływy budżetowe to śmiesznie niski procent z 60mld, większość wróci do firm, a one pokazały doskonale że mają w dupie godne warunki pracy, godne płace i inne.

Tu trzeba wszystko i wszystkich trzymać za ryj jak w niemczech i
Przecież chyba pracowałem przez ostatnie 15 lat. Wmawiacie że jak 60mld wróci do przedsiębiorców to nagle tu będzie eldorado.

N I E B Ę D Z I E

TO JEST POLSKA, tutaj dosłownie jak te gnoje miały niższe podatki niż gdziekolwiek indziej [lata 2009-10] to i tak omijały system, nie płaciły dużo, kombinowały jak nie stracić, oglądali każdą złotówkę dwa razy z każdej strony, mimo iż ceny były zachodnie a koszta utrzymania
Zmiana poparcia na wykopie w stosunku do poprzedniego sondażu:

Koalicja Obywatelska: -2,1%
Prawo i Sprawiedliwość: -1,5%
Nowa Lewica: -3,3%
Konfederacja: +1,5%
Trzecia Droga: +7,6%
Bezpartyjni Samorządowcy: -3%
Nie wiem/Trudno powiedzieć: +0,8%

#wybory #sondaz #po #ko #koalicjaobywatelska #pis #lewica #konfederacja #psl #polska2050 #trzeciadroga #bezpartyjnisamorzadowcy #polska #polityka
Pobierz michal-dyl - Zmiana poparcia na wykopie w stosunku do poprzedniego sondażu:

Koalicja...
źródło: Zrzut ekranu (467)
Wykopki, w tej nienawiści do Konfederacji, stają się socjalistami i popierają politykę ekonomiczną PiSu. Obniżanie podatków jest złe, bo uszczupla budżet. Wedle ich logiki, należy opróżniać kieszenie Polaków, żeby budżet był jak największy. Im więcej pieniędzy państwo ściągnie od ludzi, tym lepiej.
I oni śmieją krytykować PiS za socjalizm.
#konfederacja #polityka #konserwy
Oho, znowu socjaliści, a nie przyszło wam do tych parszywych łbów że może podatki są po to by państwo miało z czego się rozwijać i z czego działać? Jeżeli w polsce nie ma na czym zarabiać, to wyjaśnijcie mi, skąd polska ma brać pieniądze? Ilość biznesów i miejsc pracy też jest ograniczona. Według was mamy sobie te pieniądze drukować?! Bo tym tropem idzie wasze niedo niedo banie mózgowe

#bekazlewactwa #konfederacja
Pobierz czasnawybory666 - Oho, znowu socjaliści, a nie przyszło wam do tych parszywych łbów ż...
źródło: Zrzut ekranu 2023-09-6 o 10.30.15
@Ayessare: i tak i nie. W większości są bardzo niskie, ale skomplikowane, często niemające sensu i niesprawiedliwe. Nie ma potrzeby zabierać ludziom 60 mld złotych w podatkach tylko po to żeby dać im w 800 plus. Nie ma potrzeby opodatkowywać rent i emerytur po to żeby dać im 13 i 15 emeryturę. Nie ma potrzeby stosowania 5 różnych stawek ryczałtu, często dla bardzo podobnej specyfiki pracy. Nie ma potrzeby stosowania prawie
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.