@1masa: No w tym przypadku tak, to jest kwestia prawna. Pewne terminy mają pewne definicje. Nie można stwierdzić ludobójstwa tylko przez stwierdzenie "okej, sa trupy i zabici zostali przez Rosjan".

A #!$%@? o mistyfikacji gdzie w tym linku na stronie jest wyraźnie napisane to już kompromitacja:

"Przedstawiciel ONZ oświadczył, że ​​nie ma wystarczających dowodów, aby uznać zbrodnie wojenne Rosji popełnione na Ukrainie za ludobójstwo." Zmienia obraz, co nie?

A dalej:

"Tłumaczył,
Tuska źle pamiętam że też czytałem co chwilę afery w tym kraju nie będzie dobrze nigdy


@pochmurnie: mała różnica między nakrecanymi aferami żeby zdyskredytowac partie a aferami zamiatanymi pod dywan gdzie każda przekracza kosztem wszystkie tamte razem

za dwa dni kurs wróci do normy a ty usuniesz ten wpis żeby zatrzeć głupotę


@vitovia: a czy inflacja wróci do normy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Hej wyborco, jak zagłoszujesz na PiS albo konfederację to będziesz miał:
- autorytaryzm,
- nepotyzm,
- inflację,
- recesję,
- islamskich migrantów,
- najgorszą od 2 wś dzietność,
- korupcję,
- rekordowy dług publiczny,
- konflikt z UE,
- rozdawnictwo,
- nowe i większe podatki,
- polityczną policję i prokuraturę,
- upolitycznione sądy,
- brak praworządności,

Ale za to w zamian:
- lewaków będzie dupa boleć,
- nie będą się w szkole
@Njal:
@tangofoxtrot:

nie.
Jeżeli przyjąć, że 50/50 głosów podzieliłoby się na pis/po, a podejrzewam że byłoby to w okolicy 70/30 pis/po, to dzięki mniejszej ilości partii i metodzie D/honta PiS dostałaby więcej mandatów.

Podobna sytuacja w 2015 roku, gdzie PiS mógł rządzić jedynie dlatego, że lewicy zabrakło dosłownie 0,5% głosów.
Tak, to wybór, nie wiem jakiego fikołka trzeba zrobić, żeby temu zaprzeczyć.


@cordianss: wybór może być tylko świadomy. Człowiek chory psychicznie- na depresję - nie może podjąć świadomej decyzji. Dlatego np. w prawie karnym mamy przesłankę poczytalności sprawcy.

Bardzo logiczna wypowiedź


@cordianss: tak bardzo, że sosnierz wciska aborcję w statystki okołoporodowe ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Co jest ważniejsze, życie ludzkie czy zdrowie psychiczne?


@cordianss:
Wytłumaczcie mi, drodzy konfederaci, bo naprawdę nie rozumiem waszego toku myślenia: czemu uważacie, że jeśli nie powstanie rząd i zostaną ogłoszone wcześniejsze wybory, to na tym cokolwiek zyskacie?

Jeśli już, to stracicie, bo na kolejne wybory ludzie odpłyną od partii słabych i przepłyną do pisu/peło, by ten rząd jednak powstał. Kotłownia może się wreszcie ugiąć i zgodzić na wspólną listę, przez co kolejne wybory po prostu przegracie z automatu.

Nie powtórzycie sukcesu
@TypowyZakolak: Wipler i Banaś na pewno zyskają - czas - ponieważ mają zarzuty prokuratorskie ;)

Mają tylko i wyłącznie opcje koalicji z PiSem ponieważ jak ci faszole zgadają się z Tuskiem to od opozycji odpłynie absolutnie calutki liberalny elektorat, już teraz ludzie rezygnują z KO przez Gietycha i Agrorolnika a co dopiero wtedy...
@TypowyZakolak

Wytłumaczcie mi, drodzy konfederaci, bo naprawdę nie rozumiem waszego toku myślenia: czemu uważacie, że jeśli nie powstanie rząd i zostaną ogłoszone wcześniejsze wybory, to na tym cokolwiek zyskacie?

To jest jeden z scenariuszy, na który liczę. Brak rządu to dobra sytuacja - 95% zmian jakie były przez ostatnie lata były najgorsze więc brak zmian będzie lepszy.
W Belgii rządu nie było 1-1.5 lat i wtedy ten kraj zaskakująco dobrze się rozwijał
Błagam Cię! Wskaż na dzień dzisiejszy większych mężów stanu! Proszę o nazwiska.


@minus273: Co to ma do rzeczy? Stasiu jest lokomotywą na tej liście (choćby tylko z powodu rozpoznawalnej twarzy) i może wciągać do sejmu ludzi, którzy nie cieszą się takim poparciem, czyli de facto takich, których naród nie wybrał. To, czy jest większym, czy mniejszym mężem stanu, nie ma znaczenia dla problemu, o którym piszę. Poczytaj sobie o tym, jak