A mi się podobało przemówienie mentzena. Szczery do bólu. Szkoda że podczas kampanii taki nie był ( ͡º ͜ʖ͡º) #konfederacja Prawda jest taka że Pan Petru zniszczył konfederację
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@La_Paz: Jak wygrają na Ukrainie. Dopóki jesteśmy państwem frontowym to nie chcą robić zamieszania bo jeszcze z Rosją się dogadamy. Jak granica NATO się przesunie to mogą się upomnieć.

Przypomnę, że podobny numer ale na mniejszą skalę zrobili już w Szwajcarii, gdzie wydębili ponad miliard dolarów od banków i ubezpieczycieli nie na podstawie dowodów, ale nacisku od rządu USA- i jest to temat na tyle mainstreamowy, że można o tym
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marty_Mcfly87: Powodem porażki Konfitur jest to, że zamiast skupić się na tej nieszczęsnej gospodarce i konswerwatyźmie to promują dziwaków z poglądami które dla zwykłego kowalskiego są niezrozumiałe, chore, niebezpieczne. Dlatego mają głosy tylko młodych naiwnych chłopaczków ( ͡° ͜ʖ ͡°) - ale z Korwinizmu się wyrasta - też byłem takim chłopaczkim
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Wololol Mimo funduszy z subwencji i 4 lat w parlamencie nadal jest to partia kanapowa i zwyczajnie niepoważna. Nie ma żadnego zaplecza eksperckiego, kandydaci mają poglądy od sasa do lasa, nie mówiąc już o tym, że sporą część z nich jest kompletnie oderwana od rzeczywistości. Po prostu taka partia w 2023 roku nie jest w stanie zbudować poparcia wśród większej grupy wyborców, było to niemożliwe od samego początku.
  • Odpowiedz
@rozbojnikalibaba: ja właśnie w 2019 głosowałem na Bosaka bo nasłuchałem się tych wolnorynkowych opowiastek Mencena. I tylko dlatego. Wszedł covid i też byli jedyną partią która w tym całym chaosie zachowała jakiś rigcz.

A potem się zesrało: poparcie pisu w sprawie aborcji i wybuch wojny i jawnie prorosyjskie wypowiedzi różnych jej członków i środowisk skutecznie odrzuciły mnie od nich.
  • Odpowiedz
@zenek-stefan1:
Od lat 90 ten kraj się rozwinął najbardziej na świecie zaraz po chinach a ty narzekaj. Już nawet wyborcy nie nabierają się na takie p---------e bo widzą, że to dzięki UE i powiązaniu gospodarki z zachodem a w szczególności z mitycznymi Niemcami które są lewackie i wiecznie upadaja.
  • Odpowiedz