Wpis z mikrobloga

Wygląda na to że ta powódź zostanie wykorzystana do propagowania narracji o katastrofie klimatycznej. Konta ekoszurów już odpalone, TVN i rząd już mówi o ociepleniu klimatu. Teraz będzie jeszcze łatwiej przepchnąć kolejne zakazy i nakazy dotyczące ogrzewania domów gazem, węglem, przemieszczania się swoim własnym samochodem, przymusowej termomodernizacji itp
Od tygodnia wiadomo było że będą rekordowo duże opady a tymczasem niektóre zbiorniki retencyjne zamiast być opróźnione do 0% to miały 30-40%. Kto wie czy nie było też jakiegoś zasiewania opadów tak jak w dubaju.

Cel jest jeden - likwidacja klasy średniej. Masz wynajmować klitkę od korpo we Wrocławiu albo mieć kredo na 30 lat a nie posiadać swój dom na własność. To właśnie tacy ludzie zgodzą się na każde warunki pracy - a tego potrzeba korporacjom. Koszty pracy za bardzo poszły w górę aby korpo mogło sobie pozwolić na "rynek pracownika" - ludzie w garniturach postanowili wypowiedzieć wojnę klasie średniej/robotniczej. Na celu są ludzie, którzy mogą żyć bez "niewolniczej" pracy w korporacji chociażby przez 3 miesiące - masz mieć dokładnie tyle pieniędzy ile wydasz w danym miesiącu a nie jakieś życie z oszczędności.

#wroclaw #powodz #konfederacja #teoriespiskowe #klimat #globalneocieplenie #nauka
Viado - Wygląda na to że ta powódź zostanie wykorzystana do propagowania narracji o k...

źródło: 121_172640070312

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wygląda na to że ta powódź zostanie wykorzystana do propagowania narracji o katastrofie klimatycznej.


@Viado: Literalnie spełniają się prognozy dotyczące katastrofy klimatycznej, a szury nadal w wyparciu.
  • Odpowiedz
Literalnie spełniają się prognozy dotyczące katastrofy klimatycznej, a szury nadal w wyparciu.


@Filipterka25: bo zalało tereny zalewowe?( ͡° ͜ʖ ͡°) katastrofą klimatyczną byłoby jakby Podhale zalało xD
jak to jakaś baba gadała, że zbiorniki retencyjne w tych czasach niepotrzebne bo będzie sucho
  • Odpowiedz
W 1997, prawie 30 lat temu kiedy było gorzej to też była ta katastrofa klimatyczna?


@Viado: W 1997 roku stany rzek miałeś mniejsze, i w lecie. Wilgotnym lecie. Dziś miałeś w ciągu tygodnia d-------l opadów tuż po anormalnej suszy.

I tak, 30 lat temu też już było widać pierwsze objawy katastrofy klimatycznej, choć nie aż tak widoczne jak
  • Odpowiedz
  • 11
@M4YU: No tak - jak ktoś mówi co innego niż w mass mediach to z rosji xD Ładnie was wytresowali - dobre owieczki
  • Odpowiedz
  • 10
jak ktoś mówi co innego niż w mass mediach to z rosji


@Viado: to nie chodzi o to, że mówisz coś innego, ale o to co mówisz. Takie bzdury płyną z rosji, przez konfederuskie trolle do debili. Możesz być albo konfederuskiem, albo debilem. Nie ma trzeciej opcji ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Filipterka25:

Literalnie spełniają się prognozy dotyczące katastrofy klimatycznej, a szury nadal w wyparciu.


Literalnie nic się nie spełnia xD. Ale szury sobie wmówią wszystko. Większość ludzi potrzebuje wiary. Jaka by ona nie była. Opium dla ludu musi być. Jak porzuciliście jedną religię to musieliście przenieść się na inną i prowadzi Was ciągla, niczym niezmącona wiara, którą kaznodzieje, nazywali ekspertami sączą Wam z ambon w postaci tv
  • Odpowiedz
Wygląda na to że ta powódź zostanie wykorzystana do propagowania narracji o katastrofie klimatycznej. Konta ekoszurów już odpalone, TVN i rząd już mówi o ociepleniu klimatu. Teraz będzie jeszcze łatwiej przepchnąć kolejne zakazy i nakazy dotyczące ogrzewania domów gazem, węglem, przemieszczania się swoim własnym samochodem, przymusowej termomodernizacji itp


@Viado: xd?

Ze względu na oczekiwane ocieplenie przyszłego klimatu przewiduje się, że jednoroczność cyklonów Vb zmniejszy się. Spadek liczby cyklonów Vb może
  • Odpowiedz
@Viado: płatne konta oszołomów od klimatu odpaliły się już od pierwszych chwil powodzi. hieny nie mogły przepuścić takiej okazji do siania propagandy.
  • Odpowiedz