Dawno mnie tu nie było, ale dziś sobie słucham Eska TV, a tam hicior, który w tym roku ma już 13 latek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Kolejny sąsiad zza zachodniej granicy - Marko Albrecht, znany klubowiczom jako Mark'Oh i jego United, który notabene jest remakiem hitu z 1993r

Maybe one day we'll be united
And our love
SebaD86 - Dawno mnie tu nie było, ale dziś sobie słucham Eska TV, a tam hicior, który...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: A jak ustalacie miejsca w których się spotykacie? Piszesz o tym konkretnym przypadku, pożegnanie kolegi, więc pewnie to on zapraszał w konkretne miejsce, ale wydaje mi się, że to nie jest jakaś pierwsza socjalizacja?

Jeżeli masz oczywiście ochotę, może wyjdź z inicjatywą czegoś innego następnym razem a nie klasycznej popijawy. W zależności gdzie mieszkasz mogą być tam naprawdę fajne lokale na wspólne wyjście i ciekawsze spędzenie czasu niż nawalanie
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: na miejskich imprezach nie jest lepiej. Pełno Oskarków-cwaniaków zbyt pewnych siebie. Raz próbowali niemal siłą odciągnąć moją partnerkę ode mnie by sobie z nią potańczyć. Omal nie skończyło się n-----------ą.

Do tego dochodzą studenci i studentki karyny ze wsi, więc patola na całego.
  • Odpowiedz
Kilka lat temu miejsce to było jedną z bardziej popularnych dyskotek na mapie kujawsko-pomorskiego, tutaj słowo klucz „Było”, gdyż około 5 lat temu spłonęła, a po dawnej świetności obiektu zostały tylko odwiedzane przez podobnych mi ludzi zgliszcza po pożarze.......

Kontynuuj czytanie na https://turystykaniecodzienna.ct8.pl/tutaj-juz-nikt-nie-zatanczy-czyli-opuszczona-i-spalona-impreza/
Wpadnij też na Fb https://www.facebook.com/Turystyka-Niecodzienna-103307068743859

#urbanexploration #urbex #opuszczonemiejsca #pozar #fotografia #fotografiamobilna #zwiedzajzwykopem #podrozujzwykopem
Wilczur79 - Kilka lat temu miejsce to było jedną z bardziej popularnych dyskotek na m...

źródło: comment_1641309565eccWqSIQwumRNS9KWSckjD.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, jadę z różową do Warszawy na sylwestra. Gdzie można potańczyć i nie płacić 200 zł za wstęp(nie interesuje mnie impreza z open barem itp atrakcjami tylko miejsce do potańczenia w Sylwka)

#warszawa #kluby
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach