Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 8
@AnonimoweMirkoWyznania: słaby bait
@AnonimoweMirkoWyznania Klasyczny brak dynaminy - czyli s----------e. Tego nie da się nauczyć albo nabyć. Sam się z tym borykam.
Pozdrów kolegę - w klubie Czarodziejów serdecznie powitamy nowego brata
Pozdrów kolegę - w klubie Czarodziejów serdecznie powitamy nowego brata
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania: A jak ustalacie miejsca w których się spotykacie? Piszesz o tym konkretnym przypadku, pożegnanie kolegi, więc pewnie to on zapraszał w konkretne miejsce, ale wydaje mi się, że to nie jest jakaś pierwsza socjalizacja?
Jeżeli masz oczywiście ochotę, może wyjdź z inicjatywą czegoś innego następnym razem a nie klasycznej popijawy. W zależności gdzie mieszkasz mogą być tam naprawdę fajne lokale na wspólne wyjście i ciekawsze spędzenie czasu niż nawalanie
Jeżeli masz oczywiście ochotę, może wyjdź z inicjatywą czegoś innego następnym razem a nie klasycznej popijawy. W zależności gdzie mieszkasz mogą być tam naprawdę fajne lokale na wspólne wyjście i ciekawsze spędzenie czasu niż nawalanie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@ikimrdbeietocytynal: No fajnie się tańczy np i klimat jest tez fajny ale trzeba mieć jednak ekipę łoże itd
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Kodzirasek: beciak dzieci pilnuje a ona do klubu normalne w polszy
- 7
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 31
@Kodzirasek: komu dalam numer xD
Fajnie ten maz trafil
Fajnie ten maz trafil
- 1
@Kodzirasek: takie to tylko zerżnąć i zostawić niech mają za swoje, jak jest nie wierna to niech poczuje to samo.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Kodzirasek: Ja żadnej nie obracałem mimo iż były uchlane to było tylko "spadaj koleś" i odchodziły ode mnie jak bym był trędowaty, a mam 190 cm wzrostu tylko gęba nie "ta".... lvl 25
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Kodzirasek: samemu się nie lata po miejscach gdzie się nikogo nie zna.
- 5
@Kodzirasek: na miejskich imprezach nie jest lepiej. Pełno Oskarków-cwaniaków zbyt pewnych siebie. Raz próbowali niemal siłą odciągnąć moją partnerkę ode mnie by sobie z nią potańczyć. Omal nie skończyło się n-----------ą.
Do tego dochodzą studenci i studentki karyny ze wsi, więc patola na całego.
Do tego dochodzą studenci i studentki karyny ze wsi, więc patola na całego.
@Iwannaseeaction zaglebie sponsoringu XD
- 1
@Dymass czy ja wiem, jak na pzn nie bylo to zle miejsce
2
Ochroniarz wyrzucił go z klubu. Wrócił z nożem kuchennym

Stołeczni policjanci zatrzymali 40-latka, a ten usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Wkroczył do klubu w Warszawie z nożem kuchennym i poważnie ranił ochroniarza. Chwilę wcześniej został wyrzucony z tego lokalu.
z- 3
- #
- #
- #
Kilka lat temu miejsce to było jedną z bardziej popularnych dyskotek na mapie kujawsko-pomorskiego, tutaj słowo klucz „Było”, gdyż około 5 lat temu spłonęła, a po dawnej świetności obiektu zostały tylko odwiedzane przez podobnych mi ludzi zgliszcza po pożarze.......
Kontynuuj czytanie na https://turystykaniecodzienna.ct8.pl/tutaj-juz-nikt-nie-zatanczy-czyli-opuszczona-i-spalona-impreza/
Wpadnij też na Fb https://www.facebook.com/Turystyka-Niecodzienna-103307068743859
#urbanexploration #urbex #opuszczonemiejsca #pozar #fotografia #fotografiamobilna #zwiedzajzwykopem #podrozujzwykopem
Kontynuuj czytanie na https://turystykaniecodzienna.ct8.pl/tutaj-juz-nikt-nie-zatanczy-czyli-opuszczona-i-spalona-impreza/
Wpadnij też na Fb https://www.facebook.com/Turystyka-Niecodzienna-103307068743859
#urbanexploration #urbex #opuszczonemiejsca #pozar #fotografia #fotografiamobilna #zwiedzajzwykopem #podrozujzwykopem
źródło: comment_1641309565eccWqSIQwumRNS9KWSckjD.jpg
Pobierz@Wilczur79: Mnie tam nigdy nie było, ale znajomi swego czasu tam ostro balowali. W sumie nie myślałem, że ten lokal był aż tak znany, że aż Polsat się tam pofatygował.
- 0
@Aerthevizzt: to teraz już wiesz :) polecam się wybrać
Co wam daje częste chodzenie do klubów? Nie wolicie spotykać się z dziewczynami/chłopakami na normlanych randkach, albo pochodzić na jakieś domówki? Jest ktoś kto dużo chodził po klubach i żałuje tego, czy to po prostu miłość do nocnego życia? #nocnazmiana #kluby #impreza #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@programista15cm: Sprawia, ale to taka wewnętrzna satysfakcja a nie humor że chce mi się z ludźmi gadać, szczególnie obcymi
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 6
Komentarz usunięty przez autora
- 5
@Iwannaseeaction: na wykopie
jak wyglądają te cocktailbary na klubach, normalnie można tańczyć czy siedzisz tylko i pijesz? to tylko taki scam żeby milicja się nie dowaliła czy zrobili rzeczywiście jakieś gowno
#kluby #wixa #impreza #koronawirus #pytanie
#kluby #wixa #impreza #koronawirus #pytanie
@adversarius: w wiekszosci mają w------e na te obostrzenia i mozna tanczyc
43
HAH Poznań - klub który prosi o dowód + certfikat+ maseczkę. Paranoja.

Klub HAH, sprawdza certyfikaty COVID. Ba, weryfikuje je po okazaniu dowodu osobistego. Do tego na wejściu ( jeśli nie masz) trzeba kupić maseczkę za 5 zł. Zastanawiam się jakie kompetencje ma Pan "bramkarz" do proszenia o okazanie dowodu i certyfikatu. Porażka. https://www.facebook.com/HAHPoznan/
z- 12
- #
- #
- #
- #
- #
- #




















Kolejny sąsiad zza zachodniej granicy - Marko Albrecht, znany klubowiczom jako Mark'Oh i jego United, który notabene jest remakiem hitu z 1993r
Maybe one day we'll be united
And our love
Komentarz usunięty przez moderatora