#kiszak
Ja już kumam. Jak Kiszce Stolcowej nie chce się przechodzić gry drugi raz, to znaczy, że nie ma replayability. Po prostu.

NO I ESSA, J****Ć DADGAYMERÓW!!!!!

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@miloszy: Żeby mu się jeszcze chciało chociaż raz te gry kończyć. Większość gier które wychwala, porzuca max w połowie gierki. Chyba że jakieś g---o wyjdzie, wtedy chęci są.
  • Odpowiedz
#kiszak
Myślicie, że z takim wąsem mogę już zakładać kanał ludologiczny? Szatanistyczne rogi na słuchawki już mam i szatanistyczno-ludologiczną koszulkę.
Polecacie jakiś klej do układania wąsa? Na razie jak widać na zdjęciu to taki smutny opadnięty wąs, a chciałbym go podnieść i zawinąć jak świński ogonek.
pozdro z fartem 666 essa

Jonasz-Kiszke-Mikke - #kiszak
Myślicie, że z takim wąsem mogę już zakładać kanał ludo...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kiszak Drodzy tagowicze, nie mogę namierzyć filmiku przedstawiającego usunięcie 1600 filmów przez kiszczaka z kanału.

Ma ktoś gdzieś pobrane/link?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Summony to tam c--j ale granie jak rumun zawsze meta buildem p--------m z neta to dopiero trywializowanie sobie gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rolek2145: 5 razy wiedzmina 1, 5 razy wiedzmina 3, gothica 2 to wicofie z 10 razy przechodziłem, takiego icewind dale tez pewnie kilka razy, DAGGERFALL OOOO TAK WICOFIE TO BYŁA NAJLEPSZA GRA WICFOIE TO CHYBA ZE 20 RAZY, a grę wybitną, którą hypowałem i pokazywałem jako idealny przykład naplucie leniwym developerom czyli baldur gate 3 przeszedłem.... ile razy wicofie? A ekspedycje przeruszowaną jak się tylko dało, żeby b--ń boże nie
  • Odpowiedz
@rolek2145: dwie różne ścieżki fabularne, a on o braku replayability pierd***li. A Darkws souls z lataniem typkiem po tej samej mapie i waląc te same bossy ma lepsze replayability? Co za Rumun.
  • Odpowiedz
  • 18
@Artok:
Czy Lestek nie ogladal najnowszego gniota i nie wie, ze kiszakowi bedzie smutno?!?! To wlasnie takie materialu prowadza do stalkingu i cykania fotek plecow. Lestek powinien podac istnienie swojego kanalu pod znak zapytania
  • Odpowiedz
@Wilczynski: Jak to mawiał Ferdynand Kiepski "Tak zrobić, żeby się nie narobić a se zarobić.". Jeżeli coś działa i jest z tego hajs, a nakład pracy to po prostu siedzenie na dupie, puszczenie cudzego filmiku i jego komentowanie na żywo to po co to zmieniać. Może jakby Kiszak był ambitny, ale nie jest.
  • Odpowiedz
Jak mnie wykręca na lewą stronę, jak widzę takie wypociny napisane przez ludzi, którzy mają zerowe pojęcie o biznesie.

Skąd wiedzą jaka jest ich strategia długoterminowa? Jakie były predykcje biznesowe? Czy w ogóle zakładali, że tytuł zwróci się w pierwszych tygodniach? Jak zadziałał efekt skali? Przypominam, że THQ zarabia na sprzedaży starej trylogii, a premiera Remake'u napędziła zainteresowanie. Mają merchandise związany z marką. Jeżeli planują wypuszczenie drugiej części, to sama zapowiedź zwiększy
Eksagnem - Jak mnie wykręca na lewą stronę, jak widzę takie wypociny napisane przez l...

źródło: image

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 24
O, kolejny wysryw kilka komentarzy niżej. Gothic 1 powstawał 11 miesięcy. Źródło danych? Z p---y. Premiera Gothica miała miejsce w 2001 roku, Piranha Bytes została założona w 1997, a prace nad grą rozpoczęły się jeszcze przed oficjalnym założeniem studia xD
Eksagnem - O, kolejny wysryw kilka komentarzy niżej. Gothic 1 powstawał 11 miesięcy. ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@Eksagnem: niesamowitym jest, że chłopaki odtrąbiły WIELKIE ZWYCIĘSTWO LUDOLOGII NAD GOTHIC REMAKIEM głównie dlatego, że gra nie zwróciła się w pierwszy tydzień :DD no niesamowite, tego nikt się nie spodziewał, katastrofa, THQ nordics trzesie sie w posadach, upadnie jak ubisoft. Przecież to wcale nie jest tak, że ta sprzedaż z pierwszego tygodnia jest świetna jak na single player RPG i praktycznie potwierdza, że w dłuższej perspektywie gra będzie sukcesem finansowym.
  • Odpowiedz
Po miniaturce aż chciałem sobie odpalić, bo imo to jest growa perełka i nawet autentycznie miałem ochotę zobaczyć jej gameplay przez wezozjada. Niestety później przeczytalem tytuł i to nie jest jakoś ostatni gameplay z tej gry tylko znowu z------y film z jakimiś nic nie wnoszącymi komentarzami xD naiwny ja
#kiszak
alverini - Po miniaturce aż chciałem sobie odpalić, bo imo to jest growa perełka i na...

źródło: 1000028201

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alverini: daj link do filmiku co ogląda.

a co do upadku serii to ta gra mogłaby skończyć się na 1. Jak dla mnie to druga część straciła trochę klimatu, ale zyskała gameplayowo. Szkoda Arkane, ale trzymam kciuki, że ci co tam jeszcze pracują to dowiozą w jakiś sposób tego Blade'a.
  • Odpowiedz
YouTube mi pokazał jakiś nowy materiał Wężojada, więc wszedłem, ale no nie da się wytrzymać.
Widać jak przejął taką manierę wypowiedzi po wąsatym "ojczulku" i jeszcze bardziej go przypomina.

#kiszak
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kiszak dostał po dupie, znowu będzie elokwentny, merytoryczny, spokojny ale spokojnie za jakiś czas spadną zasięgi to znowu się chłop odpali. Myślałem że po Maćku już raczej nic nie będzie odwalał ale całe szczęście się myliłem
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach