#kiszak
Myślicie, że z takim wąsem mogę już zakładać kanał ludologiczny? Szatanistyczne rogi na słuchawki już mam i szatanistyczno-ludologiczną koszulkę.
Polecacie jakiś klej do układania wąsa? Na razie jak widać na zdjęciu to taki smutny opadnięty wąs, a chciałbym go podnieść i zawinąć jak świński ogonek.
pozdro z fartem 666 essa
Myślicie, że z takim wąsem mogę już zakładać kanał ludologiczny? Szatanistyczne rogi na słuchawki już mam i szatanistyczno-ludologiczną koszulkę.
Polecacie jakiś klej do układania wąsa? Na razie jak widać na zdjęciu to taki smutny opadnięty wąs, a chciałbym go podnieść i zawinąć jak świński ogonek.
pozdro z fartem 666 essa






























Ja już kumam. Jak Kiszce Stolcowej nie chce się przechodzić gry drugi raz, to znaczy, że nie ma replayability. Po prostu.
NO I ESSA, J****Ć DADGAYMERÓW!!!!!