#kiszak dla mnie najśmieszniejsze by było, jakby się okazało serio że mieszka w tym Gdańsku, tylko siedzi 24/7 w domu żeby nikt go nie zauważył na mieście i nie obalił rumuńskiego mitu XD
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Bujak
- 22

Dragnipurake
via Wykop- 7
@Bujak: Ten przygłup dużej ilości zaszedł za skórę i jest wnerwiający, ale wątpię, że ktoś specjalnie by ryzykował, żeby mu cokolwiek zrobić, więc to już jest beka, że nawet pokój nowy tak urządził jak ten w Rumunii.
kotek9538
via Wykop- 4
@Bujak: bardziej mnie ciekawi, czy ta cala akcja którą pokazywał na premiere gothica z grą niedostępną w jego kraju była próbą podświadomego potwierdzenia widowni że nadal siedzi w Rumunii
Jezeli plotki sa prawdziwe to jednak coraz mniej zaluje tego ze tyle gowna wylalo sie na kiszaka (bo ostatnio mialem taka rozkmine czy to nie jest momentami za duzo z tym dociskiem psychicznym a nie chce skonczyc jak Tomeek od Brusa) bo zdradzajacy ludzie co nie potrafia utrzymac kutasa/cipy w spodniach to dla mnie jakies ostre wykolejenie spoleczne ale z drugiej strony tez moglbym sobie rzucic w eter takie teksty z altkonta
- 4
@todaysadvice: rok temu mnie tu jeszcze nie bylo wiec nie wiedzialem nawet ze to jakies przytoczenie starego newsa
Wydajesz sie byc uczciwym w tym co mowisz ale i tak wole chuchac na zimne bo juz troche farmazoniarzy sie tu przewinelo i wole obserwowac w takich sytuacjach niz forsowac cos na co nie ma takiego konkretnego niepodwazalnego dowodu a takie domysly ktore owszem moga byc zasadne ale to wciaz domysly
Wydajesz sie byc uczciwym w tym co mowisz ale i tak wole chuchac na zimne bo juz troche farmazoniarzy sie tu przewinelo i wole obserwowac w takich sytuacjach niz forsowac cos na co nie ma takiego konkretnego niepodwazalnego dowodu a takie domysly ktore owszem moga byc zasadne ale to wciaz domysly
Czy jest jakieś wprowadzenie do lore Kiszakowego uniwersum? Kiszaka znam z memowania o menelu na strimach innych twórców, ale cała reszta wydaje się kolejnym fajnym quiltu pleasure xD
#kiszak
#kiszak
@zdrajczyciel: Jak ominęło cię daily na maćku z czatu to ciężko będzie wszystko teraz nadrobić.
- 14
Ktoś streści dramę #kiszak dla potomnych?
źródło: 1000021070
Pobierz- 3
@rozgrywka-smierci dziękuję
- 14
#kiszak Przyznajcie się, kiszak obraził wam gierkę i dlatego tutaj jesteście
źródło: Bez tytułu
Pobierz@amakuta: ludzią ten Radwan to niezły as vibe Czaszana tylko z błędami ortograficznymi
@Jonasz-Kiszke-Mikke: jest różnica między graniem jak się podoba w grę, nawet na golasa z pięściami, a przejściem gry za pomocą kodów i robienie później z siebie wielkiego recenzenta, który będzie rzetelnie oceniał rozgrywkę. Niestety Ludolodzy nie są zdolni do takich przemyśleń.
- 19
#kiszak Kiszak wyru*hal dziewczynę widza, zdradził Amandę i nie poniósł za to konsekwencji
#kiszak jak subujesz 20 miesięcy to możesz liczyć na 26 minut ranta. Jak myślicie od ilu miesięcy kradnie się dziewczynę?
- 29
No nic, tylko czekać aż czat na twitchu u kogoś podłapie i poleci xD Nawet nie będzie ważne czy to prawda, będą tym n---------ć ciągle xD
#kiszak
#kiszak
- 36
@skyer: kocham jak weterani wracają na tag ze złotem
źródło: 1000021074
Pobierz- 2
@wojt519: wszystko na to wskazuje, pewnie sie boi, ze dostanie w------l od menela
- 1
- 34
Nie było w moim bingo nic o tym, że na ten tag wleci jakiś temat rodem z tureckiej telenoweli (czy może powinienem powiedzieć raczej rumuńskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)), ale oto jesteśmy. Niezależnie od tego czy jesteście fanami takich ploteczek czy nie, lepiej zapnijcie pasy, bo coś czuję, że następne dni będą grube
#kiszak
#kiszak
źródło: image
Pobierz- 2
- 19
#kiszak
Mnie bawi to, ze on sobie teraz pewnie myje dupe w zlewie i wesoło w-------a kartofle i jeszcze nie wie, ze szambo wybiło
Mnie bawi to, ze on sobie teraz pewnie myje dupe w zlewie i wesoło w-------a kartofle i jeszcze nie wie, ze szambo wybiło
@Vezz: serio myślisz w wolnej chwili o dupie jakiegoś pawiana internetowego, którą myje w zlewie? Jesteście warci widowni tego pajaca. Chore.
- 28
#kiszak Czy to prawda że Kiszak zdradził Amande z dziewczyną swojego widza i nie poniósł za to konsekwencji?
- 26
Przypomniało mi się, jakoś tak tydzień temu na tym streamie gdzie rumun sie tłumaczył itd. mówił o zerwaniu z Amandą. Powiedział wtedy że nie ma tam większej filozofii i po prostu przestali sie dogadywać, czy coś takiego. Wychodzi na to że jednak to nie było proste niedogadywanie sie i wymienił Amande na nowszy mode polecony od widza xD Oczywiście jeśli to prawda.
#kiszak
#kiszak
@Kwerku232: No wiadomo było, że Kiszak nie jest wzorem cnót i zapewne mógłby zdradzić partnerkę, ale myślałem jednak, że już go Amanda miała po prostu dość, a tu wyszło co innego.
@Kwerku232: Przecież tam nawet pada stwierdzenie "ze nigdy nie padło publicznie kto z kim zerwał" jakby sugerował, że to z jego inicjatywy xD
Obłudnik pluję na tę Amandę(nie żeby nie zasługiwała) a ona to zlizuje i udaje, że nie ma tematu.
Obłudnik pluję na tę Amandę(nie żeby nie zasługiwała) a ona to zlizuje i udaje, że nie ma tematu.
- 31
#kiszak Więc jeszcze raz mówię, nic takiego nie robię. Po prostu nie ma żadnego dowodu na to, czy Kiszak wiedział że to jest dziewczyna widza, czy nie wiedział. Jeżeli ktoś miałby taki dowód, to jest nagroda 175 tysięcy ziemniaczków za taki dowód, niech zatem leci do Rumunii i odbiera nagrodę. Takiego dowodu nie ma, a ponieważ sądy nie skazują ludzi bez dowodów, na podstawie pomówień, to niestety istnieje bardzo poważne
- 13
#kiszak
isie stało ;s
isie stało ;s
@MotorParowy: ziemniaczany drakula chyba sie inspiruje Disem xD
@MagicznyKarp: masz dosłownie kilka postów niżej xD
Może uchylę rąbka tajemnicy, bo ten przygłup siedzi rent-free w waszych głowach od dłuższego czasu - Mati od ponad roku mieszka w Gdańsku (sławny remont z przesunięciem ścian i drzwi xdd), z Amandą nie rozstali się "bo coś" tylko dlatego, że poderwał dziewczynę swojego wieloletniego widza, na jednym z ludologicznych meetingów w GDA, o czym wiedzieli wszyscy z tej ich bandy, i to
- 25
#kiszak Jednak jest bardziej obrzydliwym człowiekiem niż myślałem.




















