kompromitacja c worda. Typ nie interesuje się kiszakiem i w ogóle to on nie wie kim on jest, ale dziwnym trafem na profilu co jakiś czas wpisy broniące kiszaka ( ͡° ͜ʖ ͡°). Da się być głupszym?

@Jazon o tobie mowa matołku
#kiszak
Trao - kompromitacja c worda. Typ nie interesuje się kiszakiem i w ogóle to on nie wi...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Trao: Różne trolle przychodziły na ten tag, ale on jest jednym z lepszych, bo ewidentnie dużo osób daje się zbaitować. Albo ignorować albo grać według zasad i robić kontrtrolling ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zrozumcie, że dysputy ludologiczne to ostatnia rzecz jaka go interesuje
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 13
@z-a-k: dobra, teraz widzę żeś jakiś przygłup polityczny i to do tego braunista xDDDD. Da się niżej upaść? jprdl, co za pokemon się tu zrespił. Jeszcze fan famemma xDDDDDD
Trao - @z-a-k: dobra, teraz widzę żeś jakiś przygłup polityczny i to do tego braunist...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
#kiszak
WRUCIL!
Do doty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nawet opis streama ma zaskakująco inny niż zwykle bo nie jest to k----a reklama skradzionych gniotów na jewtubie,reklamy i inne click baity. Po dokładniejszym sprawdzeniu on ustawia "normalniejsze" opisy streama od 4 dni. Ba, nawet vody sa publiczne od 4 dni. Moze za bardzo szukam tu drugiego dna ale od 4 dni mamy streamy z DS1 a teraz
Vezz - #kiszak 
WRUCIL! 
Do doty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Nawet opis streama ma zaskakująco inny...

źródło: WRUCIL

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kiszak wiecie z czego wynika to, ze ci wszyscy ludolodzy twierdzili ze steam machine zaora konkurencje? Ponieważ potrzebują zaatakować Microsoft i Sony. Wzbudzić emocje w fanach tych marek oraz mieć łatwy cel do ataku bo zawsze w molocha łatwo trafić. Tak samo było. Gothiciem przecież. Skąd zachwyty nad end of eden? Bo stał w opozycji do kogoś większego od siebie dlatego taki Kiszak z pianą na pysku rzucił się do
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kiszak
Ork Ki-Shack, ziemniaczki, akolici, pobicie menela- szczyt komedii xDDD normalnie prawie jakby chłop się za babę przebrał xDDD
Ale Was ten Kiszak boli xD Szkoda tylko, że nikt go tu merytorycznie 'zaorać' nie potrafi, tylko potraficie takie gówna w kółko pisać nieśmieszne i sobie przyklaskiwać xD
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chardkor: ale chłop był z siebie dumny, łapy na boki jakby arbuzy nosił, uśmiszek "ale jestem kozak, ale mu z-------m". Jezu, co za patus, który poniża slabszych, bo tylko na menelach jest w stanie się wybić
  • Odpowiedz
Pamiętam jak wyszła informacja o steam machine i oczywiście ludologowie zaczęli p-------c że to koniec Sony i xboxa że valve idzie na wojnę xD teraz się okazało że to będzie totalna sraka i Kiszak już mówi że no jednak c-----e
#kiszak
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kiszak
Ja już kumam. Jak Kiszce Stolcowej nie chce się przechodzić gry drugi raz, to znaczy, że nie ma replayability. Po prostu.

NO I ESSA, J****Ć DADGAYMERÓW!!!!!

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@miloszy: Żeby mu się jeszcze chciało chociaż raz te gry kończyć. Większość gier które wychwala, porzuca max w połowie gierki. Chyba że jakieś g---o wyjdzie, wtedy chęci są.
  • Odpowiedz
#kiszak
Myślicie, że z takim wąsem mogę już zakładać kanał ludologiczny? Szatanistyczne rogi na słuchawki już mam i szatanistyczno-ludologiczną koszulkę.
Polecacie jakiś klej do układania wąsa? Na razie jak widać na zdjęciu to taki smutny opadnięty wąs, a chciałbym go podnieść i zawinąć jak świński ogonek.
pozdro z fartem 666 essa

Jonasz-Kiszke-Mikke - #kiszak
Myślicie, że z takim wąsem mogę już zakładać kanał ludo...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kiszak Drodzy tagowicze, nie mogę namierzyć filmiku przedstawiającego usunięcie 1600 filmów przez kiszczaka z kanału.

Ma ktoś gdzieś pobrane/link?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Summony to tam c--j ale granie jak rumun zawsze meta buildem p--------m z neta to dopiero trywializowanie sobie gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rolek2145: 5 razy wiedzmina 1, 5 razy wiedzmina 3, gothica 2 to wicofie z 10 razy przechodziłem, takiego icewind dale tez pewnie kilka razy, DAGGERFALL OOOO TAK WICOFIE TO BYŁA NAJLEPSZA GRA WICFOIE TO CHYBA ZE 20 RAZY, a grę wybitną, którą hypowałem i pokazywałem jako idealny przykład naplucie leniwym developerom czyli baldur gate 3 przeszedłem.... ile razy wicofie? A ekspedycje przeruszowaną jak się tylko dało, żeby b--ń boże nie
  • Odpowiedz
@rolek2145: dwie różne ścieżki fabularne, a on o braku replayability pierd***li. A Darkws souls z lataniem typkiem po tej samej mapie i waląc te same bossy ma lepsze replayability? Co za Rumun.
  • Odpowiedz
  • 18
@Artok:
Czy Lestek nie ogladal najnowszego gniota i nie wie, ze kiszakowi bedzie smutno?!?! To wlasnie takie materialu prowadza do stalkingu i cykania fotek plecow. Lestek powinien podac istnienie swojego kanalu pod znak zapytania
  • Odpowiedz
@Wilczynski: Jak to mawiał Ferdynand Kiepski "Tak zrobić, żeby się nie narobić a se zarobić.". Jeżeli coś działa i jest z tego hajs, a nakład pracy to po prostu siedzenie na dupie, puszczenie cudzego filmiku i jego komentowanie na żywo to po co to zmieniać. Może jakby Kiszak był ambitny, ale nie jest.
  • Odpowiedz