Mirki z #kielce. Jaki kantor walut polecacie? Co by kursy były w miare przyzwoite bo chce na forinty złotowki wymienic.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja jak dawniej wymieniałem forinty to chyba w kantorze w CH Real (czy Auchan teraz) i kurs był okej. Ale ostatni raz ze 2 lata temu to robiłem więc może się coś pozmieniało
  • Odpowiedz
panowie z #motoryzacja taka sprawa, co zrobić z delikatnie krzywą felgą?
byłem u lokalnego gościa od prostowania felg, powiedział mi że "prosta, może milimetr różnicy, nawet nie ma sensu nic z tym robić" ale czuć wyraźne bicie na kierownicy od prędkości 95 do około 120.
Różnica na maszynie do wyważania to 40 na wewnętrznej stronie felgi.
Chciałem kupić taką pojedyńczą na olx, przyszła niestety taka sama krzywa. Przełożenie z tyłu
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dirty_Digger: Podmień to koło z zapasowym i zobacz czy przestanie bić. Z prostowaniem felg to ciężki temat, znaleźć fachowca który się na tym zna i zrobi to dobrze nie jest łatwo.
  • Odpowiedz
czy ktoś z #trojmiasto wybiera sie w listopadzie do #kielce na #comiccon?

jezeli tak to jak duza grupa? my ze znajomymi planujemy jechac, jest nas okolo 10, ktos chetny sie dolaczyc?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@batmanck: no właśnie się rozglądam za chętnymi coby tą sytuację nieco odmienić :) aktualnie w CK zieloni to chyba się muszą ścigać jak coś się niebieskiego pokazuje :)
  • Odpowiedz
Mirki, potrzebuję pomocy. W zeszłym roku skradziono mi rower Giant. Kradzież została zgłoszona, jednak roweru nie odnaleziono. Dziś, przypominając sobie o sprawie wpisałem z ciekawości model w google i odnalazłem ogłoszenie na OLX.

Giant Yukon

Rower do złudzenia przypomina mój - mą uwagę zwróciła zwłaszcza podnóżka, która nie była montowana fabrycznie, a dokupiłem ją sam. Jest identyczna. Nie zgadza się rozmiar ramy, gdyż miałem 21'', ale może sprzedawca coś pochrzanił. Podejrzewam, że to nie
filipetrus - Mirki, potrzebuję pomocy. W zeszłym roku skradziono mi rower Giant. Krad...

źródło: comment_y4Iaf86TXS1Et55IZnSmIdVlp2EXV09e.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z #kielce, szukam kogoś ogarniętego gdzie mogę podstawić auto na szybką diagnozę. Pacjent to #ford ( ͡° ʖ̯ ͡°) Focus MK2 FL, podczas jazdy zaczyna świrować deska rozdzielcza, zapalają się wszystkie kontrolki, skaczą wskaźniki i tak dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°) to na 100% coś z elektroniką, nie wiem alternatorem, wygląda na brak ładowania? Macie tu kogoś zaufanego?
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

poszukaj sobie namiarów na gościa co się nazywa Kosela


@wuju84: co? serio? tego dziada i partacza polecasz? miałem z nim raz styczność i dziękuje, nie naprawił auta, z----ł jeszcze bardziej i mówił, że tak było, inny mechanik zrobił je w pół godziny i całkiem co innego było niż on robił .... a u kumpla tłukło się koło pasowe, a on powiedział mu, że to jakiś dozownik powietrza się tłucze i
  • Odpowiedz
  • 5
Mirki kieleckie myślicie coś nad wspólnym piwem ? Nie chcę organizować ale chętnie bym się zjawił. #kielce
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#lekarz
Jaaa wizyta u laryngologa od 120 do 220 zł zależności jaki lekarz przyjmuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#kielce Zna ktoś jakiegoś dobrego, taniego laryngologa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z #kielce, kto rano wstaje...

- RAM 16GB (4x4GB) DDR3 1333MHz - 170 PLN
- NVIDIA Quadro 4000 - 2 GB GDDR5 - 350 PLN

Dostawa w Kielcach gratis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rezerwacja odwołana

Grafika wygląda w porządku, ale nie mam do czego jej włożyć - zrezygnowałem z zakupu komputera do którego miała wejść
  • Odpowiedz