• 100
Dlaczego emeryci w tym kraju się nie myją (,)
#j--------e #pkp
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Ja p------ę, w ciągu miesiąca na masie schudłam 1.5 kg. ()
#j--------e
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bądź #januszebiznesu.
Kup bardzo stare maszyny #cnc
Maszyna się psuje.
Miej pretensje do operatora, że maszyna nie działa a operator nic nie może zrobić.
Opieprzaj go, ze nic nie umie.
Przyjeżdża mechanik, rozbiera maszynę i wymienia śrubę, która się
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GG99: norma u Januszy biznesu. kupią coś za pół darmo i się cieszą że zaoszczędzili a potem szok i niedowierzanie. Bo maszyna rok pochodzi i co chwilę się psuje bo nieorginalne części bardzo szybko się zużywają itp.
  • Odpowiedz
#rodo #zalesie #j--------e

KUUUURŁŁŁA, ZARAZ MI URWIE TEN TELEFON. Mam trzy konta pocztowe + firmowe. Cały dzień tylko maile odbieram od wszystkich serwisów o aktualizacji Rodo. Czuję się napastowany.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elektroda to jednak mistrzostwo świata. Gość pyta o rzecz x, cały post 2 strony z czego wszystkie odpowiedzi majace za zadanie pokazać jakim to idiotą jest pytający. W końcu ostatnia odpowiedź która jest pomocna i zamyka problem. Mod warnuje tę osobę za ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zakładający temat powinien użyć opcji szukaj, czemu podstawiasz mu rozwiązanie pod nos?


#j--------e #elektrodacontent #elektroda #heheszki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@T34-85 protestować mozna, i rozumiem ze potrzebuja tych postulatów, ale prosze Cie, w parlamencie RP takie cyrki? kto w ogóle na to pozwala, to jest jakas samowolka, robia co chca, media maja o czym gadac, kolko sie kreci ...
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mamy tanie paliwo

zwierzęta śmierdzą

jak im nie wstyd tak kase wyłudzać, to są ludzie bez sumienia, serca i rozumu


@juzwos: Nie wiem czemu się bulwersujesz, przecież wstajemy z kolan ( ͡° ͜ʖ ͡°) paliwo podrożało przez ostatni tylko o ok 1zł a w tym miesiącu jedynie o 40gr. Nie rozumiem gdzie tu motyw do hejtowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Co ja właśnie obejrzałem? Przecież to wygląda tak kiczowato w porównaniu do BF1 czy COD:WW2, że ja p------ę. Bohaterowie wyglądają jak z jakiegoś komiksu, czołgi z----------ą szybciej niż samochody, postacie kreowane na ekstremalnych śmieszków ()


#gry #battlefield #j--------e
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach