• 5
Dwie godziny jazdy, studenty ciągle rozmawiają i obgadują koleżankę. Warszawa Wschodnia. WYSIEDLI! Ufff spokój.
Wsiadło dwóch typów i zaczynają jeść kebaba ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niby śmieszne, ale jednak nie do końca. Ten śmieszny mem, w którym pada pytanie

jak tam loty na Marsa? [...] Jak to płaska?

To jednak true story. Więcej ludzi interesuje się tematem płaskiej Ziemii niż tym, że powinniśmy zacząć powoli przyzwyczajać nasze myśli, że w niedalekiej przyszłości możemy być gatunkiem międzyplanetarnym.

To żenujące, że tyle tłuków ma realny wpływ na rozwój naszego społeczeństwa i jednocześnie zabawne w jakiś sposób :D
wariacikzciebie - Niby śmieszne, ale jednak nie do końca. Ten śmieszny mem, w którym ...

źródło: comment_9i8m53ZcxpAMOzpLXq7cEgnxEw964hxh.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Więcej ludzi interesuje się tematem płaskiej Ziemii


@wariacikzciebie: Jak będę szukał tej czerwonej feministki, żeby komuś przekleić w kom i wpiszę "feministka" w Google to nie znaczy, że się interesuję Feminizmem, ani tym bardziej go popieram
  • Odpowiedz
XD
Bądź #rozowypasek i jak to różowy idź sobie do fryzjera. Oczywiście u fryzjera nie ma luster, więc dopiero jak wracasz do domu to zaczynasz podziwiać swoją fryzurę i widzisz że na poziomie skroni fryzjerka zrobiła Ci pomarańczowe włosy. Co robisz? Nagrywasz filmik i narzekasz no bo wcześniej nie wiedziałaś co masz na głowie XD

#rakcontent #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow #rozowepaski #j--------e XD
l.....a - XD
Bądź #rozowypasek i jak to różowy idź sobie do fryzjera. Oczywiście u f...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niochland a niech mi ktoś powie jak pracodawcy sprawdzają wykształcenie? Każą przynosić dokumenty? Ja pracuję w 3 już firmie jako technik, montażysta i jeszcze nigdy nie kazano mi przedstawić jakichś dokumentów, ba nawet nigdy nie składałem CV
  • Odpowiedz
  • 1
@antkowa podobno Capo di tutti capi tego działu zrobi co w jego mocy, ale jeden z jego podwładnych, z którym gadałem, czyli kierownik u którego miałbym robić, ciemno to widzi mimo wszystko.
  • Odpowiedz
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
#j--------e 2 dzień w #pracbaza a ja już l4 biorę bo mnie jakiś syf uczy haftu. Zajebiście to wygląda jeszcze po weekendzie. Nie wiem czy jednak lepiej nie ubrać się i iść do pracy... #zalesie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach