Wpis z mikrobloga

@Krupier: idzie taki delikwent i potem musisz obsługiwać dwie maszyny bo ludzi w nocy zazwyczaj jest mniej, przecież wiadomo że to chodzi tylko o dzień wolny, a nie o ratowanie życia XD
  • Odpowiedz
@Oskarunio: Bo ja wiem? Nie wszyscy tacy są. W jednym januszeksie zawsze starałem się zachować fair wobec pracodawcy i kiedy chodziłem oddawać krew w tygodniu, to wybierałem takie tygodnie, kiedy pracy było mniej, a ludzi do pracy więcej, informowałem o tym odpowiednio wcześniej itd. A jednak zdarzyło mi się, że raz jaśnie wielce pani kadrowa zamiast "wolne za krwiodawstwo" wklepała mi w system "urlop wypoczynkowy". Rozkręciłem aferę, postraszyłem PIPem i nagle
  • Odpowiedz
  • 2
idzie taki delikwent i potem musisz obsługiwać dwie maszyny bo ludzi w nocy zazwyczaj jest mniej, przecież wiadomo że to chodzi tylko o dzień wolny, a nie o ratowanie życia XD


@Oskarunio: i takich delikwentów powinno się #!$%@?ć bo oddawanie krwi to nie jest urlop na żądanie. Każde oddanie powinno być zaplanowane i ustalone z pracodawcą. Ale takie zachowania i wymyślanie swojego prawa jak w tej firmie jest równie niepoważne.
  • Odpowiedz