Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 1
@Piezoreki: Niestety widać wpływ konsol, dodali auto-celownik.
źródło: comment_TEhogMp1tcnxL25lR9R4gSfgWu4nVrvw.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
@davidero69: Bardzo znany (...) postanowił, że z racji (...) imigrantów postanowił... Co to za gimbus pisał?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@vendaval: Jest z Czeczeni, owszem pierwsze fale ludzi którzy uciekali z tamtego kraju byli muzułmanami ale często też ateistami. Wtedy uciekały kobiety, starzy i dzieci bo to była prawdziwa wojna a nie wybryk ahmeda i mokebe by żyć na socjalu. Obecnie czeczeni którzy trafiają do Polski to albo ludzie są ścigani przez Ramzana za wolność słowa albo zwykłe k----e czy to islamistyczne czy kryminaliści. Jednak odnoszę wrażenie że uciekają głowie
- 1
Interesuje sie tym regionem, a wiec pozwole sie nie zgodzic. Asida to typowe imie abchaskie a nie czeczenskie , a poza tym jej nazwisko tej osoby wskazuje na to wlasnie pochodzenie. To po pierwsze. Po drugie - ta pani przybywa w Polsce od trzynastu lat, a wiec od roku 1992, po krótkim pobycie w Rosji. Wojna Abchazów z Gruzinami o niepodleglosc wybuchla wlasnie w tym samym roku, zaraz po rozpadzie ZSSR, natomiast
Wykopki, wykopywać, bo bardzo poważna sprawa, Polka pocięta nożem przez ciapatego w Lublinie (wczoraj)
http://www.wykop.pl/link/2831383/polka-napadnieta-w-lublinie-przez-osoby-o-ciemnej-karnacji/
#islam
#imigranci
http://www.wykop.pl/link/2831383/polka-napadnieta-w-lublinie-przez-osoby-o-ciemnej-karnacji/
#islam
#imigranci
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ktoś może wie co to za nasheed leci pierwszy na tym filmie od ISIS?
#syria #isis #bliskiwschod #islam #nasheed
#syria #isis #bliskiwschod #islam #nasheed

- 0
@dziadzio: uważaj co piszesz, za 10-20 lat kalifat niemiecki może ścigać za tego typu obrazę, w końcu mają ustawę podpisaną przez naszych zdrajców z sejmu która zezwala działać obcym służbom u nas w kraju.
Może ktoś chciałby się podzielić, bo tutaj już zablokowane? PW https://twitter.com/wszewko/status/659765584842854400 #islam #isis #syria
Komentarz usunięty przez autora
- 0
Egzekucja poprzez rozjechanie czołgiem, chyba mam dość internetu na dziś
E: jak chcesz link to pisz priva
#islam
E: jak chcesz link to pisz priva
#islam
- 802
#niemcy #muzulmanie #islam #rasizm #hannover
Ale te Niemki nie wychowane.
#niewiemczybyloalejakbylotochuj
Ale te Niemki nie wychowane.
#niewiemczybyloalejakbylotochuj

- 1
@Negard: prędzej "może ją zobaczą i zmienią politykę emigracyjną"
@Negard: no właśnie ma wspólnego z polityką to że przyjeżdżają, bo gdyby nie otwarte ramiona Merkel, socjal all inclusive, możliwość sprowadzenia rodzin itp to muslimy by omijały Niemcy jak obecnie Polskę. Emigranci lecą do UE jak muchy do g*wna, bo wiedzą na co mogą liczyć w imieniu polityki emigracyjnej w danym kraju. Demonstracje (wyborcy) mogą w ten sposób jakoś wpłynąć na sytuację doprowadzając do zmiany prawa. Przecież nie mogą na
- 32
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 13
Mirki, siedzę sobie w Poznaniu w Ptasim Radiu i stolik obok siedzą #rozowepaski (dokladnie sześć) i od kiedy wszedłem pół godziny temu prowadzą dyskusję na temat imigrantów.
Spora mieszanina żenady i naiwności i gdybym sam tego nie słyszał, bo bym nie uwierzył:
- nie ma się co martwić wyższą przestępczością wśród imigrantów - bo to tylko liczby, łatwo nimi manipulować. A poza tym mamy przecież sprawny aparat policyjny i zwyczajnie w
Spora mieszanina żenady i naiwności i gdybym sam tego nie słyszał, bo bym nie uwierzył:
- nie ma się co martwić wyższą przestępczością wśród imigrantów - bo to tylko liczby, łatwo nimi manipulować. A poza tym mamy przecież sprawny aparat policyjny i zwyczajnie w
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@teren: Widzę że niezbyt łapiesz jak coś napisze się nie ludowych słowach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Towarzysze, większość tego motłochu nie ma dokumentów więc zawsze będą nielegalni. A lokalne szariaty muszą mieć muzułmanów, gdzie ich % jest tak mały że mogą max to siedzieć cicho pod miotła. Ich przyrost musiałby być wykładniczy żeby ustanowić jakiś szariat a i tak zgodnie z prawem tworząc równoległy system prawny
Towarzysze, większość tego motłochu nie ma dokumentów więc zawsze będą nielegalni. A lokalne szariaty muszą mieć muzułmanów, gdzie ich % jest tak mały że mogą max to siedzieć cicho pod miotła. Ich przyrost musiałby być wykładniczy żeby ustanowić jakiś szariat a i tak zgodnie z prawem tworząc równoległy system prawny
- 0
@Satan696:
wolny rynek wszystkiego dotyczy a już zwłaszcza przepływu ludzi między krajami co jest jak najbardziej kwestią ekonomiczną
Wolny rynek tyczy się sfery gospodarczej a nie bezpieczeństwa narodowego
wolny rynek wszystkiego dotyczy a już zwłaszcza przepływu ludzi między krajami co jest jak najbardziej kwestią ekonomiczną
- 6
w całej tej imigracji arabów którzy szturmują europę, w mediach nie przewija sie słowo "serbia", chociaż przez serbskie terytorium przechodzi największy transport migracyjny w XXI wieku.
#removekebab #imigranci #islam
#removekebab #imigranci #islam

- 4
@irish71: ten kawałek jest tak ponadczasowy że doczekał się nawet covera w wykonaniu młodych serbów!!!
@kanapka_z_przeciagiem, @wtf24, @Redesekrator, @kam966
@kanapka_z_przeciagiem, @wtf24, @Redesekrator, @kam966

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mekka - miejsce święte wszyskich muzułmanów. Nie powiem by mi się to architektonicznie choć trochę podobało ale wrażenie musi robić na żywo pioruńskie!
#forografia #architektura #islam
Obecnie:
#forografia #architektura #islam
Obecnie:
źródło: comment_YLMxwlNNcdA4vULQKoqap01HfUYkLFK7.jpg
Pobierz@R2D2_z_Sosnowca: nawet Big Bena sobie postawili
- 1
@R2D2_z_Sosnowca: Na tym zdjęciu jeszcze bardziej widoczne jest, jak bardzo ten obiekt jest przeskalowany względem otoczenia, masakra
źródło: comment_cL65dsiQ36cbZWEaF8j6PmGyiw3u0OuC.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...





















@Sinti: widze ze kolega nie mial jeszcze zajec praktycznych z kobietami, wiec objasniam - kobiety dra jape, bo to ich naturalny odruch obronny, ktory jest w stanie zmienic otaczajaca je rzeczywistosc do ich akceptowalnych wymogow - niezaleznie od tego czy wlasnie wyjechal im ktos czolowka na autostradzie czy tez moze podstepnie zaatakowal je pholcus phalangioides w lazience - a wiadomo, ze z nim nie ma zartow