Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 5
@legendazligi: @60groszyzawpis: eje je eje ejejeje ale w końcu to ci umiarkowani z FSA i innych podgrup są lepsi. W końcu na ich terenach jest o wiele wiele lepiej. Tam jest tyle wolności i poszanowania dla innych religii( ͡º ͜ʖ͡º)
Reżim Assada taki zły bo pozwala aby różne religie były obok siebie a Kobiety nie ubierały się w worki na kartofle. Ludziom było
Reżim Assada taki zły bo pozwala aby różne religie były obok siebie a Kobiety nie ubierały się w worki na kartofle. Ludziom było
"Prodemokratyczna, umiarkowana opozycja" wydała w miastach Ma’arrat an-Numan i Idlib rozporządzenie dotyczące obowiązującego ubioru kobiet:
#syria #islam #bliskiwschod #ciekawostki
#syria #islam #bliskiwschod #ciekawostki
źródło: comment_KVJPonFxWLqbG1hmZeloxM4POVDd2JLL.jpg
Pobierz@gangsteris: wiesz może jaka to grupa ogłosiła?
- 0
@gangsteris: Jaish al-Fatah chyba, ale nie jest na 100% pewien.
- 1
W sumie to nawet dobrze, że tak otwarcie o tym piszą - wiem już, gdzie moja stopa nigdy nie postanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#warszawa #kebab #halal #islam #islamizacja
#warszawa #kebab #halal #islam #islamizacja
źródło: comment_t8mFb7EO3YzdO25QNCLjr4HBUSvqAGKx.jpg
Pobierz@starface: o, to koło mnie, wcześniej tam był siakiś inny kebab o ile pamiętam.
Ciekawe kto kiedy o--------i taki patent jak w tym sklepie Tesco w UK ;]
Ciekawe kto kiedy o--------i taki patent jak w tym sklepie Tesco w UK ;]
Wychodzę wczoraj z domu , a przed moimi drzwiami stoi 4 ciapatych z tatuażami na mordzie..Myślałam że dostanę zawału (╥﹏╥) Miasto w którym mieszkam w sobote przyjeło pierwszych #uchodzcy , a najgorsze jest to że dostali mieszkanie obok mojego (╥﹏╥)
@Charleroi: Szykuj się na wzbogacenie kulturowe.
@empty_silence: mnie muzułmanie i polityka Belgii nie przeszkadza, gdyby przeszkadzała to bym tam nie wyjeżdżał
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 7
- 1
Jak na głów nie o--------ą to zdechniemy na choroby.
"W belgijskim ośrodku dla przybyszów z Bliskiego Wschodu odnotowano pierwszy przypadek osoby chorej na gruźlice. Jak się okazuje, służby odpowiadające za przebadanie wszystkich imigrantów sprawdziły stan zdrowia tylko losowych tzw. uchodźców."
#islam #imigranci
"W belgijskim ośrodku dla przybyszów z Bliskiego Wschodu odnotowano pierwszy przypadek osoby chorej na gruźlice. Jak się okazuje, służby odpowiadające za przebadanie wszystkich imigrantów sprawdziły stan zdrowia tylko losowych tzw. uchodźców."
#islam #imigranci
- 1
@zakowskijan72: albo bym się położył głowę najpierw, bo tak to przypał jak czołg zacznie od kończyn dolnych :/
- 3
#isis #islam #muzulmanie
TV Trwam, godz. 17:30. Reportaż z żołnierzem, który służył w ISIS. "Zginiecie, jak wszyscy niewierni" MUST SEE!
http://tv-trwam.pl/na-zywo
TV Trwam, godz. 17:30. Reportaż z żołnierzem, który służył w ISIS. "Zginiecie, jak wszyscy niewierni" MUST SEE!
http://tv-trwam.pl/na-zywo
źródło: comment_B53sMEOvePL11nPr8wBmZGMjbp1VF6vs.jpg
Pobierz- 18
Spytaj się imigranta czy wiedział. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #ciekawostki #pasjonaciubogiegozartu #imigranci #islam
#heheszki #ciekawostki #pasjonaciubogiegozartu #imigranci #islam
źródło: comment_pC7ieqxGhk8Qa4V7W6YmTrKbkkqRa0wN.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@2PacShakur: to be ze mnie, pas
- 622
"Czy czujesz się Polakiem?" - czy obraziłoby Cię to pytanie?
Niedawno poznałem ludzi, którzy odebraliby to jak potwarz. Wyznają islam, gotują po swojemu, ale zawsze wyznawali jedną wartość - szacunek. Szanowali i szanują sąsiadów, dlatego otrzymywali to samo. I to już od kilkuset lat.
Współcześni polscy Tatarzy wcale nie czują się Polakami, bo... są Polakami. Dlatego jak usłyszałem, że ktoś niedawno zdewastował ich cmentarz (mizar) wypisując obraźliwe hasła i malując... kotwicę Polski
Niedawno poznałem ludzi, którzy odebraliby to jak potwarz. Wyznają islam, gotują po swojemu, ale zawsze wyznawali jedną wartość - szacunek. Szanowali i szanują sąsiadów, dlatego otrzymywali to samo. I to już od kilkuset lat.
Współcześni polscy Tatarzy wcale nie czują się Polakami, bo... są Polakami. Dlatego jak usłyszałem, że ktoś niedawno zdewastował ich cmentarz (mizar) wypisując obraźliwe hasła i malując... kotwicę Polski
źródło: comment_cAZ43aGoWpLgtNOfeNokhkWiO8dHZmyG.jpg
Pobierz- 107
@Jestem_Tutaj: mylisz dwie kwestie. Czym innym jest kraj w którym żyjesz, a czym innym jest Twoja narodowość. Czy wraz z wymazaniem Polski z mapy w czasie zaborów wyginęli wszyscy Polacy? Nie.
- 76
Ja tam lubię Tatarów, na przykład ci ze zdjęcia są spoko, polecam ich wpisy na mikroblogu.
źródło: comment_5vKBCoiFzEwxVHkUblqTz0SDzxQHvJnm.jpg
Pobierz
- 15
@szancik: turbany z głow
- 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...






















#syria #palmira #isis #muzulmanie #islam #breakingnews #afp