@legendazligi: @60groszyzawpis: eje je eje ejejeje ale w końcu to ci umiarkowani z FSA i innych podgrup są lepsi. W końcu na ich terenach jest o wiele wiele lepiej. Tam jest tyle wolności i poszanowania dla innych religii( ͡º ͜ʖ͡º)

Reżim Assada taki zły bo pozwala aby różne religie były obok siebie a Kobiety nie ubierały się w worki na kartofle. Ludziom było
  • Odpowiedz
Wychodzę wczoraj z domu , a przed moimi drzwiami stoi 4 ciapatych z tatuażami na mordzie..Myślałam że dostanę zawału () Miasto w którym mieszkam w sobote przyjeło pierwszych #uchodzcy , a najgorsze jest to że dostali mieszkanie obok mojego ()


  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Celem Yuuzhan było objęcie władzy nad Galaktyką i ustanowienie Imperium Yuuzhan Vongów, co wiązało się z anihilacją lub nawróceniem na ich wiarę większości istot inteligentnych Galaktyki, zwanych przez najeźdźców niewiernymi."

hehehe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#starwars #isis #imigranci #islam
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedy podaje jakiś cytat z Bibli, to używam oznaczenia np Hi 1, 20-21.
A jak wygląda takie oznaczanie w Koranie? Czy też są jakieś skróty dla sur?
#pytaie #islam
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak na głów nie o--------ą to zdechniemy na choroby.
"W belgijskim ośrodku dla przybyszów z Bliskiego Wschodu odnotowano pierwszy przypadek osoby chorej na gruźlice. Jak się okazuje, służby odpowiadające za przebadanie wszystkich imigrantów sprawdziły stan zdrowia tylko losowych tzw. uchodźców."
#islam #imigranci
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Czy czujesz się Polakiem?" - czy obraziłoby Cię to pytanie?

Niedawno poznałem ludzi, którzy odebraliby to jak potwarz. Wyznają islam, gotują po swojemu, ale zawsze wyznawali jedną wartość - szacunek. Szanowali i szanują sąsiadów, dlatego otrzymywali to samo. I to już od kilkuset lat.

Współcześni polscy Tatarzy wcale nie czują się Polakami, bo... są Polakami. Dlatego jak usłyszałem, że ktoś niedawno zdewastował ich cmentarz (mizar) wypisując obraźliwe hasła i malując... kotwicę Polski
RadekKotarski - "Czy czujesz się Polakiem?" - czy obraziłoby Cię to pytanie? 

Nied...

źródło: comment_cAZ43aGoWpLgtNOfeNokhkWiO8dHZmyG.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach