#imigranci #islam #oswiadczenie Powiem wam mirasy, że coraz bardziej dostaję raka od tej całej sytuacji z uchodźcami (imigrantami). Z jednej strony bezmyślni lewacy, którzy wpuścili by każdego bez dokumentów, a z drugiej "patrioci", którzy zajeb*** by każdego ciapaka w imię naszej ojczyzny. A brakuje konkretów, dyskusji, poszanowania prawa (o tym to już chyba wszyscy zapomnieli) . A o obronie europejskiej cywilizacji najgłośniej krzyczą osoby, które wiele
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Olbor: jeżeli jedna strona jest radykalna to i druga się radykalizuje. Zobacz jakie były głosy jeszcze kilka miesięcy temu u nas. Nie były takie radykalne jak teraz, ale próbowano nam narzucić to i się ludzie wkurzają i się zaczyna "kto nie z nami ten przeciwko nam" a to już nie jest dobre.
  • Odpowiedz
@theone1980: mam kuzynkę w Wiesbaden. Boi się na podwórko dzieci wypuścić bo co chwile wyłapują w------l od ciapakow a i auto porysowane co jakiś czas. Mówi że Niemcy mają takie same nastawienie do rządu jak Polacy do swojego czyli by ich z chęcią z------i. Powiedziała mi że wracają do Polski bo syf się robi
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca: mieszkałem tam kiedyś przez dwa miechy fajne miasteczko, jak widzę co władze niemiecki o----------ą to myślę że chcą z-----ć Europejczyków rękami muzułmanów, ale muslimy nie w ciemnę bici, gadałem z pół roku temu ze starym dziadkiem w Mauretanii i on powiedział mi ze się wstydzi za głupotę swoich ziomków , i powiedział jednocześnie że europa jest p----------a że wpuszcza tę dzicz a dziadek swoje przeżył
  • Odpowiedz
@Adams_GA: A co ma jedno z drugim wspólnego? Nikt nie twierdzi, że trzeba w tym momencie w jakiś sposób karać wszystkich nacjonalistów, bo skoro trzech kogoś pobiło, to na pewno każdy jest do tego zdolny. To byłaby reakcja równie głupia jak to co z muzułmanami robią nacjonaliści.
  • Odpowiedz
@KulturalnyKibic: fajne, tylko, że

Naruszenia art. 7 Statutu Polskiego Związku Piłki Nożnej (neutralność pod względem religijnym, etnicznym i rasowym), art. 67 Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN (zachowania pogardliwe lub dyskryminacyjne) oraz Uchwały Zarządu PZPN nr XV/372 z dnia 29 października 2009 roku w sprawie szczegółowych zasad eksponowania transparentów, flag, banerów lub innych podobnych przedmiotów na zawodach piłkarskich.


poleci kara i to bardzo duża, w zagranicznej prasie można było przeczytać o tej oprawie
  • Odpowiedz
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@innv: Zalezy tez od dzielnicy. W Brukseli tez sa takie dzielnice (no moze jedna xD) gdzie nie ma ciapakow albo jest ich malo. Ale czesto prowadza oni jakas dzialalnosc (najczesciej fryzjer i piekarnia) dlatego sa prawie wszedzie.
  • Odpowiedz
SKĄD ONI SIĘ TAM WZIĘLI ?

Przypłynęli sobie na łódce czy jak ?


@Laserade:
mieszkali w Hiszpanii od dawna. To jest w tekście, polecam jakieś korepetycje czy
  • Odpowiedz