Oto AGM-158 JASSM / JASSM-ER subsoniczny pocisk manewrujący powietrze-ziemia.
Polska Najpoteżniejsza armia w Europie. posiada obecnie:
~40 szt. podstawowej wersji JASSM (zasięg ~370 km),
~70 szt. JASSM-ER (zasięg ~900–1000 km).
Iran taką salwe wystrzeliwuje w kilka godzin.
#iran #wojna
Nacr00xx - Oto AGM-158 JASSM / JASSM-ER  subsoniczny pocisk manewrujący powietrze-zie...

źródło: 104004_jassmartistrenderinghr_319303

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pucuss: nie da sie, Iran ma tak bardzo długie pasmo górskie które jest zaraz przy zejściu na brzeg do Cieśniny. Mogą nawet artylerią czy g---o-rakietami ładować w te statki.
  • Odpowiedz
Dopiero co PiSowcy i inne Mariusze z #zero narzekali, że #tvn nadaje na żywo z bezpiecznej Turcji, a teraz mają Bojanowskiego i Tacika relacjonujących w czasie alarmów rakietowych.

Nie opierają się tylko na relacjach i metariałach dostarczanych przez Reutersa, AP czy AFP jak inne "wygodnickie" stacje TV.
#bekazpisu #iran #izrael
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bez kozery... Powiem 5 tysięcy... A niech i 50 tysięcy będzie że zgineło. Lepiej brzmi. Ci ludzie byli w komorach kriogenicznych na LNG w temperaturze -150 stopni Celsjusza. Lol
  • Odpowiedz
Iran i Hezbollah się obudzili- kolejny wspólny nalot, Izrael odpalil syreny

To drugi wspólny nalot w ciągu godziny

14:37:50 na live słychać nadciągające pociski, jest dzień więc ciężko stwierdzić czy zestrzelone czy trafia w punkt.
#iran #wojna #izrael
MinisterKoryto - Iran i Hezbollah się obudzili- kolejny wspólny nalot, Izrael odpalil...

źródło: 1000035071

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Śmiejemy się z tym pseudo influencerów, ale no pomyślmy sobie jak bardzo głupi są ludzie, którzy ich oglądają
Większość woli słuchać jakichś dzikich trenerów a nie naukowców xD także no

#iran #bekazpodludzi
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Były menedżer Google tworzy system do monitorowania Iranu w 4D

A week ago I built WorldView, my geospatial command center that kind of broke the internet. Then the Iran strikes happened, and I realized I was sitting on the perfect infrastructure to actually monitor it.


So I set an AI agent swarm loose to capture every open-source signal I could find. Satellite surveillance passes, GPS jamming, commercial and military flights, maritime tracking at
Martwiak - Były menedżer Google tworzy system do monitorowania Iranu w 4D 
A week ago...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O kurła, kto by pomyślał, że Dubaj 100 km od granicy z Iranem, w samym środku kotła Izrael-Iran–Hezbollah–Huti–Iracki Hashd i reszta wesołej gromadki, będzie wuznawany za jedno z NAJBARDZIEJ BEZPIECZNYCH miejsc na Bliskim Wschodzie. Bezpieczeństwo kupione za petrodolary sie kończy XD. #wojna #iran #dubaj
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nacr00xx: czyżby? Jak do tej pory zarówno ofiary śmiertelne jak i straty materialne znacznie mniejsze niż po ostatniej powodzi.
Jedyne co się zmieniło to percepcja. Ba jakiś czas. Ludzie mają krótką pamięć. To już 3 upadek Dubaju odkąd pamiętam.
  • Odpowiedz
Największa beka z Arabów.

Przez lata ładowali potężny hajs w PR bezpiecznego regionu - najpierw mistrzostwa w Katarze, potem nieskończona seria eventów w Rijadzie.

To fascynujące jak nagle cała ta piękna iluzja poskładała się jak domek z kart.

#iran
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach