Jeżeli wiesz co jest na tym obrazku, to znaczy że miałeś zajebiste dzieciństwo xD
Btw. lubiłem ten patent z wiadomościami z frontu na dole, było to też w EU1/2, w obecnych grach paradoxu czasem nie ogarniam co się dzieje
#hoi #hoi4 #paradox #europkowememy
Btw. lubiłem ten patent z wiadomościami z frontu na dole, było to też w EU1/2, w obecnych grach paradoxu czasem nie ogarniam co się dzieje
#hoi #hoi4 #paradox #europkowememy





















Pewnie to głównie nostalgia i wspomnienia z dzieciństwa, ale wiele elementów tej gry, jak tech teamy, mikrozarządznie itd. mają swój urok,
@FireDash: owszem, słynne "easy to learn, hard to master".
No więc niestety nie w nowych grach Paradoxu, w które żeby w ogóle cokolwiek zacząć to należy znać poprzednie.
Po drugie nie zniechęcić się, że rzeczy