wpisy
Najnowsze
Archiwum

Ukassiu
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

SethARS
- 1
@thatAnka: Na czymś ćwiczyć trzeba :p Najpierw kalkowanie, później tylko wzorowanie, a na koniec 100% własnej twórczości. Kiedyś,przez kilka lat, bawiłem się w pixelarty i robiłem to według powyższego schematu. Na 4 etapie to ktoś kalkował mnie. I koło się zamykało. I fajnie było być czyimś natchnieniem. W przedszkolu dzieciaki też jeden od drugiego ściąga gdy rysuję ludki. W porównaniu z prawdziwymi mistrzami pirografii to i ja i @Ukassiu

thatAnka
- 1
@SethARS: wszystko się zgadza ale wypada wspomnieć że projekt nie jest "tworczoscwlasna", podać oryginalnego artystę itd itp. Bo to przypisywanie sobie czyjejś kreatywności sobie. Tak tylko mówię (:
W ramach wolnego dnia dziecka zrobiłam mały hołd dla swojego dzieciństwa - szydełkowy bulbasaur - doniczka (。◕‿‿◕。) Niestety „uszka” totalnie nie wyszły, będzie do poprawy przy kolejnych wersjach :)
#pokemon #rosliny #handmade #szydelkowanie
#pokemon #rosliny #handmade #szydelkowanie
źródło: comment_8ZoNNMRRJF5qz10oRH29ti5zCvdW1n4X.jpg
Pobierz@Chacha: toż to bulbulator ekologiczny
- 21
Spamuję dalej
Pan Piccolo na koniec tygodnia ^^
Deska bukowa 23,5 x 16.5 x 1.6 [cm]
Zapraszam na mój fp na FB- https://www.facebook.com/Pirografia-Seth-ARS-487900231557424/
Pan Piccolo na koniec tygodnia ^^
Deska bukowa 23,5 x 16.5 x 1.6 [cm]
Zapraszam na mój fp na FB- https://www.facebook.com/Pirografia-Seth-ARS-487900231557424/
źródło: comment_X8Mn1ztG1cs4FYsgCy8AySugWIviUbAG.jpg
PobierzDzień dobry, drogie Mireczki i Mirabelki. Postanowiłam trochę odpocząć i skończyłam swój strój (。◕‿‿◕。) Jestem bardzo zadowolona rezultatem, ale okazało się, że jednak jest trochę za mały ( ͡° ʖ̯ ͡°) bardzo żal rozpruwać, to może jakaś Mirabelka by chciała kupić? Dół od stroju też jest.
#bulbaszkaball #ubierajsiezwykopem #rozowepaski #sprzedam #handmade
#bulbaszkaball #ubierajsiezwykopem #rozowepaski #sprzedam #handmade
źródło: comment_Vaz0lJUZu605u4f8t0yXlI15c8VWTcIT.jpg
Pobierz@Bulbaszka: dziwnie na Tobie lezy, wydajesz się płaska
@Bulbaszka za ile i czemu tak drogo
źródło: comment_NinXc0iUNAOK0rG11E8ldNJYk51NI5iV.jpg
Pobierz- 133
- 11
@Castellano: Bardzo fajne <3
- 5
kupowałbym <3
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mireczki i Mirabelki!
Mój różowy zaczął robić fajne pamiątki (exploding box) #handmade na #slub i chrzciny, chciałem żeby zobaczyło to większe grono ludzi bo sami jeszcze niedawno szukaliśmy oryginalnej pamiątki na ślub i było ciężko (stąd wziął się pomysł na dorobienie siedząc na macierzyńskim).
W związku z tym ogłaszam #rozdajo zaczął się okres ślubów wiec jest szansa ze któryś Mirek wyskoczy z piwnicy na weselicho i
Mój różowy zaczął robić fajne pamiątki (exploding box) #handmade na #slub i chrzciny, chciałem żeby zobaczyło to większe grono ludzi bo sami jeszcze niedawno szukaliśmy oryginalnej pamiątki na ślub i było ciężko (stąd wziął się pomysł na dorobienie siedząc na macierzyńskim).
W związku z tym ogłaszam #rozdajo zaczął się okres ślubów wiec jest szansa ze któryś Mirek wyskoczy z piwnicy na weselicho i
źródło: comment_7qyleHEekwJWp76Z3CVI1y837ODKkJE3.jpg
Pobierz- 13
@caps3l: Fajnie, ze cos robi. Szkoda, ze to takie brzydkie. Pomysl, co maja goscie z tym zrobic? Na lodowke postawic czy jak.
Teraz kazdy juz w miare dba o swoje mieszkanie i nie zasypuje ich takimi pamiateczkami jak z odpustu. Naprawde jest wiele lepszych pomyslow.
Teraz kazdy juz w miare dba o swoje mieszkanie i nie zasypuje ich takimi pamiateczkami jak z odpustu. Naprawde jest wiele lepszych pomyslow.
- 4
@Theia: rychło wczas (✌ ゚ ∀ ゚)☞ najwięcej zdjęć aktualnych mam tu: https://www.instagram.com/kram.iki/ bo na jednoczesne prowadzenie wszystkiego nie starcza mi ani czasu ani chęci, ale jak się chcesz zainspirować to myślę, że google grafika pomogą więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@caps3l: to ze zdjęcia nie jest zbyt czasochłonne, zwłaszcza jeśli nie jest spersonalizowane - bo nie jest. Zresztą dziewczyna jak
@caps3l: to ze zdjęcia nie jest zbyt czasochłonne, zwłaszcza jeśli nie jest spersonalizowane - bo nie jest. Zresztą dziewczyna jak
Mirki i Mirabelki! Może lecicie niebawem na weselicho lub chrzciny? Mój różowy robi fajne pamiątki 3D, obczajcie proszę na Allegro http://allegro.pl/pamiatka-kartka-na-slub-exploding-box-gotowe-i7353469690.html #slub #slubodpierwszegowejrzenia #wesele #promocje #handmade #allegro #aliexpress #rozowepaski #rozrywka #programowanie #gotujzwykopem
źródło: comment_gnrGVwiREWq3pP9j0suCo2qyFDEuiQys.jpg
Pobierz- 2
@caps3l: tag #slubodpierwszegowejrzenia nie jest od tego
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
- 13
Biorę do serca Wasze komentarze, więc teraz "chińskie bajki" będę przeplatał pracami z innymi motywami :D
Deska bukowa 23,5 x 16.5 x 1.6 [cm]
Zapraszam na mój fp na FB- https://www.facebook.com/Pirografia-Seth-ARS-487900231557424/
A także do śledzenie tagu #sethwypala
#pirografia #diy #rekodzielo #chwalesie #handmade #lotr #wladcapierscieni #rysujzwykopem #tworczoscwlasna
Deska bukowa 23,5 x 16.5 x 1.6 [cm]
Zapraszam na mój fp na FB- https://www.facebook.com/Pirografia-Seth-ARS-487900231557424/
A także do śledzenie tagu #sethwypala
#pirografia #diy #rekodzielo #chwalesie #handmade #lotr #wladcapierscieni #rysujzwykopem #tworczoscwlasna
źródło: comment_wZvnEM4BvuT2aKzp0vxtWV5siS2OCkaM.jpg
Pobierz- 22
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Scorpjon super, przypomina mi głowę od Mitoraja na Rynku w Krakowie. ;)
- 1
- 11
Dzisiaj dla odmiany białe na czarnym ^^
Wypalonego mnij, a roboty wincyj
Deska bukowa 23,5 x 16.5 x 1.6 [cm]
Zapraszam na mój fp na FB- https://www.facebook.com/Pirografia-Seth-ARS-487900231557424/
Wypalonego mnij, a roboty wincyj
Deska bukowa 23,5 x 16.5 x 1.6 [cm]
Zapraszam na mój fp na FB- https://www.facebook.com/Pirografia-Seth-ARS-487900231557424/
źródło: comment_cHCg2AgwhDt52qTkMNn4w2o9pHf9A9NE.jpg
Pobierz- 2
@SethARS: byłoby jeszcze fajniejsze jakby było wypalone to koło przy korpusie bo teraz na pierwszy rzut oka wygląda to trochę jak jego najszerszy grzbietu.
- 0
@Nagor: Mnie też to trochę boli, ale ogarnąłem, że coś pokiełbasiłem dopiero po godzinie przekalkowywania wzoru i już nie było mowy, żebym to powtarzał :d Na przyszłość muszę być bardziej czujny
- 35
Wypalana maupa
Deska bukowa 23,5 x 16.5 x 1.6 [cm]
Pierwsza nawoskowana i wypolerowana praca
Zapraszam na mój fp na FB- https://www.facebook.com/Pirografia-Seth-ARS-487900231557424/
Deska bukowa 23,5 x 16.5 x 1.6 [cm]
Pierwsza nawoskowana i wypolerowana praca
Zapraszam na mój fp na FB- https://www.facebook.com/Pirografia-Seth-ARS-487900231557424/
źródło: comment_Xsg4SSuvSyB2tCqguizvngYrZAyMUSU8.jpg
Pobierz- 5
Trochę mi z tym zeszło, ale wreszcie skończyłem (。◕‿‿◕。)
Zachęcam do
Zachęcam do
źródło: comment_b0jn9RJTKiU3IRjp6DwuNVfmAI4G8RZh.jpg
Pobierz- 12
Drodzy Mirki i Mirabelki pewnie kilkoro z Was wie, że ma horom curke :) tak mam. Wielu z Was pomogło nam w zbieraniu funduszy na jej leczenie i rehabilitację. Zarówno uczestnicząć w aukcji #solgaz jak i przekazując 1% podatku. Pozwole sobie teraz zamieścić link do FB https://www.facebook.com/niemozliwenieistnieje.historiaZuzi/ jednocześnie chcę prosić Was o kolejną #pomoc. Już wyjąsniam o co chodzi.Od dwóch lat oragnizujemy piknik dla Zuzi wnaszej małej miejscowości na którym
konto usunięte via iOS
- 1
Mireczki, która firma kurierska / który pośrednik pozwoli mi na najtańsze wysyłki po europie? Sprzedaję małe rzeczy (wchodzi w kopertę A4). Za wysyłkę w kraju płacę 14 zł i super, ale za Europę liczą 60-80, a to już wartość towaru - szukam taniej. #wlasnafirma #kurier #handel #handmade
- 0
@tuwysylam_pl: ale nad stroną mobilną to musicie jeszcze chwile popracować
jakieś wskazówki?
Lecą dzisiaj albo jutro pocztówki na cały świat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Między innymi do Chin czy Rosji. Przygotowanie ich zajęło mi prawie cały miesiąc (między innymi przez pracę w tygodniu i lenia w weekend xD). Bardzo mi się jednak podobają, znaczki również więc mam też nadzieję że adresaci będą zadowoleni. Smuci mnie jedynie fakt że ja zawsze poświęcam dłuższą chwilkę na przygotowanie takiej pocztówki (klejenie, wycinanie, nawet
źródło: comment_WeG5K8Zw6M7DiBIKJvxlTHSvp9F4p2Eo.jpg
Pobierz- 2
@fottiti Wymieniamy się pocztowkami, ja bardzo lubię zbierać pocztówki zarówno z kraju jak i ze świata bo mnie fascynuje to że ktoś na przyklad na Filipinach pisał ta kartkę a teraz jest u mnie xD Ale bardzo lubię też odrabiać pocztówki które ja wysyłam. Nie wiem czemu, lubię żeby było ładne xD
- 1
@cytmirka: czyli zwiazek jest po prostu nieudany ale moze jeszcze znajdziesz lepszego nie martw sie
- 7
- 1
- 0
@domad: a wiesz co.. takie bardziej wymagające kartki, to tyle że nie opłaca się ich robić w celach zarobkowych (w kwestii utrzymania się) ¯_(ツ)_/¯ ta akurat nie trwała jakoś super długo, ale po pierwsze robiłam ją na raty, a po drugie obmyślanie kompozycji (gdzie jaki kwiatek i gdzie dodatki) też trochę trwa, jeśli nie powielasz jakiejś poprzednio wykonanej kartki.
Uważam, że czarne koty są najpiękniejsze.
W komentarzach możecie chwalić się swoimi kotami (。◕‿‿◕。)
#pokazkota #koty #kitku #bulbaszkaball #handmade #smiesznypiesek #smiesznekotki
W komentarzach możecie chwalić się swoimi kotami (。◕‿‿◕。)
#pokazkota #koty #kitku #bulbaszkaball #handmade #smiesznypiesek #smiesznekotki
źródło: comment_eb3srrN2Zasntqk64npMO6ySmQlKwPOc.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 4
- 6
- 1
























