Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@emebotskcus: Poliestrowy (ale znalazłam na filart taki naprawdę dobrej jakości, bo niestety kiedyś zamówiłam z creativehobby i jest tragiczny) i wełniano - wiskozowy.
Do dużych rzeczy (jak np ta chmura) użyłam poliestrowego, bo się lepiej układa, do mniejszych głównie wełniano-wiskozowy, czasem poliestrowy
  • Odpowiedz
@kicioch: Znaczy się miałem na mysli podobieństwo, ale ta odpowiedź też mnie satysfakcjonuje. Jak oryginalny wygląd, to jeszcze większy plus. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@magnes125 Każdy krzyżyk jest w tę samą stronę ()
To jest jedna moich pierwszych prac krzyżykami od daaawna. Nie jest idealna, ale nikt nie mówił, że taka ma być ;-) I tak jestem z niej dumna.
  • Odpowiedz
@magnes125: bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :) OK, to już wiem, że chodzi o to, która nitka ma iść nad. W ogóle to byłem przekonany, że wystarczy raz tą nitką przejechać i już można robić prostopadły ruch, a z tego co mówisz, to wynika, że każdy krzyżyk to kilka razy w jedną stronę, a potem kilka razy w drugą. Mirko uczy :)
  • Odpowiedz
  • 13
Czas sie wziac za nauke szycia koralikow (czy raczej tkania) na krosnie. Wybaczcie krzywosc ale to koraliki kupione po taniosci i chyba rzadna nie jest rowna.
Najpierw nici. Tu mam dwie, grubsza do szycia jeansu i ciensza Ariadny - tytan 100 do koralikow. Obie to 100% polyester.

Wołam tych co chcieli no i wiecej zdjec w komentarzu.
@freakshow
Ertrael - Czas sie wziac za nauke szycia koralikow (czy raczej tkania) na krosnie. Wy...

źródło: comment_WtZkOoXZoqOqkQOEJfjdsEvIdUWNR9ST.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach