Wpis z mikrobloga

Z racji tego, że na pewno macie już dość wszystkich wpisów o wykop party robię #rozdajo - jeden z breloków ze zdjęcia do wylosowania dzisiaj do 18 - wysyłka na mnie, tylko patosteamy nie biorą udziału - kij wam (celowo z małej litery #pdk) w oko dzbany.

Ogarnąłem już miejsce do spania w Poznaniu, w tym tygodniu czeka mnie jeszcze dokończenie ok 200 breloków, gotowy na #wy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cały czas jestem ciekawy jak wielką improwizacją będzie moje stanowisko :>

Kto jedzie na wykop party? A może jakieś mirki z #wroclaw się pojawią? Bardzo możliwe, że będę mieć 2-3 miejsca w aucie, chociaż dopiero w czwartek będę wiedzieć czy jadą ze mną znajomi czy nie. Jeśli nie pojadą, chętnie kogoś podrzucę z Wrocławia - całe zawodowe życie jeździłem sam, ileż można.

PS: tak, kiedyś rozwoziłem Wam bułki wędliny itd. xD

#rozkminkrzaka #dziendobry #rozdajo #tworczoscwlasna #handmade
Pobierz bkwas - Z racji tego, że na pewno macie już dość wszystkich wpisów o wykop party robi...
źródło: comment_YdWhkmlASZ3dt9UU8qG0tfdKzmTCi1zR.jpg
  • 44
@JohnnyGavlacci: w sumie dobrze, że pytasz bo od razu będzie wszystko na początku wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W środku jest barwiący pigment luminescencyjny - to on zabarwia żywicę na dany kolor (ja czasem dodaję do tego kropelkę barwnika żeby wzmocnić efekt)

Pigment zbiera światło słoneczne i później oddaje przez parę godzin, choć najintensywniejszy jest przez pierwsze parę minut po naświetleniu.
Był tutaj filmik o tym, ale
@maminfoodboga a to całkowita racja, nie wszystkiego mogę się podjąć, zresztą w związku z moimi formami w których wylewam, zwyczajnie nie wszystko mogę zalać i zrobić.

Dam znać na #rozkminkrzaka jak już strona będzie gotowa i będę mógł coś pokazać :)