@artisan: Kawał dobrej roboty :) Ale jeśli mogę sobie pozwolić na konstruktywną krytykę, to wg mnie trochę oczy za małe (chyba), trochę mi przypomina Buttheada.
  • Odpowiedz
@adgebworthy no tak, tak. Ale do takich maleństw to naprawdę małe ilości ołowiu w cynie, bo musi się lać, żeby ładnie to wyglądało.
Próbowaliśmy już bardziej ołowianą lutować, ale to się ani nie błyszczy, luty są mniej gładkie. I w ogóle bałagan na lutownicy powstaje.
Pozostaję optymistą ;)
  • Odpowiedz
W końcu zakończona lampa - ćma. Trochę późno, bo kilka tematów po drodze wskoczyło, ale kto ma wiedzieć, ten wie.

W każdym razie miało być into #memy. Czy tak wyszło, ocenę pozostawiam Wam ( ͡º ͜ʖ͡º)

Może ktoś się skusi, z chęcią #sprzedam, ale z drugiej strony to nawet cieszy się trochę gęba, jak się na nią patrzy. W komentarzach
szklo-na-warsztacie - W końcu zakończona lampa - ćma. Trochę późno, bo kilka tematów ...

źródło: comment_DsBWK3wS9dNJeFoUww7xKZegI8O03NU5.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trochę średnio ta akurat postawa pasuje do majin Vegety, ale może po pomalowaniu zmienię zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tu typowo jednak wg mnie na podstawie gołej figurki powinien wlecieć Vegeta na normalu
  • Odpowiedz
  • 26
@FedoraTyrone: Wie, że to widziałam bo to zdjęcie to odpowiedź na mojego pina na Pinterest.
Ja wrzucam tam fotki ze swoimi produktami (które są jednocześnie linkiem do sklepu), ale ktoś może tak jakby odpowiedzieć na moje zdjęcia swoimi zdjęciami - tak jak ona to zrobiła, więc wie że to widziałam :)
Jej misia polubiłam, o czym dostała powiadomienie :)
Nie przeszkadza mi to, wręcz przeciwnie, bardzo mi miło :)
  • Odpowiedz