Cześć
Zrobiłem własnoręcznie farbę kredową z kleju kostnego, kredy i bieli tytanowej, wyszło całkiem całkiem, wprawdzie trzeba trzymać na ogniu bo szybko tężeje ale kryje bardzo dobrze jak sklepowa a kosztuje ułamek ceny

Nalozylem pierwsza warstwę i można powiedzieć że przykryła czarny kolor mebla, jedynie na kantach przebijał czarny, nawet mogłoby tak być ale chciałem żeby były całkowicie białe więc położyłem następna warstwę. Tym razem nie żałując farby i to był chyba błąd bo
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj flaming wędruje do nowego właściciela. Aż drży z niecierpliwości ʕʔ

Szkło: GlassArt i Spectrum

#handmade #diy #rekodzielo #tworczoscwlasna #chwalesie

I małe ogłoszenie. Jeśli ktoś szuka nietypowego, ręcznie robionego prezentu (w końcu święta już prawie za pasem!), zachęcam do pisania do nas. Szukamy nowych inspiracji i wyzwań. Na pewno się dogadamy ( ͜͡ʖ ͡€)
szklo-na-warsztacie - Dzisiaj flaming wędruje do nowego właściciela. Aż drży z niecie...

źródło: comment_BTX3NpwfZMkq5wjkk4KwvkI5fo7GQsvT.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 705
Dobry wieczór, piątek wieczór, wszyscy w klubach, a ja szydełkuję ¯_(ツ)_/¯
Ktoś chcę czapkę ode mnie, żeby uszy nie marzły? Są ciepłe i, co najważniejsze, nie gryzą. Jeszcze planuje zrobić rękawiczki na zimę. Ktoś byłby zainteresowany? ()
#bulbaszkaball #czapka #zima #handmade #szydelkowanie
Bulbaszka - Dobry wieczór, piątek wieczór, wszyscy w klubach, a ja szydełkuję ¯\(ツ)/¯...

źródło: comment_DW3ymJraOlZzwPcC8xXIVGmzg3znEnAF.jpg

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@lenovo99 tak, ale musisz wysłać obrazek, najlepiej na PW @Xeni323 niestety innych nie mam, i oczywiście jest możliwość zrobienia czapki według własnego wzoru @PiccoloColo zalezy jak duży łeb ( ) ale męska jest droższa niż damska @Ron1n dzięki, niestety będzie zamała, ale mogę zrobić jeszcze jedną @schizcrew dobry pomysł, właśnie sobie planuje zrobić, bo czasami chodzę z kucykiem. Jeśli znajdę jakąś ładną,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
Taki Miś Panda pojechał dzisiaj do nowego domku ()
Mam nadzieję, że spodoba się nowej właścicielce i będzie zadowolona. Dostał na drogę kawałek bambusa ale nie ma na zdjęciu ( )
Jeśli ktoś jest zainteresowany lub ma jakąś wizję, to zapraszam na PW, może uda się zrealizować fantazje ( ͡º ͜ʖ͡º)
#szydelkowanie #
Eskimoska - Taki Miś Panda pojechał dzisiaj do nowego domku (。◕‿‿◕。)
Mam nadzieję, że...

źródło: comment_aRKyJz11L7A2x88K2vsrhjnQUyQlcnwS.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kochane Mireczki i Mirabelki!

Poszukuję osoby, która nauczy mnie i parę innych osób jak poprawnie naostrzyć noże, tak by żona nie męczyła się podczas krojenia pomidorka( ͡° ͜ʖ ͡°).

Ale
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest tu może ktoś robiący zwierzątka np. z filcu na zamówienie? :3 Włóczka i inne materiały też mogą się nadać, nie znam się na tym, więc chętnie sprawdzę wszystko, a bardzo mi zależy na pewnym wytworze.
#handmade
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzień dobry.
W dzieciństwie nigdy nie miałam maskotek i pluszaków (wolałam lalki i Lego), a teraz mam własną małą kolekcje. Dziś ona się powiększyła, przybył bóbr z #biedronka.
A Wy czym lubiliście się bawić w dzieciństwie? Pamiętacie Waszą ulubioną zabawkę?



#bulbaszkaball #bojackhorseman #familyguy #handmade #pytanie
Bulbaszka - Dzień dobry.
W dzieciństwie nigdy nie miałam maskotek i pluszaków (wolała...

źródło: comment_J4aFTQQKoCKKvsxTCT5zOHe1iMxNLrn4.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Bulbaszka: jejku aż mi się smutno zrobiło, bo mi przypomniałaś jak mojego kochanego różowego króliczka z dzieciństwa (którego trzymałam w sumie nie wiem po co) nie tak dawno temu matka oddała dziecku sąsiadów, które go w------o pod płot i tam gnije (,)(,)
  • Odpowiedz
@Bulbaszka: Ja uwielbiałam figurki [zwierząt, potworów, postaci, itp.], bo mogłam im tworzyć rozbudowywać światy w których żyły i wymyślać historie i przygody które przeżywały. Coś na zasadzie dioram, tylko nie do oglądania tylko do zabawy. I nieważne czy to makieta w pokoju czy ściana z wydrążonymi kryjówkami w piaskownicy.

A jak jeszcze miały np. ruchome rączki czy nóżki to już w ogóle bajka, bo to powiększało wachlarz ich aktorskich możliwości.
(
  • Odpowiedz
@szklo-na-warsztacie: Już sobie wyobrażam te dyskusje na salonach.
"Śliczną ma pani broszkę" - powiedział dystyngowany starszy pan.
"Dziękuję" - odpowiedziała płonąc rumieńcem.
"A czy mogłaby mi pani powiedzieć, co ona przedstawia?"
"Oczywiście. Kota liżącego się po jajach."

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz