Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@Jan_K: a odblokować? xD Tasak w ogóle też cały zmieniony.
- 1
@Jolly_Roger: E, właśnie widziałem Egana odblokowującego swoją jednostkę i blokującego przeciwnika. Nie widzę powodu, żeby KP wobec tego nie mogło odblokowywać, jeśli tak jest to jest to jakiś bug.
- 2
Mam zadanie aby wygrać 3 gry frakcją Skellige. Wygrałem 3 nornalne Branem i nie zaliczyło questa. To jest bug?
#gwint
#gwint
W grach jedyne mikrotransakcje jakie powinny się znajdować to te zmieniające skórki, wyglądy, animacje itp. Wtedy jak kogoś stać to sobie kupi a jak nie to rozgrywki to w żaden sposób nie zmieni, dlatego szanuje CSa, Lola, overwatcha itp. Gardzę EA, Gwintem, heartstonem itp. #wolnoscodmikrotransakcji #mikrotransakcje #ea #gwint #leagueoflegends #csgo #overwatch #hearthstone
- 23
- 6
@Queltas: Dodajmy że masz możliwość wyboru jednej z 3 kart lepszego typu podczas otwierania beczki. W HS tyrasz na pakiety i jeszcze śmieci dostajesz. W gwincie możesz uzbierać sobie talię mniejszym nakładem czasu. Kto chce kupuje.
- 6
Update się pobiera ale czytam na forach opinie, bardzo hejtujace ten patch (a to oprawa, a to mechanika, a to coś bla bla bla). Gram od CBT i generalnie żaden update nie wywołał u mnie negatywnych emocji, bo uważam ze zmiany musza być, a czerwoni dość szybko reagują na opinie graczy jeśli coś się nie zgadza lub jest OP (nie to co Bli$$ard). Dodali tym razem trochę RNG, choć nie uważam żeby
- 7
Ojej, już któryś ragequit z kolei, po zorientowaniu się że kapłana frei wskrzesza tylko żołnierzy xD,
#gwint
#gwint
- 1
- 1
Otworzyłem 135 beczek, wygląda to tak jak w tabelce:
Z legend z nowego patcha: lider do Scoia i lider do Skellige, Ciri erupcja mocy, Geralt yrden, Saskia smoczy ogień, hibernujący gigant.
No i powtóreczki ze starych kart: Vernon Roche i RNR.
Miałem lepsze openingi....
#gwint
Z legend z nowego patcha: lider do Scoia i lider do Skellige, Ciri erupcja mocy, Geralt yrden, Saskia smoczy ogień, hibernujący gigant.
No i powtóreczki ze starych kart: Vernon Roche i RNR.
Miałem lepsze openingi....
#gwint
źródło: comment_SjC5Dq1JWDc5xMGI9JS3ywEEwvTDAIY2.jpg
Pobierz- 1
@soltysek: to ja otworzyłem trochę więcej i miałem 7 nowych w tym zdublowaną i 2 starego patcha też zdublowane
- 1
@wincm: E, z tą martwością pożerki to bym nie przesadzał. Jest parę buffów, jest Widłogon, ja właśnie się bawię pożerką bez Nekkerów. Dziwnie trochę, ale można.
- 3
@wincm: Aktualnie to nie ma możliwości określenia co jest jakim tierem. Przy ostatnim patchu, sporo po jego wyjściu duża część ludzi uważała, że KP jest niegrywalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ktoś pisał, że Baron się nie sprawdzi. Na ten moment się nie zgadzam. Talia w komentarzach jako, że nie da się teraz tego ująć na jednym zrzucie. Co myślicie?
#gwint
#gwint
- 2
Czy ja dobrze widzę. Runy i inne podobne karty mogą tworzyć jednostki które generowane są losowo?
#gwint
#gwint
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@0x686578: 28 beczek i 0 złotych...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mirki co dają te całe „pogratuluj przeciwnikowi” w gwincie ? Jaki jest tego cel i co to daje ? #gwint
@Wampirok: Przecież te 5 skrawków, czy złota nie idzie z Twojej kieszeni... Nie bądź bucem.
- 2
Tak się zastanawiam - jakie synergie mają obecnie Tarczowniczki (tag Klan Drummond i Żołnierz, umiejętność "Wezwij wszystkie egzemplarze tej jednostki") posiadające tylko 3 punkty, że mają mieć jakikolwiek sens? Wszystkie pozostałe karty tego typu mają wyraźne synergie (Pikinierzy Dywizji Alba pewnie w najmniejszym stopniu, ale zawsze to tag Żołnierz i 3 jednostki pod nową Konnicę Dywizji Alba), ale przy tych Tarczowniczkach nic nie widzę.
#gwint
#gwint
@Jan_K skelli jeszcze nie ogarniałem, ale w scoia analogiczne 3 fajnie działaja z agitatorem (wyskakuje kopia i 3 z talii), ladnie boostuja sie jako krasnale
Komentarz usunięty przez autora
- 4
Za którym razem Was nie wywaliło do ekranu startowego z powodu "utraconego połączenia" podczas dobierania rywala w potyczce/rankedzie?
#gwint
#gwint
Czy kampania single player będzie wydana tylko na PC czy też na mobilki?
#gwint
#gwint
- 2
@patrycja_wiezik: Na mobliki nawet jeszcze Gwinta nie ma więc nie. Po za tym nie wiem, czy chciałby im się robić osobną wersję tylko na telefony
@patrycja_wiezik: przeciez nie ma wersji na urzadzenia mobilne
Burza właśnie streamuje, trochę opowiada o patchu więc można wpaść : https://www.twitch.tv/burza46
#gwint
#gwint
- 1
@wincm: On przeważnie zaczyna stream około 22 i trwa do północy, jak dla mnie całkiem przystępna godzina. Weź pod uwagę że oglądają go nie tylko polacy.
- 1
@Pally: K#$wa, sorry. Oczyiwsice idealna godzina. Sugerowalem się "teraźniejszą" godziną, bo tak mi wyskoczylo powiadomienie. Nie spojrzalem na godzine posta ;)
- 4
#gwint gra jest tak wolna, że aż żal patrzeć, na PS4 jak przeciwnik spasuje to nawet nie widzę ile mu zostało kart xD świetna robota
- 3
Trudność eventu to w ogóle żart jakiś




















https://clips.twitch.tv/KawaiiNeighborlyEndiveRiPepperonis
#gwint