@shilkax: Dobrze, że długi i dogłębny test na PTR, z którego potem zebrano i przetworzono wszelkie wnioski i uwagi zapobiegł głupim bugom... a nie, czekaj ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Jolly_Roger: E, właśnie widziałem Egana odblokowującego swoją jednostkę i blokującego przeciwnika. Nie widzę powodu, żeby KP wobec tego nie mogło odblokowywać, jeśli tak jest to jest to jakiś bug.
  • Odpowiedz
Mam zadanie aby wygrać 3 gry frakcją Skellige. Wygrałem 3 nornalne Branem i nie zaliczyło questa. To jest bug?
#gwint
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

warto też wspomnieć, że jeśli przeciwnik się podda to nie zalicza questów.


@leedss: XDDDDDDD

To muszą to zmienić xD. Teraz wiem czemu nie zaliczyło.
  • Odpowiedz
W grach jedyne mikrotransakcje jakie powinny się znajdować to te zmieniające skórki, wyglądy, animacje itp. Wtedy jak kogoś stać to sobie kupi a jak nie to rozgrywki to w żaden sposób nie zmieni, dlatego szanuje CSa, Lola, overwatcha itp. Gardzę EA, Gwintem, heartstonem itp. #wolnoscodmikrotransakcji #mikrotransakcje #ea #gwint #leagueoflegends #csgo #overwatch #hearthstone
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Queltas: Dodajmy że masz możliwość wyboru jednej z 3 kart lepszego typu podczas otwierania beczki. W HS tyrasz na pakiety i jeszcze śmieci dostajesz. W gwincie możesz uzbierać sobie talię mniejszym nakładem czasu. Kto chce kupuje.
  • Odpowiedz
Update się pobiera ale czytam na forach opinie, bardzo hejtujace ten patch (a to oprawa, a to mechanika, a to coś bla bla bla). Gram od CBT i generalnie żaden update nie wywołał u mnie negatywnych emocji, bo uważam ze zmiany musza być, a czerwoni dość szybko reagują na opinie graczy jeśli coś się nie zgadza lub jest OP (nie to co Bli$$ard). Dodali tym razem trochę RNG, choć nie uważam żeby
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ojej, już któryś ragequit z kolei, po zorientowaniu się że kapłana frei wskrzesza tylko żołnierzy xD,
#gwint
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wincm: E, z tą martwością pożerki to bym nie przesadzał. Jest parę buffów, jest Widłogon, ja właśnie się bawię pożerką bez Nekkerów. Dziwnie trochę, ale można.
  • Odpowiedz
@wincm: Aktualnie to nie ma możliwości określenia co jest jakim tierem. Przy ostatnim patchu, sporo po jego wyjściu duża część ludzi uważała, że KP jest niegrywalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ktoś pisał, że Baron się nie sprawdzi. Na ten moment się nie zgadzam. Talia w komentarzach jako, że nie da się teraz tego ująć na jednym zrzucie. Co myślicie?
#gwint
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ja dobrze widzę. Runy i inne podobne karty mogą tworzyć jednostki które generowane są losowo?
#gwint
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jolly_Roger: Nie sądzę. Taki był ich zamysł, żeby ograniczyć (po raz kolejny) carry-over. Harpie, Nekkery i Żywiołaki Ziemii (teraz Da'o, czy jakoś tak) też nie są już carry-overem.
  • Odpowiedz
Mirki co dają te całe „pogratuluj przeciwnikowi” w gwincie ? Jaki jest tego cel i co to daje ? #gwint
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak się zastanawiam - jakie synergie mają obecnie Tarczowniczki (tag Klan Drummond i Żołnierz, umiejętność "Wezwij wszystkie egzemplarze tej jednostki") posiadające tylko 3 punkty, że mają mieć jakikolwiek sens? Wszystkie pozostałe karty tego typu mają wyraźne synergie (Pikinierzy Dywizji Alba pewnie w najmniejszym stopniu, ale zawsze to tag Żołnierz i 3 jednostki pod nową Konnicę Dywizji Alba), ale przy tych Tarczowniczkach nic nie widzę.
#gwint
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Za którym razem Was nie wywaliło do ekranu startowego z powodu "utraconego połączenia" podczas dobierania rywala w potyczce/rankedzie?

#gwint
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pally: K#$wa, sorry. Oczyiwsice idealna godzina. Sugerowalem się "teraźniejszą" godziną, bo tak mi wyskoczylo powiadomienie. Nie spojrzalem na godzine posta ;)
  • Odpowiedz
trzeba ją chyba łączyć z dekretem na wszelki wypadek


@irecky: narazie nie czuję takiej potrzeby ;)
jak nie ona to baron

za to jak wejdą oboje jest w zasadzie pozamiatane ;)
  • Odpowiedz