nie dostaje się juz beczek z tytułu rangi po po rozpoczęci rankedów?

edit. i czy to normalne że każda z piątej karty jest animowana?

#gwint
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak teraz działa Awangarda Vrihedd? Niby ma być tak, że jak wymienię tę jednostkę wszystkie sojusznicze elfy dostają +1. Wymieniłem ją już ze 100 razy i nic.
#gwint
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@masakraman: Wszystkie sojusznicze elfy na planszy. Także wymienianie jej w trakcie mulliganu pomiędzy rundami nic nie da (kiedyś działało na wymienionych wcześniej Tancerzy Ostrzy, obecnie chyba nie, zadziałałoby pewnie wymienienie Awangardy gdy po 1 rundzie miałbyś jednostki z wytrzymałością na mulligan w drugiej). Sens ma tylko wymienianie ich używając Oficera Vrihedd, Franceski i Saskii w momencie gdy na planszy masz już wyłożone elfy.
  • Odpowiedz
<pracuj w zespole znanego producenta gier komputerowych
<bądź śmieszkiem
<w sumie jedna gra już wydana z dwoma dodatkami
<w sumie to aktualnie cały hype skierowany jest na gre free to play
<ludzie nie dają spokoju i zaczynają się prosić o coś, co tak naprawdę im się nie należy
<głupie janusze
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SpaceMonkey: Zastanawiam się tylko jak to będzie wyglądać, bo większość kart w gwincie ma synergię z innymi kartami, a w trybie draftu większość będzie bezużyteczna. Tutaj HS ma przewagę ze swoją dużą pulą kart, które działają samodzielnie. To dlatego ostatnio tyle kart RNG, ale i tak to może nie wystarczyć. No ale zobaczymy...

A co do opłaty, to nie wiem jak będzie, ale wolałbym jednak zapłacić, żeby później móc zgarnąć
  • Odpowiedz
Gwint z statusu "ostatniej nadziei karcianek" spadł do tieru pod tytułem "Czemu nie miałbym wrócić do hsa" xD
Sztuka, która się udała CDPR XD
#gwint
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nickszalinski: @CzakNorris: Nie wiem czy wszystko wymienię ale warto spróbować(tylko, rzeczy od ostatniego patcha)
-Wypuszczenie dodatku na święta by zgarnąć więcej hajsu
-dodatek okazuje się mieć pierdyliard bugów
-bugów nie ma kto załatać bo se na wakacje pojechali xD
-masa zmian mechaniki czy działania kart nie zostały opisane w patchnotsach przez co gracze o nich nie wiedzieli
-dziwne decyzje które
  • Odpowiedz