Też Wam nie działa Gwent Up? #gwint
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
nie dostaje się juz beczek z tytułu rangi po po rozpoczęci rankedów?
edit. i czy to normalne że każda z piątej karty jest animowana?
#gwint
edit. i czy to normalne że każda z piątej karty jest animowana?
#gwint
@yogurt37: 1. Usunęli to 2. Przez weekend 5 karta jest premium
- 0
@Kasperski94: @yogurt37: Kurcze, a taki fajny ficzer był z tymi beczkami :<
Nilfgaard dostał "nowego" lidera. Vreemde - stwórz brązową kartę żołnierza NG
#gwint
#gwint
- 1
@SpaceMonkey: czyli że o 13?
- 1
@SpaceMonkey: przecież 1pm CET to jest właśnie 13.00 - CET to jest "nasz" czas.

Jak teraz działa Awangarda Vrihedd? Niby ma być tak, że jak wymienię tę jednostkę wszystkie sojusznicze elfy dostają +1. Wymieniłem ją już ze 100 razy i nic.
#gwint
#gwint
- 1
@masakraman: Wszystkie sojusznicze elfy na planszy. Także wymienianie jej w trakcie mulliganu pomiędzy rundami nic nie da (kiedyś działało na wymienionych wcześniej Tancerzy Ostrzy, obecnie chyba nie, zadziałałoby pewnie wymienienie Awangardy gdy po 1 rundzie miałbyś jednostki z wytrzymałością na mulligan w drugiej). Sens ma tylko wymienianie ich używając Oficera Vrihedd, Franceski i Saskii w momencie gdy na planszy masz już wyłożone elfy.
- 0
<pracuj w zespole znanego producenta gier komputerowych
<bądź śmieszkiem
<w sumie jedna gra już wydana z dwoma dodatkami
<w sumie to aktualnie cały hype skierowany jest na gre free to play
<ludzie nie dają spokoju i zaczynają się prosić o coś, co tak naprawdę im się nie należy
<głupie janusze
<bądź śmieszkiem
<w sumie jedna gra już wydana z dwoma dodatkami
<w sumie to aktualnie cały hype skierowany jest na gre free to play
<ludzie nie dają spokoju i zaczynają się prosić o coś, co tak naprawdę im się nie należy
<głupie janusze
@jestemmimas: Raczej nie. Będzie tylko naprawa bugów + usunięcie możliwości tworzenia szpiegów (za sprawą run czy innych himów) dobierających karty.
@jestemmimas: Burza coś pisał na Reddit że jutro będzie naprawa bugów, coś ze srebrnymi szpiegami i coś o czym nie może gadać. Balans dopiero po Gwent Open, czyli po 21.01.
To że jutro wchodzi patch to już wiemy, nagrody też jutro. Ale według Burzy, mają ogłosić coś jeszcze. Strach się bać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
#gwint
źródło: comment_n9kXMQ3d9zHXSycONgRuvtsgjO1mAQOp.jpg
Pobierz- 3
@SpaceMonkey: Jeżeli będą nagrody, to jakaś opłata wejściowa musi być.
- 1
@SpaceMonkey: Zastanawiam się tylko jak to będzie wyglądać, bo większość kart w gwincie ma synergię z innymi kartami, a w trybie draftu większość będzie bezużyteczna. Tutaj HS ma przewagę ze swoją dużą pulą kart, które działają samodzielnie. To dlatego ostatnio tyle kart RNG, ale i tak to może nie wystarczyć. No ale zobaczymy...
A co do opłaty, to nie wiem jak będzie, ale wolałbym jednak zapłacić, żeby później móc zgarnąć
A co do opłaty, to nie wiem jak będzie, ale wolałbym jednak zapłacić, żeby później móc zgarnąć
- 6
- 1
jak tam rameczki mireczki?
#gwint
#gwint
- 3
- 20
Kiedy dadzą beczki ?
#gwint
#gwint
- 1
@Bita_Smietana69 beczki zawsze były na starcie sezonu
- 0
@Bita_Smietana69: nagrody będą chyba dopiero jutro przy rozpoczęciu sezonu
@So_I_Scream: o Ty zgrywusie
Gwint z statusu "ostatniej nadziei karcianek" spadł do tieru pod tytułem "Czemu nie miałbym wrócić do hsa" xD
Sztuka, która się udała CDPR XD
#gwint
Sztuka, która się udała CDPR XD
#gwint
- 22
@nickszalinski: @CzakNorris: Nie wiem czy wszystko wymienię ale warto spróbować(tylko, rzeczy od ostatniego patcha)
-Wypuszczenie dodatku na święta by zgarnąć więcej hajsu
-dodatek okazuje się mieć pierdyliard bugów
-bugów nie ma kto załatać bo se na wakacje pojechali xD
-masa zmian mechaniki czy działania kart nie zostały opisane w patchnotsach przez co gracze o nich nie wiedzieli
-dziwne decyzje które
-Wypuszczenie dodatku na święta by zgarnąć więcej hajsu
-dodatek okazuje się mieć pierdyliard bugów
-bugów nie ma kto załatać bo se na wakacje pojechali xD
-masa zmian mechaniki czy działania kart nie zostały opisane w patchnotsach przez co gracze o nich nie wiedzieli
-dziwne decyzje które
- 14
Jeszcze ukrócenie nazw kart np z "Síle de Tansarville" na tylko "Síle" co odbiera grze klimatu i masa fanów wiedźmina na to narzeka
@CzakNorris: Chodzi ci o deck tracker od GwentUp? Legitne, możesz ściągać
@CzakNorris: Możesz bez obaw pobierać.
#rysunek #rysowanie #tworczoscwlasna #rysujzwykopem #wiedzmin #gwint
Piechur z "Biednej P---------j Piechoty"
Piechur z "Biednej P---------j Piechoty"
źródło: comment_RfIgxOKBIDeBNgn2tDbTOGTZ7opJT8mF.jpg
Pobierz- 13
- 24

























#gwint