Ktoś wie dlaczego Dragoni Vrihed już nie oddziałuje na wyrocznie? W sensie chodzi mi o połączenie i boostowanie wzajemne tych kart.
#gwint
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mirek96: Info z Reddit, sam tego nie testowałem.

Kolejność działania umiejętności to rzędami: meele, ranged, siege i od lewej do prawej. Wyrocznia sprawdza, czy w tej turze coś zostało zbuffowane, a nie czy coś będzie zbuffowane. Więc jeśli wyrocznia jest w kolejce przed dragonami, to nie dostanie boosta. Polecam potestować vs ai, postaw dragona pomiędzy dwoma wyroczniami, tylko jedna powinna dostać +2 punkty.
  • Odpowiedz
Faktycznie właśnie grałem i spróbowałem zmienić kolejność i sie udało. Dla potomnych: najpierw dragoni potem wyrocznia
  • Odpowiedz
#gwint
Cześć, powiedzcie proszę czy Ciri erupcja mocy będzie działać gdy mam po 2 brązowe karty, ale jedna jest premium a druga nie.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobre spojrzenie Merchanta na kontrolny archetyp.
W 100% się zgadzam ;)

#gwint
epi - Dobre spojrzenie Merchanta na kontrolny archetyp.
W 100% się zgadzam ;)

#gw...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jolly_Roger: Widać co człowiek to inne wrażenia, ja bym powiedział, że akurat głos - niski i raczej łatwy do zrozumienia - jest jego największą zaletą, jego filmików nie oglądam, ale przy komentowaniu zawodów często gada głupoty i właśnie głosem nadrabia.

@epi: Hmm, zdawało mi się, że raczej o takim głosie mówi się "radiowy".
  • Odpowiedz
Patch zaraz przed Gwent Open? Jeszcze w tym tygodniu czytałem, że dopiero po 21 stycznia będzie balance patch. To się zmienia jak w kalejdoskopie :)
  • Odpowiedz
@BeatLeJuice i nie licz na to że będzie patch przed turniejem. W regulaminie zawodnicy maja zapewnione że minimum 14 dni przed turniejem nie będzie żadnych zmian w balansie.
  • Odpowiedz
@CzakNorris do 1000 nie tracisz nic, potem do około 4000 zaczyna się to wyrównywać. Powyżej 4000 za przegrane możesz stracić więcej punktów niż dostaniesz za wygraną.
  • Odpowiedz
Może teraz zdobywa się więcej mmr i powyżej 4k już nie ma sumy zerowej. Na razie nie jestem w stanie tego sprawdzić, bo muszę trochę pograć. Tak czy siak to niezbyt mądre zagranie z ich strony.


@MartinCh: Czemu niemądre? Ciężko oceniać dopóki nie pozna się jak działa ten system, a na pewno nie działa tak jak dotychczas, bo o ile 4,6k ludzie jeszcze przebijali, to 4,8k było nieosiągalne.

Co do
  • Odpowiedz
Od pół h nie może mi wyszukać rywala. Ot tak nagle się zesrało.

#gwint
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gram dopiero chwile. 10 level zrobilem juz po zakonczeniu poprzedniego sezonu, wiec nie zagralem jeszcze nigdy zadnego rankeda.

Teraz odpalam gre, a tam okienko, ze bazujac na moim PERFORMANCE w casualach dalo mi 5 range, 600+ jakies puntow czegos i dodatkowo jakies smieszne nagrody. O co tu biega? :P Na kegi i iron narzekal nie bede darmowy. A te punkty obok rangi? To jakis MMR?

#gwint #gwent
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, też macie problemy z wyszukiwaniem przeciwników? Mnie dziś po rozegraniu 4 meczy przestało parować z kimkolwiek, wygląda na to, że coś się zawiesza, bo przerwać wyszukiwania nie mogę.
#gwint #gwent #gry
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie mogę posłuchać polskich emotek Eredina? ( nowego avatara ) Aż żałuję że nie udało mi się go zdobyć. Tylko błagam, powiedzcie mi że nadal jest to Jacek Mikołajczak
#gwint
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I co opłaca się otwierać 90 beczek? Ludzie piszą że drop goldów zaniżony ze względu na te premki i jakieś bugi są. Jakie macie doświadczenia ?
#gwint
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mxhugo
@Queltas na redditcie jest koleś który deklaruje że jeżeli udowodnisz że w kolejnych 40 beczkach nie trafisz złotej karty to kupi ci 100 beczek. Do tej pory nikomu się nie udało...
  • Odpowiedz
Co u was, u mnie 4x zloto w tym dwa z rzedu w pierwszych 4( ͡° ͜ʖ ͡°) 3 animowanie i jedna zwykla i z 3 srebrne na 18 xD
#gwint
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zajebisty patch. pomijam juz fakt ze z 19 beczek nie dostalem zadnego zlota i tylko dwa srebra. ciekawy jest fakt, ze rozegralem jedna gre i royal decree zamiast wyciagnac mi menno to po prostu sie spalił, a menno został w decku i przegrał mi grę xD super update k---o.
odechcialo mi sie od razu grac
#gwint
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zweipack: przecież prawdopodobieństwo złota jest w okolicach 1 na 40 beczek (teoretycznie) więc czego ty się spodziewałeś po 19 beczkach?

A bug sprawdź i zgłoś. Zrób coś dla nich!
  • Odpowiedz