Mirki, ostatnio wysiadł mi laptop i z braku pieniędzy odpaliłem stary komputer ma on zintegrowaną grafikę co utrudnia granie nawet w #gwint (niska grafika i są lagi ;/). Zastanawiam się czy nie zakupić karty graficznej. Poniżej macie jego podzespoły:
Procesor i3-3220
Płyta główna acpi x64-based pc
8 gb ramu
I ogólnie jest jeszcze jeden problem, to wszystko siedzi w małej obudowie.
Na necie pisze jakie karty będą do niego pasować są to:
innszy - Mirki, ostatnio wysiadł mi laptop i z braku pieniędzy odpaliłem stary komput...

źródło: comment_9MujdnQ7xvv6M0EUVgNpIzcDbACPmbF8.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tomm16: No chyba nie. Na co komu event, w którym zagrasz 2 gry i fajrant? Ja nie wiem co z wami ludzie. Żałujecie sobie tych ramek czy co? XD To już Blizzard robi fajniejsze bójki co tydzień.
  • Odpowiedz
@MartinCh: Ale gdzie tu krok w tył w stosunku do poprzednich wojny frakcji, gdzie wystarczyło odczekać i wygrać 1 grę? Ewentualnie tak jak ostatnio na luzie można było grać NR, tak obecnie można grać NG, bo zwycięstwo mają niemal pewne. Oba rozwiązania są skopane. Dużo lepiej by było, gdyby ramki były dla aktywnych uczestników (powiedzmy min. 10 gier daną frakcją), a dla zwycięskiej frakcji dodatkowo pył. Albo jakieś inne nagrody
  • Odpowiedz
@Tomm16: @SpaceMonkey: Gdyby się liczył ogólny WR to Potwory miałyby szanse (a jednocześnie byłoby ciekawie, bo faktycznie NG kontruje MO, więc im więcej NG tym niższy WR Potworów), ale jako że NG jest 2x popularniejszy to nie ma żadnych wątpliwości.

Dla mnie fatalny event, bo grałem dotąd Potworami, a jednocześnie nie chciałbym odpuścić ramki.
  • Odpowiedz
jak kupić ten pakiet powitalny przez portfel gog ? mam 21 w pln a pakiet dostępny jest w dolarach i nie mogę wybrać płatnosci portfelem
#gwint
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gwint Wiem, że to pytanie już było, ale czym i jak mam grać? Kupiłem pakiet startowy ale same gówniane karty dostałem.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pomniejsze demony któryś raz z kolei odrzuciły kartę dobraną z talii. Zwykły RNG czy to kolejny ficzer CDPR?
#gwint
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy Adzikov miał szansę to wygrać?
Henselt 3
Taran za 4 w 1 i w 9 Talara, punktów 11.
Taran za 5 w Talara i w coś innego, punktów 16
Taran za 4 w 1 i w coś, punktów 11.
Taran za 4, punktów 10.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Trollusek: Bicie jedynki chyba nic nie zmienia, bo to 1+3 zamiast 4. Prędzej, jeśli SuperJJ miał tylko 2 Nekkery w talii przed zagraniem Widłogona, to Adzikov mógłby wygrać bijąc Nekkery mające 4 życia.
  • Odpowiedz
wydalem ponad 4k skarwkow na karty do pozerki i zorientowalem sie ze nei wiem jak tym grac. jakis poradnik godny uwagi?
#gwint
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zweipack: obejrzyj sobie coś na yt, bo gra tą talią polega tylko na schematycznym wyrzucaniu kart. Jak przeciwnik nic z tym nie zrobi to wygrywasz, a jak jakoś powstrzyma nekkery to przegrywasz
  • Odpowiedz
  • 1
@Elijahu nie ma talii, która polega tylko na czymś, grając jakimś pozornyn samograjem jak Pożerki masz mniejsze możliwości reakcji na ruchy przeciwnika, a więc swoją grą musisz wmusić Radowida, czy Pożogę,a jak grasz na Nilfgard to ominięcie Sweersa to spore wyzwanie,
  • Odpowiedz