• 2
Po jednorazowej sprzedaży towaru z moich wytwórni na konto wpadło ponad 3,5kk, a nie mam jeszcze zielska i dokumentów. Wiem że w normalnych okolicznościach byłaby połowa tego, ale wciąż uważam, że posądzanie R* o chamskie wyrywanie kasy od graczy jest mocno przesadzone ¯_(ツ)_/¯
#gtav #gtaonline #gry #xboxone
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zwanek: Do tego baza, ulepszenia noo i to nadal tylko jeden pojazd :D W dodatku najpierw jakoś trzeba zarobić na wszystkie wytwórnie, bunkry itd.
Nie wszystkim się chce tyle grać i cały czas robić to samo żeby to wszystko zdobyć.
Ja np. lubię sobie wbić do gta jak jest jakaś aktualizacja i wtedy nie mam hajsu żeby coś fajnego kupić, bo nie gram regularnie.

Nie mówię, że nie da się
  • Odpowiedz
@Zwanek:
No tak, tylko żeby zacząć zarabiać to trzeba na start wydać przynajmniej półtora miliona (nie liczę kosztów ulepszeń, jedynie najtańszy magazyn i biuro/klub mot.)
Ja też nie mam aż takich problemów z kasą, ale to dlatego że gram już długo, poza tym inwestowałem hajs od cheaterów, natomiast jak ktoś dopiero co zaczyna grę to ma lekko mówiąc przesrane i nawet sam R* to poniekąd potwierdził wypuszczając zestaw początkującego gracza
  • Odpowiedz
Mirki mam problem z GTA 5, po formacie zaczęły się dziać rzeczy niestworzone, tekstury doczytują się na widoku, czasami ich nie ma w ogóle i FPSy są niższe niż przed formatem. Spotkał się ktoś z tym problemem? Próbowałem zmieniać wersję DirectX, bawiłem się detalami itp. ale bezskutecznie. Reinstall gry raczej nie wchodzi w grę, korzystam z LTE :/
specyfikacja gtx1050, i5-4670k, 8gb ram, najnowszy win10
#gtav #gta5 #
kolczan_prawilnosci - Mirki mam problem z GTA 5, po formacie zaczęły się dziać rzeczy...

źródło: comment_2fxwl1Ibwgd9mgJADZ0PujLuj7IpLsCW.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć przestępcze skubańce. Mam pytanie dotyczące #gtaonline #gtav. Jak mam wlasne biuro i bawię się w przesyłki to da się jakoś hajsem ze sprzedaży podzielić z ziomeczkiem, z którym to robie? Mam go w znajomych, w ekipie, jest zatrudniony.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kiera1 @tenbatonik:
Jeśli interesuje kogoś granie na RageMP, to jest nawet polski serwer RP StanLakeSide.pl Natomiast z racji braku informacji i ciężkiej konfiguracji mało kto decyduje się na RageMP, większość po prostu pobiera FiveM, który magicznie konfiguruje GTA, w Rage jest różnie :/.
  • Odpowiedz
Jakieś takie nudne te GTA V ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ile mam czasu na refund i jakiego czasu grania nie mogę przekroczyć?
Jak coś mi się odwidzi to mogę za jakiś czas jeszcze raz kupić GTA V?
#steam #gtav #gta #pcmasterrace
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#steam #csgo #gtav taguję, bo może ktoś się zna na. Gdzie uzyskam niższe fps na pełnym ekranie (rozdziałka fhd) czy okno bez obramowania (fhd)? Różnica taka, że przy oknie bez obramowania mam 70hz, a przy pełnym ekranie jest tylko 60hz xD
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorobiłem się dobrego komputera i postanowiłem, że kupię #gtav
Gry w wersji pudełkowej umiem kupić, ale elektronicznej nie mam pojęcia.
Jest tyle serwisów i rozbieżności cen, że chcę Was poprosić o pomoc.
#allegro to dobre miejsce?
Z tego co się orientuję lepsza będzie wersja #steam.
Zależy mi, żeby było jak najtaniej ale
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marynasz: kurcze, tyle się naoglądałem i naczytałem o świecie GTA, zawsze tylko kiwałem głową jak ktoś opowiadał o różnorodności, ciekawych postaciach i ogólnie o klimacie, ale kurde serio gra jest wybitna. Ostatnio grałem w Far Cry 5 to główny wątek nudny, misje poboczne to praktycznie kopiuj wklej zabij wszystkich złych. W GTA widać napracowanie;). Teraz spadam, odezwę się jak skończę singlową kampanię. Pozdro!
  • Odpowiedz
Hej, czy jak kupiłem kiedyś GTA V na PC i pobierałem je przez Rockstar Social Club to mogę je pobrać ponownie teraz? Coś mi się obiło o uszy, że można stamtąd tylko raz grę pobrać, to prawda?

#rockstar #gtav #kiciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy chcąc zagrać w GTA Online przez steam trzeba instalować jakieś dodatkowe programy (jak to było w przypadku GTA IV) czy nic nie trzeba?

#steam #gtav
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaki polecacie serwer Role Play w #gtav? Ogarnięci ludzie, ciekawa rozgrywka, brak piszczących dzieci - na tym mi zależy. Strefa wydaje się spoko ale tam zarejestrowanie się i wbicie na white liste graniczy chyba z cudem. #gtaonline
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobry post, co do polskiego supportu R* to nie mam bladego pojęcia kto ich zatrudnił skoro oskarżają uczciwe osoby o jakiekolwiek cheaty. Czyli według polskiego supportu gracze, którzy zobaczyli tą wiadomość powinni dostać bana na konto XD
  • Odpowiedz