Czy istnieje możliwość usunięcia postaci w #gtaonline i stworzenie nowej oraz ile różnych postaci może być na jednym koncie? #gtav #gta5 #pc
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Smartek
- 1
konto usunięte
- 3
@Smartek: Można mieć dwie. Postać można usunąć, poprzez kliknięcie w menu " Zmień postać ", tam możesz nimi zarządzać, usuwać. itp.
konto usunięte
- 0
@Aerin: No jeżeli ją usuniesz, to tak.
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 11
@PrawieJakBordo: Polski dubbing to by była wisienka na torcie jak ja p------e XDDDDDDD
- 1
@PrawieJakBordo: w GTA:Online jest jakiś dubbing, ciągle coś słyszę o ruchaniu matek itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
@RBNG nawet nie bierz pubga pod uwagę
- 15
konto usunięte via Android
- 2
- 0
@Tak_masz_racje na xboxa mody? Mógłbyś mnie poinstruować?
@maciek931: Nie noo śmieszkuje, chyba się nie da :D
- 0
- 0
@Qrix bo moze, ktoś grał i może polecić coś
GTA 5, PS4
Szukam partnera do akcji, jakiegoś ogarniętego lub nawet 2. Zarabianie kasy, robienie napadów, przewozów, wyścigów, dm, wspólna gra dla przyjemności. Mam doświadczenie z ps3, od trzech dni na ps4. Mam już firmę i przydałby się pomocnik, najlepiej na już.
Więcej na priv oczywiście
#gtav #ps4 #pomocy #gry
Szukam partnera do akcji, jakiegoś ogarniętego lub nawet 2. Zarabianie kasy, robienie napadów, przewozów, wyścigów, dm, wspólna gra dla przyjemności. Mam doświadczenie z ps3, od trzech dni na ps4. Mam już firmę i przydałby się pomocnik, najlepiej na już.
Więcej na priv oczywiście
#gtav #ps4 #pomocy #gry
- 0
@Megatrrron_: widełki podaj
- 4
@iRoX to w dalszym etapie rekrutacji :)


@NieR: nic nie tracisz, te platyny z trójki często były tylko denerwujące, a max level w multi gta iv bez glicza to dla mnie były 2 tygodnie grania w kółko w ten sam tryb (misję co-opową). xD
@NieR ale mnie w------o jak zebrałem wszystkie części statku kosmicznego i trofeum nie wpadło. Zrezygnowałem wtedy z platynowania.
#gry #konsole #pcmasterrace #gtav
Zawsze uważałem się za fana GTA, w 3, Vice City i SA grałem do z-------a. Nawet robiłem jakieś rekordy typu najdłuższa jazda na jednym kole na motorze (chyba ze 2h w Vice City aż się znudziło XD). Ale nigdy nie grałem w GTA5 mimo że gra jest już tyle lat po premierze. Po części była to wina tego że nie
Zawsze uważałem się za fana GTA, w 3, Vice City i SA grałem do z-------a. Nawet robiłem jakieś rekordy typu najdłuższa jazda na jednym kole na motorze (chyba ze 2h w Vice City aż się znudziło XD). Ale nigdy nie grałem w GTA5 mimo że gra jest już tyle lat po premierze. Po części była to wina tego że nie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
2
GTA Online z nocnymi klubami. Rockstar pokazuje zajawkę nocnego życia.

Miłośnicy GTA Online mogą szykować się na rozbudowanie nocnego życia w Los Santos. Rockstar potwierdził nowy dodatek do swojej sieciowej produkcji, który pozwoli nam przejąć mały klub i stworzyć...
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- 11
#gtav #gtaonline #heheszki #polskiyoutube #twitch #dallasstudios #kamilsteinbach
Gta online w pigułce xD
Gta online w pigułce xD

wszystko to samo na ps3 za 300zł lub ps4 za 800zł - to tyle, dowidzenia.
@betonowecukierki: Z tą drobną różnicą, że w trakcie loadu możesz posprzątać mieszkanie i umyć okna xD
@betonowecukierki: Ta, 20 FPS jak jedziesz przez miasto a zanim gra ci się wczyta to pasowałoby już w sumie wyłączać konsolę xD
Super komfort k---o
Super komfort k---o
- 1
Mirki #gtav, mam kartę 1050 z 2GB, czy jest jakiś myk żeby zwiększyć jakość textur, przy zwiększaniu od razu pasek robi się czerwony.
konto usunięte via Android
- 4
@kanarex kupić lepszą kartę. Niestety na tym sprzęcie szału nie będzie. Ja mam 970 4gb i też za dużo ustawić nie mogę żeby mieć stałe 60fps.
@Strigiformes @Lepki: Coś się zmieniło? Kiedyś grałem na swoim starym lapku z grafiką 1 GB i bez problemu miałem ustawione najwyższej jakości tekstury i wszystko działało tak samo jak na niższych. A pasek był czerwony.
- 1
- 1
@Qrix: aaa dziękuję!
Jak grając w #gtav online dobrze zarabiać grając solo?
@mojemacki: zbieraj kasę na biuro potem import export i jeszcze misję x2 kasa https://youtu.be/O1IlMn5h1oA
- 1
- 1
- 3
@Taviis: ehh, chyba coś mylisz. Ogólnie im dłużej robisz misję kontaktu tym więcej masz hajsu. W przypadku trybów adwersarza też tak jest. W przypadku wyścigów kasa zależy od długości wyścigu i ilości uczestników. W deathmatchach długość DMu i ilości graczy.
Wiem tylko tyle, że do 15 minut kasa na misjach kontaków rośnie, potem nic nie dodaje.
Wiem tylko tyle, że do 15 minut kasa na misjach kontaków rośnie, potem nic nie dodaje.


























