Wszystko
Najnowsze
Archiwum
3
Zapowied GTA 6 w GTA Online?! | GRYOnline.pl
W GTA Online znienacka pojawił się komunikat przedstawiajšcy datę premiery GTA VI. Gra miałaby zadebiutować w 2019 roku.
z- 0
- #
- #
- #
@Papi1234:
W ten sposób idzie się naprawdę szybko i łatwo dorobić, w dodatku minimalnym nakładem sił i bez farmienia. Dodatkowe jak mocno cię ciśnie na kasę, to możesz idlować.
Znajdź ekipę CEO Friendly
Kup bunkier i wszystkie wytwórnie, następnie ulepsz je na full
Graj jak chcesz, tylko co kilka h dokupuj zasoby i sprzedawaj towar jak wytwórnie się zapełnią(bodaj co jakieś 6 godzin gry).
W ten sposób idzie się naprawdę szybko i łatwo dorobić, w dodatku minimalnym nakładem sił i bez farmienia. Dodatkowe jak mocno cię ciśnie na kasę, to możesz idlować.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 9
@szymanozo98981: to fejkowy komunikat. Pokazuje on bardziej, że R* ma protokoły dziurawe jak skarpetki Kononowicza.
- 1
@Qrix kurde, szkoda :P
@KozussziJB: w razie czego: Aran4Keny
konto usunięte via iOS
- 2
Jakiś wykopowy serwer Roleplay to jest?
#gtav
#gtav
Pewja
- 0
@KozussziJB oki
polecicie jakis fajny serwer roleplay gta 5?
#gtav
#gtav
- 1
Kurde mam problem. Kupiłem GTA V na steamie i odpala sie social club a tam nie moge nic wpisać. Klikam okienko pojawia sie na sekunde ekranowa i wylacza i tak na kazdym oknie w ktorym mozna cos wpisać. Zna ktoś rozwiązanie?
#gtav
#gtav
- 0
konto usunięte via Android
- 0
@klik34 reinstall?
Potrzebuję szybkiego pojazdu (raczej latający) do szybkiego poruszania się po mapie (zwożenie paczek, import/export). W swojej stajni mam w sumie tylko Deluxo ale wolno lata. Myślałem o kupni helikoptera Akula bo jest szybki i znika z mapy ale problemem jest to, gdzie on mi się pojawi po wezwaniu? Deluxo pojawia się pare metrów ode mnie a Akula?
#gtav #gtaonline
#gtav #gtaonline
- 1
@Plumokulkas: Mapki akula pojawi sie w najbliższym punkcie spawnu pojazdów powietrznych. Polecam zapamiętać kilka i najpierw tam autem pojechać bo po wezwaniu akuli twój obecny pojazd osobisty zniknie
- 1
@Plumokulkas: @oficer-prowadzacy: Najsensowniejszą opcją do zbierania paczek jest Buzzard, ponieważ możesz go przywołać obok siebie jak samochód korzystając ze zdolności prezesa. Po co Ci odporność na rakiety jak powinieneś to robić na tzw. sesjach ekipowych gdzie są niemal wyłącznie swoi. PC? Zapraszam do ekipy!
A do zbierania samochodów to słyszałem, że warto je zbierać Cargobobem.
A do zbierania samochodów to słyszałem, że warto je zbierać Cargobobem.
Komentarz usunięty przez autora
- 0
szkoda ze ps4 :| chyba ze da sie jakos grac miedzy platformam?
@Azaajaszz:
W tej grze to wszystko jest możliwe, mi już parę razy w---------o hajs za zniszczony pojazd, a sam pojazd się nie pojawił (trzeba było drugi raz wydawać 20k za Oppresora :/)
W tej grze to wszystko jest możliwe, mi już parę razy w---------o hajs za zniszczony pojazd, a sam pojazd się nie pojawił (trzeba było drugi raz wydawać 20k za Oppresora :/)
- 0
@oficer-prowadzacy no mi juz 3x po 100k w-----o. Czasem dziala, czasem nie :(
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
@MCLemur: Na padzie najlepiej jeździć, latać itp. A resztę wygodniej na myszce+klawiaturze.
@Papi1234 pojazd prezesa się niszczy przy wejściu do magazynu pojazdów, od pegazusa też, musisz wezwać jako pojazd osobisty ale do tego potrzeba hangaru
- 0
@JestemZSosnowca Nie prawda. Przez długi czas kupowałem z pojazdów prezesa SuperVolito i miałem go dopóki nie wyszedłem z gry, lub ktoś go nie zniszczył.
- 2
Mirki jaką grę na #ps4 polecicie? Przeszedłem własnie #gow i był pierwsza grą od czasu #gtav i #wiedzmin3 która dała mi czystą satysfakcję i rozrywkę. Przerabiałem #horizon i #masseffect ale przy Wieśku i Gta wypadły mega marnie i rzuciłem w kąt. #farcry5 też nudny i schematyczny.
Jest coś fajnego z dobrą fabułą?
Jest coś fajnego z dobrą fabułą?
Gdzie najlepiej i najkorzystniej kupic gta v na pc? #gtav
@imamonster: U @GlobalEliteShop masz chyba za 70 czy 80 zł, jeśli dobrze pamiętam.
@Tak_masz_racje: 68 :)
- 31
https://allegro.pl/grand-theft-auto-gta-5-v-pl-pc-rockstar-klucz-24-7-i7356826052.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=_KRK_PLA_Media+-+Gry&ev_adgr=Gry&ev_ln=PRODUCT+GROUP&gclid=EAIaIQobChMI2uKH3-T22wIVi_5kCh2S_Q_UEAQYAiABEgKmevD_BwE&gclsrc=aw.ds&dclid=CPCu7-Pk9tsCFZQCrQYd_-UMkw legit? Pogram online? #grypc #gry#gry #gtav
- 1
#gta
#gtav
#gta5
Mircy mam problem z gta na PC, wystąpił dziwny błąd, wykonałem Trevorem rekonesans w porcie, zdecydowałem w jaki sposób przeprowadzę skok. Otrzymałem maila z informacją gdzie mogę ukrasć batyskaf, ale nie mam nigdzie, żadną postacią wskaźnika misji. To mój jedyny save po kilkunastu godzinach gry, więc nie chce mi się zaczynać od początku. Da się jakoś na siłę "wywołać" kolejną misję?
#gtav
#gta5
Mircy mam problem z gta na PC, wystąpił dziwny błąd, wykonałem Trevorem rekonesans w porcie, zdecydowałem w jaki sposób przeprowadzę skok. Otrzymałem maila z informacją gdzie mogę ukrasć batyskaf, ale nie mam nigdzie, żadną postacią wskaźnika misji. To mój jedyny save po kilkunastu godzinach gry, więc nie chce mi się zaczynać od początku. Da się jakoś na siłę "wywołać" kolejną misję?





























#gtav #gtaonline