• 1
@Papi1234:

Znajdź ekipę CEO Friendly

Kup bunkier i wszystkie wytwórnie, następnie ulepsz je na full

Graj jak chcesz, tylko co kilka h dokupuj zasoby i sprzedawaj towar jak wytwórnie się zapełnią(bodaj co jakieś 6 godzin gry).

W ten sposób idzie się naprawdę szybko i łatwo dorobić, w dodatku minimalnym nakładem sił i bez farmienia. Dodatkowe jak mocno cię ciśnie na kasę, to możesz idlować.
  • Odpowiedz
Kurde mam problem. Kupiłem GTA V na steamie i odpala sie social club a tam nie moge nic wpisać. Klikam okienko pojawia sie na sekunde ekranowa i wylacza i tak na kazdym oknie w ktorym mozna cos wpisać. Zna ktoś rozwiązanie?
#gtav
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Potrzebuję szybkiego pojazdu (raczej latający) do szybkiego poruszania się po mapie (zwożenie paczek, import/export). W swojej stajni mam w sumie tylko Deluxo ale wolno lata. Myślałem o kupni helikoptera Akula bo jest szybki i znika z mapy ale problemem jest to, gdzie on mi się pojawi po wezwaniu? Deluxo pojawia się pare metrów ode mnie a Akula?
#gtav #gtaonline
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Plumokulkas: @oficer-prowadzacy: Najsensowniejszą opcją do zbierania paczek jest Buzzard, ponieważ możesz go przywołać obok siebie jak samochód korzystając ze zdolności prezesa. Po co Ci odporność na rakiety jak powinieneś to robić na tzw. sesjach ekipowych gdzie są niemal wyłącznie swoi. PC? Zapraszam do ekipy!
A do zbierania samochodów to słyszałem, że warto je zbierać Cargobobem.
  • Odpowiedz
Szukam ludzi do wspolnej gry w gta online. Mam tylko jeden napad zrobiony a z randomami z netu mie da sie nic pograc. Platforma #ps4 #gtav
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam swój helikopter. Gdy zostawie go na ulicy i wejdę np do magazynu, to mi go niszczy i mam się skontaktowac z Pegasusem. Dlaczego? #gtaonline #gtav
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki jaką grę na #ps4 polecicie? Przeszedłem własnie #gow i był pierwsza grą od czasu #gtav i #wiedzmin3 która dała mi czystą satysfakcję i rozrywkę. Przerabiałem #horizon i #masseffect ale przy Wieśku i Gta wypadły mega marnie i rzuciłem w kąt. #farcry5 też nudny i schematyczny.

Jest coś fajnego z dobrą fabułą?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DWMT: możesz grać Online, ale jak już ruski klucz chcesz to znajdź sobie na G2A taniej. Polecam jednak Steama póki jest na promocji.
  • Odpowiedz
#gta
#gtav
#gta5

Mircy mam problem z gta na PC, wystąpił dziwny błąd, wykonałem Trevorem rekonesans w porcie, zdecydowałem w jaki sposób przeprowadzę skok. Otrzymałem maila z informacją gdzie mogę ukrasć batyskaf, ale nie mam nigdzie, żadną postacią wskaźnika misji. To mój jedyny save po kilkunastu godzinach gry, więc nie chce mi się zaczynać od początku. Da się jakoś na siłę "wywołać" kolejną misję?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HeadH Tą misje można wykonać wyłącznie Trevorem. Dostaniesz SMS od Wade'a (0:37), po czym na mapie pojawi się ikona H^S w porcie na południowo-wschodniej części mapy(1:13). Misję da się przejść po cichu.
mat759 - @HeadH Tą misje można wykonać wyłącznie Trevorem. Dostaniesz SMS od Wade'a (...
  • Odpowiedz