Wykopki, czy jest sens kupować gta online na ps4? Dzieje się tam coś ciekawego? Ostatni raz grałem w gtaO na ps3 2 lata temu gdy wprowadzili napady i nie wiem czy jest sens kupować po raz kolejny ta sama grę? #ps4 #gtav
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Wiktorgg
via iOS- 2
konto usunięte via Android
- 1
@Wiktorgg zupełnie inaczej wygląda i ma ciągle wsparcie od rockstar :) nowe misje itp
konto usunięte via Android
- 1
@Wiktorgg to kup używana za stówkę. Online będzie działał. Możesz robić różne misje, przypisane w fabule albo te online których są setki. Napady to mały procent. Są misje, wyścigi, tryby tyłu battle royale, zdobywanie, sezonowe misje typu skok na koniec świata, ciągle coś dodaja
konto usunięte via iOS
- 2
@NegativeProspect a spoko serwer? czy amatorka byla
- 0
@caporegime: spk
W ciągu ostatnich 10 lat kupiłem tylko jedną grę - GTA 5.
W ciągu najbliższych 10 lat kupię #cyberpunk2077 oraz kolejną część GTA, jeśli się pojawią.
#gry #oswiadczeniezdupy #pcmasterrace #gtav
W ciągu najbliższych 10 lat kupię #cyberpunk2077 oraz kolejną część GTA, jeśli się pojawią.
#gry #oswiadczeniezdupy #pcmasterrace #gtav
@temponary_account a W3 nie kupiłeś ?
@temporary_account: kup jeszcze Wiedźmina 4, polecam
- 1
@Mega_Smieszek: w sumie chodzi mi o wszystkie RP serwery
@SynuZMagazynu ile jest polskich serwerów RP? Bo jak widzę limit graczy 32 na każdym, a serwerów w Polsce można policzyć na palcach obu rąk to raczej nie nazwałbym tego triumfem. Ale może jest ich z kilkadziesiąt, kilkaset?
5
Trailer Forza Horizon 4 odtworzony ujęcie-po-ujęciu w GTA V

Zaledwie kilka tygodni zajęło youtuberowi RavenwestR1 zrobić wierną kopię trailera nadchodzącej Forzy Horizon 4 w świecie GTA V.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- 6
- 1
@mechaos: Z zatoki pobierz. Przy torrencie będzie instrukcja jak to zrobić.
@mechaos: 1. powinno pójść. zawsze jak nie wiesz, polecam wpisać "procesor + gpu + nazwa gry" na youtube, ludzie często nagrywają i pokazują jak chodzi na ich sprzęcie. Np. https://www.youtube.com/watch?v=u_NZx7gDA8s
2. https://www.notebookcheck.pl/AMD-Radeon-HD-8850M.87101.0.html patrzysz jakie klatki, w jakich grach na tej karcie i mniej więcej wiesz w co możesz grać. po kliknięciu na dane fpsy widzisz konkretną konfigurację osoby, która je dodała (to daje pewien pogląd na to, na co możesz sobie pozwolić)
2. https://www.notebookcheck.pl/AMD-Radeon-HD-8850M.87101.0.html patrzysz jakie klatki, w jakich grach na tej karcie i mniej więcej wiesz w co możesz grać. po kliknięciu na dane fpsy widzisz konkretną konfigurację osoby, która je dodała (to daje pewien pogląd na to, na co możesz sobie pozwolić)
- 10
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
@Pally: ale to jest ESENCJA grania w GTA :D po co są te wszystkie pojazdy z rakietami? żeby ludzie się n----------i na online :D
@TomaszZawadzki: pod klawiszem M masz menu i tam za 100 tys $ możesz stworzyć drugą postać
- 0
@Termak: @damiangrzeli: ale konto jest wtedy chyva wspoldzielone, a ja chce kompletnie od zera zaczac
Hej, pierwszy raz gram w GTA V(właściwie to pierwszy raz w jakiekolwiek GTA, bo jedynka 2D naście lat temu się nie liczy)
Oczywiście gra jest zajebista i chcę kupić oryginał, jaką wersję kupić by móc w pełni korzystać z trybu online,
na allegro widzę że są klucze po 45 które trzeba aktywować przez jakieś vpn, o co chodzi i czy takiego klucza mi nie zablokują, będę miał dostęp do trybu online(i nie będę
Oczywiście gra jest zajebista i chcę kupić oryginał, jaką wersję kupić by móc w pełni korzystać z trybu online,
na allegro widzę że są klucze po 45 które trzeba aktywować przez jakieś vpn, o co chodzi i czy takiego klucza mi nie zablokują, będę miał dostęp do trybu online(i nie będę
@RabarbarDwurolexowy szkoda że się spóźniłes bo na wyprzedaży było legitnie za 80zl. Zobacz sobie wersję na klienta od rock stara są chyba właśnie w okolicy 70zl,bo na steam droższe
- 1
@RabarbarDwurolexowy: Polecam wersje Steam: https://store.steampowered.com/app/271590/Grand_Theft_Auto_V/
Od niedawna ma niższą cenę bazową, 130zł.
Zalety Steam, których nie uświadczysz na wersji bez Steam.
1. Mniejsza szansa na utratę dostępu do konta, m. in. Steam Guard
2. Szybsze i stabilniejsze ściąganie gry i
Od niedawna ma niższą cenę bazową, 130zł.
Zalety Steam, których nie uświadczysz na wersji bez Steam.
1. Mniejsza szansa na utratę dostępu do konta, m. in. Steam Guard
2. Szybsze i stabilniejsze ściąganie gry i
- 0
- 0
@Biszkopcik: poszukaj ekipy na PS4, bo inaczej gra Ci się znudzi szybko
Magazyn aut kupujesz jak masz biuro.
Magazyn aut kupujesz jak masz biuro.
Cześć! Wiadomo, kiedy będzie nowa aktualizacja do GTAV? Niedawno była mowa o lipcu, coś się sprecyzowało?
#gtav
#gtav
Mireczki z #gtav mam pytanko jedno drobne.
Marzy mi się wyposażyć w singleplayerze Michaela w klasyka a'la diablo. O ile się nie mylę to jest to Infernus Classic.
Problem w tym, że ta fura podobnie jak inne zajebiste Torero występuje tylko w MP. Jest jakiś dodatek/mod który umożliwia KUPIENIE tych samochodów w singleplayerze? Nie chce se spawnić ich za free tylko kupić najzwyczajniej tak jak to jest możliwe w MP
Marzy mi się wyposażyć w singleplayerze Michaela w klasyka a'la diablo. O ile się nie mylę to jest to Infernus Classic.
Problem w tym, że ta fura podobnie jak inne zajebiste Torero występuje tylko w MP. Jest jakiś dodatek/mod który umożliwia KUPIENIE tych samochodów w singleplayerze? Nie chce se spawnić ich za free tylko kupić najzwyczajniej tak jak to jest możliwe w MP
@cl_master: możesz go zespawnować trainerem, ale musisz pamiętać o usunięciu go przed wejściem do GTA:O
@cl_master scripthook + enhanced native trainer i spawnujesz sobie co tylko chcesz. Tak jak
@SonyKrokiet mowi, usuwaj trainer przed wejsciem do gta:o.
@SonyKrokiet mowi, usuwaj trainer przed wejsciem do gta:o.
Mirki mam znowu pytanie. Jak mam biuro (z nim magazyn i garaż), i siedzibę klubu (z drukarnią fałszywego hajsu) to w co opłaca się inwestować by wyciągnąć największe profity? Kolejne pytanie jest takie. Czy jest jakaś opcja, żebym zainwestował i wyciągał profity razem z kumplem? Mniej więcej po równo?
#gtav #gtaonline
#gtav #gtaonline
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@tRNA: no popatrz. Niesamowite. Teraz poczytaj o P2P w GTA:Online i popytaj znajomych czy mają stabilne łącza. Bo to zależy głównie od ludzi których masz w znajomych i ekipie w danej chwili online i od osób które są w danej chwili na sesji tych osób.
- 14
@PanSpejson: dałeś się wkręcić ogunie
@PanSpejson: gdyby to był matełu to by miał na koszulce napis gninnuR
- 2
Chciałbym spróbować swoich sił w RP także szukam jakieś przyzwoite serwery(poza strefa RP, bo tak ciężko się dostać)?
#gtav
#gtav
@polwac: widok z pierwszej osoby, tylko w pojazdach z trzeciej, wolniej się zarabia, no ogólnie jest trudniej niż na takiej bananowej strefie rp
Właśnie jestem w trakcie pisania petycji o zakazanie satanistyczno bluźnierczej gry GTA. Mam nadzieję że pomożecie mireczkowi, który jest tu z wami ponad 7 lat?
#gtav
#gtav
konto usunięte via iOS
- 3
@kiera1: usuń konto
konto usunięte via Android
- 1
@kiera1 pomożemy.





























