Wykopki, czy jest sens kupować gta online na ps4? Dzieje się tam coś ciekawego? Ostatni raz grałem w gtaO na ps3 2 lata temu gdy wprowadzili napady i nie wiem czy jest sens kupować po raz kolejny ta sama grę? #ps4 #gtav
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wiktorgg to kup używana za stówkę. Online będzie działał. Możesz robić różne misje, przypisane w fabule albo te online których są setki. Napady to mały procent. Są misje, wyścigi, tryby tyłu battle royale, zdobywanie, sezonowe misje typu skok na koniec świata, ciągle coś dodaja
  • Odpowiedz
  • 1
Mirki gdzie ściągać mody do #gtav jeżeli nie mam jej dodanej do steam czy lepiej dodać?
#gry
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@SynuZMagazynu ile jest polskich serwerów RP? Bo jak widzę limit graczy 32 na każdym, a serwerów w Polsce można policzyć na palcach obu rąk to raczej nie nazwałbym tego triumfem. Ale może jest ich z kilkadziesiąt, kilkaset?
  • Odpowiedz
@mechaos: 1. powinno pójść. zawsze jak nie wiesz, polecam wpisać "procesor + gpu + nazwa gry" na youtube, ludzie często nagrywają i pokazują jak chodzi na ich sprzęcie. Np. https://www.youtube.com/watch?v=u_NZx7gDA8s
2. https://www.notebookcheck.pl/AMD-Radeon-HD-8850M.87101.0.html patrzysz jakie klatki, w jakich grach na tej karcie i mniej więcej wiesz w co możesz grać. po kliknięciu na dane fpsy widzisz konkretną konfigurację osoby, która je dodała (to daje pewien pogląd na to, na co możesz sobie pozwolić)
  • Odpowiedz
#gtaonline - zacząłem grać niedawno, już się ucieszyłem że kupiłem garaż i mi będzie kasy przybywać z misji eksportowych.
Niestety, poznałem przy okazji urok sesji online - na ostatniej prostej do garażu dostałem rakietą od jakiegoś idioty latającego nad mapą w myśliwcu.

Ech...

#zalesie #gtav
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gtav #gta Da się założyć nową postać w gta5? Tak, żeby zacząć od początku? Jeśli tak, to jak to zrobić? Od początku, czyli od zera - bez hajsu itp.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, pierwszy raz gram w GTA V(właściwie to pierwszy raz w jakiekolwiek GTA, bo jedynka 2D naście lat temu się nie liczy)
Oczywiście gra jest zajebista i chcę kupić oryginał, jaką wersję kupić by móc w pełni korzystać z trybu online,
na allegro widzę że są klucze po 45 które trzeba aktywować przez jakieś vpn, o co chodzi i czy takiego klucza mi nie zablokują, będę miał dostęp do trybu online(i nie będę
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@RabarbarDwurolexowy szkoda że się spóźniłes bo na wyprzedaży było legitnie za 80zl. Zobacz sobie wersję na klienta od rock stara są chyba właśnie w okolicy 70zl,bo na steam droższe
  • Odpowiedz
Mireczki z #gtav mam pytanko jedno drobne.
Marzy mi się wyposażyć w singleplayerze Michaela w klasyka a'la diablo. O ile się nie mylę to jest to Infernus Classic.
Problem w tym, że ta fura podobnie jak inne zajebiste Torero występuje tylko w MP. Jest jakiś dodatek/mod który umożliwia KUPIENIE tych samochodów w singleplayerze? Nie chce se spawnić ich za free tylko kupić najzwyczajniej tak jak to jest możliwe w MP
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki mam znowu pytanie. Jak mam biuro (z nim magazyn i garaż), i siedzibę klubu (z drukarnią fałszywego hajsu) to w co opłaca się inwestować by wyciągnąć największe profity? Kolejne pytanie jest takie. Czy jest jakaś opcja, żebym zainwestował i wyciągał profity razem z kumplem? Mniej więcej po równo?

#gtav #gtaonline
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tRNA: no popatrz. Niesamowite. Teraz poczytaj o P2P w GTA:Online i popytaj znajomych czy mają stabilne łącza. Bo to zależy głównie od ludzi których masz w znajomych i ekipie w danej chwili online i od osób które są w danej chwili na sesji tych osób.
  • Odpowiedz
Chciałbym spróbować swoich sił w RP także szukam jakieś przyzwoite serwery(poza strefa RP, bo tak ciężko się dostać)?
#gtav
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie jestem w trakcie pisania petycji o zakazanie satanistyczno bluźnierczej gry GTA. Mam nadzieję że pomożecie mireczkowi, który jest tu z wami ponad 7 lat?
#gtav
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Marcinowy możesz powiedzieć mi co się stanie z kontem Social Club po tym jak zrobisz refund? Zniknie? Zostanie bez gry? Ja stawiam że gra zostanie ale nie pograsz, jednak ciekawy jestem jak R* to implementuje
  • Odpowiedz