Jo mam problem z #gtav , dawno nie gralem i zapomialem hasla do "social club". Gre kupilem 3 lata temu, gralem ostatnio z rok temu i bylo autologowanie(to tez problemow nie mialem). Takze po roku chce odpalic i potrzebuja konta i loginu, tyle ze jest troche llipa , email to juz nie wiem jaki byl a tymbardziej jakie konto. Gre na steam'ie mam a grac nie moge k---s$%y #jakzyc
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marcinoska87: XD człowieku twoje dane są nic nie warte bo jesteś zwykłym szarakiem tak samo jak 99% populacji tej planety. No może tyle warte co reklamy jakie będziesz dostawać do zakładki spam na gmailu
  • Odpowiedz
Jaki jest najlepszy karabin w #gtav online? Bo odłożyłem juz troche siana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
Gdyby robili polski dubbing do #gtav to kogo byście widzieli w roli Trevora?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
Ciekawostka. W GTA: Online - grze w której jedną z istotynych aktywności jest handel metamfetaminą - na liście zakazanych słów zakazanych znajduje się "meth" i po prostu nie da się go używać podczas komunikacji tekstowej ¯_(ツ)_/¯
#gtav #gtaonline #gry #gdziesensgdzielogika #xboxone
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W #gtav da sie kupić w ammunation stroje do napadów, jakies pancerze. To jest tylko i wyłącznie kosmetyka czy one coś dają? To sie niszczy podczas akcji?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W #gtav gram z ziomkami i dowiedziałem się, że za zrobienie wszystkich napadów pokolei jest dodatkowy 1 mln. Problem w tym, że oni mają już 3 skończone, a ja dopiero kupilem GTA... ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak z nimi zagram to stracę opcje na free 1 MLN? Czy później można zrobić u mnie wszystkie pokolei od nowa?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1. Bądź mną
2. Wstań o 5 rano i przypomnij sobie że wczoraj wieczorem kupiłeś GTA V i już się pobrało. Żona śpi, dzieci śpią. Super
3. Klik. Graj.
4. Rejestracja do social club, captah, źle, captah, źle, captah, źle, captah, źle, captah, udało się, jesteś zarejestrowany.
4. Klik, Graj.
5. Logowanie do social club. captah, źle, captah, źle, captah, źle, captah, źle, captah, źle, captah, źle, captah, źle, captah, źle, złe hasło.
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W jaki sposób grać na serwerach roleplay w GTA V? widziałem kilka filmików z takich serwerów, ale nie wiem jak do takiego dołączyć. Czy potrzeba jakiś launcher pokroju mta / samp jak w przypadku gta san andreas? Czy nie banują za to?
#gtav #gry
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Misterius tu masz rację, dlatego trzeba trafić na serwer z odpowiednimi ludźmi. Ja dopiero zaczynam się bawić w rp, super zabawa. Szukam teraz jakiegoś fajnego serwera. Złożyłem aplikacje na oesis i czekam na sprawdzenie. Ciekawe czy ciężko jest postawić taki serwer...
  • Odpowiedz
@Misterius nie interesowałem się Rage MP, nawet nie wiedziałem, że nie ma tam ruchu ulicznego i npc. Słyszałem, że strefaRP ma wystartować z większą ilością slotów niż 32. Ciekawe jak to rozwiążą. Jednak wolałbym rygorystyczny serwer na fiveM i 32 ogarnięte osoby niż 200 niemych ludów.
  • Odpowiedz
#gry #steam #globaleliteshop #gtav

Jak ktos zaspal na wyprzedazy, to znowu GTAV w promocji. 79,72zl na allegro i 71zl poza.
https://allegro.pl/gta-v-grand-theft-auto-v-steam-gift-gra-gratis-i7416452369.html

Takze wszystkie #ets2 dla tych co lubia wozic bulki, wedliny itd tez w promocji
wszystkie ceny znajdziecie na http://globaleliteshop.pl a jak chcecie kupic o dodatkowe 10% taniej to zapraszamy na PW na zakupy poza allegro :)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GTA V właśnie jest na wyprzedaży. Przez długi czas na letniej wyprzedaży było za 82 (?) zł i się nie zdecydowałem (recenzje o losowych banach), ale teraz jest 85zł i chyba jednak się skuszę. Co ciekawe na summer sale Gaben oczywiście ceny bazowe podbił tak, że przy -67% wtedy i -34 teraz cena jest niemal taka sama. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kupić?
#steam #gry
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gry #gtav

Właśnie przeszedłem piąte GTA. Udało mi się nie zaspoilerować go sobie od czasu premiery. Jaka to jest świetna gra (ʘʘ)
Grając, czułem się jak w interaktywnym filmie. Napadów mogłoby być więcej :/
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach