Kur*a, zbanowali mnie do sierpnia w #gtav #gtaonline mam #pytanie co zabierają i czy coś zostawią, siana mało miałem ale moje samochody i latający motor kocham
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

SynuZMagazynu
- 2

Qrix
- 6
@SynuZMagazynu: nic nie zostawią. Zaczynasz od zera.

SynuZMagazynu
- 1
@RavunNevah: no na pewno dużo ludzi kupuje, ja tak sądzę, a po banach jeszcze więcej, ja nie kupię
Skakać?
#gtav
#gtav
źródło: comment_egQX8PqP4OVhQf0Fg6tnUi8WAZqwLb08.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
konto usunięte via Android
- 2
@Matys6191 A grasz wlasnie?
- 0
@Biszkopcik gram
Jo mam problem z #gtav , dawno nie gralem i zapomialem hasla do "social club". Gre kupilem 3 lata temu, gralem ostatnio z rok temu i bylo autologowanie(to tez problemow nie mialem). Takze po roku chce odpalic i potrzebuja konta i loginu, tyle ze jest troche llipa , email to juz nie wiem jaki byl a tymbardziej jakie konto. Gre na steam'ie mam a grac nie moge k---s$%y #jakzyc
- 6
@Marcinoska87: XD człowieku twoje dane są nic nie warte bo jesteś zwykłym szarakiem tak samo jak 99% populacji tej planety. No może tyle warte co reklamy jakie będziesz dostawać do zakładki spam na gmailu
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Zmodowane gry - przewaga PC czy przekleństwo
#mikroreklama #pcmasterrace #grykomputerowe #skyrim #gtav #wiedzmin3
Modyfikowanie gier jest bardzo chętnie stosowane przez graczy pecetowych. Sprawdziliśmy, jak takie modyfikacje wpływają na wydajność i jakość oprawy wizualnej w trzech popularnych tytułach: GTA V, The Elder Scrolls: Skyrim i Wiedźmin 3.
#mikroreklama #pcmasterrace #grykomputerowe #skyrim #gtav #wiedzmin3
5
Zmodowane gry – przewaga PC czy przekleństwo

Modyfikowanie gier jest bardzo chętnie stosowane przez graczy pecetowych. Sprawdziliśmy, jak takie modyfikacje wpływają na wydajność i jakość oprawy wizualnej w trzech popularnych tytułach: GTA V, The Elder Scrolls: Skyrim i Wiedźmin 3.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 4
- 9

- 3
@Pietter: Lubię gta, ale tak z-----i multi jeżeli chodzi o granie ze znajomymi, że całą przyjemność z gry odbiera.
@RageBachus
Nie gram sam, zapraszamy: http://tplc.qrix.eu/teamspeak
@Pietter
Mam nadzieję, że konsolidacja biznesów nie zmniejszy zysków. No i że aktualizacja będzie warta tak dużego opóźnienia
Nie gram sam, zapraszamy: http://tplc.qrix.eu/teamspeak
@Pietter
Mam nadzieję, że konsolidacja biznesów nie zmniejszy zysków. No i że aktualizacja będzie warta tak dużego opóźnienia
Gdyby robili polski dubbing do #gtav to kogo byście widzieli w roli Trevora?
@Saint_Sinner: w iv lepsza fizyka, ale ogolnie to v lepsza
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ciekawostka. W GTA: Online - grze w której jedną z istotynych aktywności jest handel metamfetaminą - na liście zakazanych słów zakazanych znajduje się "meth" i po prostu nie da się go używać podczas komunikacji tekstowej ¯_(ツ)_/¯
#gtav #gtaonline #gry #gdziesensgdzielogika #xboxone
#gtav #gtaonline #gry #gdziesensgdzielogika #xboxone
Komentarz usunięty przez autora
- 4
@Zwanek: to nic, cenzurują na czacie "Rockstar Games" i "Social Club"
- 3
W #gtav da sie kupić w ammunation stroje do napadów, jakies pancerze. To jest tylko i wyłącznie kosmetyka czy one coś dają? To sie niszczy podczas akcji?
@unthinkabl3: ¯\_(ツ)_/¯
- 1
@unthinkabl3: nie, wszelkie nowości wychodzą we wtorki.
- 2
W #gtav gram z ziomkami i dowiedziałem się, że za zrobienie wszystkich napadów pokolei jest dodatkowy 1 mln. Problem w tym, że oni mają już 3 skończone, a ja dopiero kupilem GTA... ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak z nimi zagram to stracę opcje na free 1 MLN? Czy później można zrobić u mnie wszystkie pokolei od nowa?
1. Bądź mną
2. Wstań o 5 rano i przypomnij sobie że wczoraj wieczorem kupiłeś GTA V i już się pobrało. Żona śpi, dzieci śpią. Super
3. Klik. Graj.
4. Rejestracja do social club, captah, źle, captah, źle, captah, źle, captah, źle, captah, udało się, jesteś zarejestrowany.
4. Klik, Graj.
5. Logowanie do social club. captah, źle, captah, źle, captah, źle, captah, źle, captah, źle, captah, źle, captah, źle, captah, źle, złe hasło.
2. Wstań o 5 rano i przypomnij sobie że wczoraj wieczorem kupiłeś GTA V i już się pobrało. Żona śpi, dzieci śpią. Super
3. Klik. Graj.
4. Rejestracja do social club, captah, źle, captah, źle, captah, źle, captah, źle, captah, udało się, jesteś zarejestrowany.
4. Klik, Graj.
5. Logowanie do social club. captah, źle, captah, źle, captah, źle, captah, źle, captah, źle, captah, źle, captah, źle, captah, źle, złe hasło.
- 1461
@Increev: no zorientowalem sie, ale nadal nie zrozumiem jak mozna 18 razy w jednym wpisie zle zapisac jedno slowo xD
@Misterius tu masz rację, dlatego trzeba trafić na serwer z odpowiednimi ludźmi. Ja dopiero zaczynam się bawić w rp, super zabawa. Szukam teraz jakiegoś fajnego serwera. Złożyłem aplikacje na oesis i czekam na sprawdzenie. Ciekawe czy ciężko jest postawić taki serwer...
@Misterius nie interesowałem się Rage MP, nawet nie wiedziałem, że nie ma tam ruchu ulicznego i npc. Słyszałem, że strefaRP ma wystartować z większą ilością slotów niż 32. Ciekawe jak to rozwiążą. Jednak wolałbym rygorystyczny serwer na fiveM i 32 ogarnięte osoby niż 200 niemych ludów.
#gry #steam #globaleliteshop #gtav
Jak ktos zaspal na wyprzedazy, to znowu GTAV w promocji. 79,72zl na allegro i 71zl poza.
https://allegro.pl/gta-v-grand-theft-auto-v-steam-gift-gra-gratis-i7416452369.html
Takze wszystkie #ets2 dla tych co lubia wozic bulki, wedliny itd tez w promocji
wszystkie ceny znajdziecie na http://globaleliteshop.pl a jak chcecie kupic o dodatkowe 10% taniej to zapraszamy na PW na zakupy poza allegro :)
Jak ktos zaspal na wyprzedazy, to znowu GTAV w promocji. 79,72zl na allegro i 71zl poza.
https://allegro.pl/gta-v-grand-theft-auto-v-steam-gift-gra-gratis-i7416452369.html
Takze wszystkie #ets2 dla tych co lubia wozic bulki, wedliny itd tez w promocji
wszystkie ceny znajdziecie na http://globaleliteshop.pl a jak chcecie kupic o dodatkowe 10% taniej to zapraszamy na PW na zakupy poza allegro :)
@GlobalEliteShop gdybym nie kupił wcześniej to na pewno bym wziął od Was na steam :)
- 1
@Copperhead: Aaa no tak, wersja rockstar zawsze taniej :)
- 5
GTA V właśnie jest na wyprzedaży. Przez długi czas na letniej wyprzedaży było za 82 (?) zł i się nie zdecydowałem (recenzje o losowych banach), ale teraz jest 85zł i chyba jednak się skuszę. Co ciekawe na summer sale Gaben oczywiście ceny bazowe podbił tak, że przy -67% wtedy i -34 teraz cena jest niemal taka sama. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kupić?
#steam #gry
#steam #gry
- 3
@Tanvage: To polecam nie odpalać online :v
- 1
@woleratler: C





























