Dzień dobry mireczki, szukam sobie ekipki do pogrania w #gtav #gtaonline wszelkiego rodzaju misje, Lamara, sprzedaż kolekcji aut, zapełnianie magazynów i sprzedaż, misje klubu motocyklowego, nowe Heisty do zrobienia łącznie z challengami (jedna ta sama nie zmieniona ekipa 4 osobowa, wszystkie heisty po kolei na poziomie trudnym, nie można zginąć, a jeśli ktoś zginie misję! należy powtórzyć od początku). Można się do mnie zgłaszać tutaj oraz https://steamcommunity.com/id/Qster44/
@Ceglak4: Stary, używaj opcji odpowiedz... ;d
Samo autko musisz wprowadzić do MOC i tam powinna być opcja "ulepsz" czy coś w tym stylu. Wydaje mi się, że żeby to zrobić, najpierw trzeba przeprowadzić badania, ale ręki nie dam sobie za to uciąć. I tak, autko będzie działało w misjach, napadach etc.
Btw, jeżeli grasz solo, warto zastanowić się nad nightsharkiem w alternatywie. Chyba nadal jest promka za niecały milion.
Mirki, pomoże mi ktoś ?? W moim laptopie znikają mi tekstury w GTA 5 podczas grania.
Parametry
amd a10 9600 p radeon r5, 10 compute cores 4+6g 2,40 ghz. Procesor posiada także turbo, które przyspiesza do 3,3 ghz. Laptop posiada także karte graficzną amd radeon r7 m340
Zauważyłem, że podczas grania w menadżerze urządzeń wyświetla się 2,7 ghz 100% cpu jedynie
Program Perfomance monitor pokazuje mi że wykorzystywane jest 100% cpu ale
Pobierz
źródło: comment_CaI6BAyw9PZzyKdjqjp6Su9o7sEWQxe2.jpg
@Lepki: Szukałem i przez półgodziny tylko same wpisy z rozgrywek, z gta online i komentarze. Też jakieś zdjęcia z GTA itp. Natomiast nie mogę znależć rozwiązania problemu, tego wpisu nie mogę poszukać.
Mirki, czy są jakieś godne polecenia (albo czy w ogóle są) gry na ps3, w które można grać online w trybie kooperacji w 6 osób? Dla przykładu w #gtav większość misji to max 4 osobowe. #ps3
@Pouty: Uroki grania na PC ¯_(ツ)_/¯ Generalnie jak sprzedajesz towar, a nie czujesz się zbyt mocny, to odpalaj public solo - na yt są tutki dotyczące również PC. Są też ekipy skoncentrowane na graniu jako CEO. Gracze zbierają się w jednym lobby, #!$%@?ą obcych i grają tam sobie w spokoju. Jak cię to bawi, warto zapoznać się z zasadami i złożyć podanie o przyjęcie.
Czy to tak dużo wymagać żeby wydając 150 cebulionów po prostu zagrać w #!$%@?ą grę kiedy ma się na to ochotę? Nie dosyć, że to #!$%@? instalowało się pół dnia aż nie zdążyłem przed robotą i kolejną z płyt wrzuciłem dopiero po 8 godzinach to pograć nie mogłem, bo po instalacji trzeba było ściągnąć 14GB jakichś poprawek. Dobra, #!$%@?, poszedłem spać. Wstaję rano, GTA gotowe do gry, no fajnie Rockstar ale teraz
Pobierz
źródło: comment_VMbcjKGeqHA9iIipY8DOIxuKtMkZQOI5.jpg