Mirki, gdzie najtaniej #pubg i #gtav?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

mechaos
via Wykop Mobilny (Android)- 2
konto usunięte
- 0
@mechaos: pubg na cdkeys za 63, a z gta 5 spóźniłeś się trochę, co jakis czas są promocje i chodzi po 45 zł, teraz najtaniej chyba na cdkeys za 63 zł (rockstar werjsa)
konto usunięte
- 0
@mechaos: możesz też na allegro kupić za 53,50 - aktywacja przez vpn
- 3
Jak pograć w tą linie śmierci albo te samochody na spadochronach w #gtav ? Szukam tego trybu na online i nie widze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
5
Zwykła rutynowa kontrola w Las Vegas

Dla zabieganych od 2:40, ale polecam całość bo buduje napięcie
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Która piosenka z całej serii GTA była waszą ulubioną? moją była zdecydowanie Self Control Laury Branigan
#gtav #gta #kiciochpyta #glupiewykopowezabawy #pytanie
#gtav #gta #kiciochpyta #glupiewykopowezabawy #pytanie

21
Gdy Spotify już się znudziło

Tylko dla wypoku - jedyne prawliwe radio
z- 9
- #
- #
- #
- #
- #
@Kryh99: Co? xD
@Kryh99: Ogólnie na https://lowcygier.pl sobie sprawdzaj. Co kilka dni praktycznie można wyrwać gta za ~50 zł.
Mirki mam problem z #gtav na #pcmasterrace . A dokładniej z misją "robótka u jubilera". Nie ma w sklepie ekspedientki! Jest tylko ochroniarz i jeden klient. Nie mogę wykonać misji. Gra legitna, na steamie. Mam kilka modów z add-on carsami tylko.
źródło: comment_7CacoUBDzt4a1RuDyYe8Ggd0Ww5B2LX8.jpg
Pobierz- 872
- 284
@kameleon321: wlacz se playliste vice city na spotify
- 184
@kameleon321: Emotion 98.3 with Fernando Martinez.
Vice City is a beautiful town, no? A real special place filled with hopes and dreams and beautiful and hot women, and men like me. Well not many men like me. But it is a jungle out there a bit like Africa. You can go out on a safari in Vice City and get a Rhino if you like.I love all woman, even the
- 2
@tenbatonik: na żadnym
@tenbatonik: tylko mta
- 3
- 2
Jedyne słuszne zakończenie GTA 5?
- Pierwsze 14.8% (12)
- Drugie 3.7% (3)
- Trzecie 81.5% (66)
- 3
@haes82: Trzecie jest spoko. W fabule nie było czuć żadnej nienawiści do Trevora, to był raczej taki szalony z-----y kolega. Jak na GTA to tylko trzecie jest spoko, typowo hollywoodzkie zakończenie :)
konto usunięte via iOS
- 1
@Domownori: w GTA v masz odblokowane całe miasto od razu, nie musisz przecież przechodzić gry
- 1
@shymon80: Nie graj, symulator ładowania mapy.
- 1
@shymon80: Możliwe, że jakieś zawieszenie gry/lag, a może nawet działanie oszustów to spowodowało.
PS. Pamiętaj. Jeśli podnosisz pieniądze od oszustów sam się stajesz jednym z nich i wspierasz ich w niszczeniu gry.
Zapraszam do ekipy: http://tplc.qrix.eu
PS. Pamiętaj. Jeśli podnosisz pieniądze od oszustów sam się stajesz jednym z nich i wspierasz ich w niszczeniu gry.
Zapraszam do ekipy: http://tplc.qrix.eu
- 5
Przed chwilą skończyłem #gtav. I jakieś mam mieszane uczucia co do tej gry.
Jest z jednej strony bardzo dopieszczona, świat gry doprawdy spory - co rusz odkrywa się nowe miejsca, w których się nie było, a niektóre białe plamy na mapie zostają białymi plamami do końca. Ilość misji pobocznych i mikrozadań typu "ukradli mi torebkę" jest gigantyczna, a same misje długie, złożone i bardzo różnorodne.
Z drugiej - wszystko takie rozwlekłe
Jest z jednej strony bardzo dopieszczona, świat gry doprawdy spory - co rusz odkrywa się nowe miejsca, w których się nie było, a niektóre białe plamy na mapie zostają białymi plamami do końca. Ilość misji pobocznych i mikrozadań typu "ukradli mi torebkę" jest gigantyczna, a same misje długie, złożone i bardzo różnorodne.
Z drugiej - wszystko takie rozwlekłe
@haes82: GTA V na singlu to tylko połowa gierki praktycznie. Dużo napadów etc. jest w GTA online, ze znajomymi dobra zabawa.
A z tym całym klimatem w grach to ja nie wiem. Za kilka lat ludzie będą mówić to samo tylko o V xD
Kurrrrrła kiedyś GTA V to było, tam było czuć klimat a nie to co teraz, tylko grafikę polepszajooo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A z tym całym klimatem w grach to ja nie wiem. Za kilka lat ludzie będą mówić to samo tylko o V xD
Kurrrrrła kiedyś GTA V to było, tam było czuć klimat a nie to co teraz, tylko grafikę polepszajooo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
@SynuZMagazynu: wypróbowałem wszystkie trzy zakończenia.
Mirki wczoraj pobrałem #gtav według can you run it mam za słaby procek w #laptopy wskazała to też gra. Gra się odpalilo, dość dobrze wygląda jak na kartę z serii M ale reakcja postaci w grze na przyciski klawiatury jest opóźniona i wydłużona. Czyli jak np jadę do przodu i skręcam w prawo nagle to samochód skręca po chwili i zaczyna robić jeździć dookoła. Czy to wina właśnie
konto usunięte via Android
- 1
@yellowshadow: Teraz to posucha jakaś z gliczami na kase, dobrze że zostawiłem sobie troche mln na nowe dlc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
Mirki gdzie ściągać mody do #gtav jeżeli nie mam jej dodanej do steam czy lepiej dodać?
#gry
#pcmasterrace
#gry
#pcmasterrace
- 0
@damiangrzeli dzięki ale chyba nie pogram u siebie na lapku bo gra ma jakieś dziwne opóźnienia :s
czy moge dostac bana w online za mody na grafike ?
#gtav
#gtav
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@ShyLock69: tak





























