Jak pograć w tą linie śmierci albo te samochody na spadochronach w #gtav ? Szukam tego trybu na online i nie widze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kameleon321: Emotion 98.3 with Fernando Martinez.

Vice City is a beautiful town, no? A real special place filled with hopes and dreams and beautiful and hot women, and men like me. Well not many men like me. But it is a jungle out there a bit like Africa. You can go out on a safari in Vice City and get a Rhino if you like.I love all woman, even the
  • Odpowiedz
Dziwna sprawa ;o Kupiłem dzisiaj GTA V na #ps4 i na singlu elegancko, 0 scinek śmiga super. Na tych wszystkich wyścigach online też spoko, ale jak wjade do miasta to zaczynają spadać mi FPSy. Ma ktoś tak samo?
#gtav
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Które zakończenie #gtav jest wg was najlepsze




No, ale każdy ma prawo do własnego zdania.

Jedyne słuszne zakończenie GTA 5?

  • Pierwsze 14.8% (12)
  • Drugie 3.7% (3)
  • Trzecie 81.5% (66)

Oddanych głosów: 81

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@haes82: Trzecie jest spoko. W fabule nie było czuć żadnej nienawiści do Trevora, to był raczej taki szalony z-----y kolega. Jak na GTA to tylko trzecie jest spoko, typowo hollywoodzkie zakończenie :)
  • Odpowiedz
Siemka. Potrzebuję pomocy.
Jak zacząć zabawę? Dojechałem do warsztatu i nie mogę z niego wyjechać... Co jest grane, co mam zrobić by grać w gta 5 online?
#gtav #gta #gtaonline
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shymon80: Możliwe, że jakieś zawieszenie gry/lag, a może nawet działanie oszustów to spowodowało.
PS. Pamiętaj. Jeśli podnosisz pieniądze od oszustów sam się stajesz jednym z nich i wspierasz ich w niszczeniu gry.
Zapraszam do ekipy: http://tplc.qrix.eu
  • Odpowiedz
Przed chwilą skończyłem #gtav. I jakieś mam mieszane uczucia co do tej gry.

Jest z jednej strony bardzo dopieszczona, świat gry doprawdy spory - co rusz odkrywa się nowe miejsca, w których się nie było, a niektóre białe plamy na mapie zostają białymi plamami do końca. Ilość misji pobocznych i mikrozadań typu "ukradli mi torebkę" jest gigantyczna, a same misje długie, złożone i bardzo różnorodne.

Z drugiej - wszystko takie rozwlekłe
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@haes82: GTA V na singlu to tylko połowa gierki praktycznie. Dużo napadów etc. jest w GTA online, ze znajomymi dobra zabawa.
A z tym całym klimatem w grach to ja nie wiem. Za kilka lat ludzie będą mówić to samo tylko o V xD
Kurrrrrła kiedyś GTA V to było, tam było czuć klimat a nie to co teraz, tylko grafikę polepszajooo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
Mirki wczoraj pobrałem #gtav według can you run it mam za słaby procek w #laptopy wskazała to też gra. Gra się odpalilo, dość dobrze wygląda jak na kartę z serii M ale reakcja postaci w grze na przyciski klawiatury jest opóźniona i wydłużona. Czyli jak np jadę do przodu i skręcam w prawo nagle to samochód skręca po chwili i zaczyna robić jeździć dookoła. Czy to wina właśnie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach