Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jewpacabraa: Nie ma. Za dużo było takich co płacić nie chciało więc szukało na torrentach, przez co Starcie Królów w takiej formie nigdy nie zostało nagrane. Jest wersja z pojedynczym lektorem, do kupienia na audioteka.pl albo na CD w księgarniach.
  • Odpowiedz
Był kiedyś na wykopie taki mem z Sansą i nie mogę znaleźć teraz. Składał się z obrazków jak jest z Jonem w winterfell i tak jakby mówiła sobie w głowie że to jej czas że będzie królową hasztag coś tam a jeb wybieraja Jona :D

Ma ktoś link?

#graotron #got #memecompany
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach