Wiecie co mnie najbardziej boli w serialach? To że kompletnie olewają kwestie rasowe.

Np. w Grze o Tron jest więcej rudych postaci niż czarnych... A rudych jest może 2% w społeczeństwie, czarnych 30%.

To samo w House of Cards, właściwie tylko jedna istotna postać jest czarna. A przecież dopiero co prezydentem był Obama.

No
rybsonk - Wiecie co mnie najbardziej boli w serialach? To że kompletnie olewają kwest...

źródło: comment_93b0LqxyOw9KXA1230QyWS93WlAUjRoc.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wczoraj kupiłem planszówkę Gra o Tron (druga edycja). Problem mam z kładzeniem rozkazów. O ile w Starcraft: The Board Game (wraz z dodatkiem) było to oczywiste - 4 rozkazy kładzione przez graczy naprzemiennie w kolejności odwrotnej do wykonywania (ostatni położony rozkaz na wierzch był wykonywany jako pierwszy), o tyle w Grze o Tron jest to dla mnie niejasne. Pomijając fakt, że jest ich więcej, jak należy je kłaść i ile? Wszystkie? Część?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O co chodzi z operatorem w #hbogo? Chcę oglądać tylko przez neta. Mogę wybrać opcję bez operatora?

Wołam #graotron, bo pewnie chociaż część z Was oglądała na tejże platformie.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qmar: Póki co nie da się wykupić samego #hbogo, tylko jako dodatek albo do kablówki, albo do abonamentu tel./internet. Ja mam akurat z Play, do abonamentu za 55 zł na dwa telefony, HBO kosztuje 20 zl/miesiac. Na dwa urzadzenia na raz (do 4 zarejestrowanych).
  • Odpowiedz
@Squeeze: cos w stylu
-Jestem krolowa
- ciekawe co na to moja slodka siostra
-Nie taka prawdziwa. Jestem krolowa k---w.
- Ten tytul takze nalezy do mojej siostry
Xd
Jesli o tym mowa to on to pomyslal ale nie powiedzial o ile dobrze pamietam
  • Odpowiedz
@izumo22: Młody Gryf to podrabianiec.
Z Sansą trudno powiedzieć, ale jak na razie w książkach to może się z nią coś dziać.
W Czarnym Zamku pewnie będą się n---------ć ludzie Stannisa, dzicy i Nocna Straż
  • Odpowiedz
"Taniec ze smokami" kończy się na rozdziale "Żelazny zalotnik"? Bo ściągnięty audiobook rozpakował się z jakimś błędem i zastanawiam się czy mam wszystkie pliki...

#graotron
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy polecam dołączenie do grup na fb skupiających w większości #rozowepaski kury domowe, którym brakuje w życiu emocji więc wszczynają #gownoburza na fb o wszystko, wyzywając się nawzajem od najgorszych, tworząc niesamowite sojusze itp. #graotron IRL :D w poniższym przypadku poszło o obrazek na którym trzeba znaleźć ukrywające się zwierzę - awantura w komentarzach pod spodem jest epicka :D https://www.facebook.com/groups/338475152993167/permalink/723559967818015/
krab_wieprzowy - Mircy polecam dołączenie do grup na fb skupiających w większości #ro...

źródło: comment_TgPtGW1WVrtoURRoe63F49GBLkZIDY1V.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach