Wszystko
Najnowsze
Archiwum

@KMiklas: O kurka! Fajnie zobaczyć swoje wymodelowane cacko na trailerze co? :D
Do czego to się w ogóle odnosi? Wiem, że do gry Dying Light, ale to będzie jakiś dodatek czy coś?
Masz jakiś render z tego, czy raczej takie rzeczy zostają w firmie i są pokazywane tylko na trailerach?
Do czego to się w ogóle odnosi? Wiem, że do gry Dying Light, ale to będzie jakiś dodatek czy coś?
Masz jakiś render z tego, czy raczej takie rzeczy zostają w firmie i są pokazywane tylko na trailerach?
- 2
@Rezix: no ba :D ale to nie pierwsze (i nie ostatnie hehe).
To autko z Dying Light: The Following, sporego DLC które obecnie powstaje.
Moje rendery po premierze dopiero.
To autko z Dying Light: The Following, sporego DLC które obecnie powstaje.
Moje rendery po premierze dopiero.
- 0
@Gorion103: Haker :D true true, czasami na polycouncie tez mi wpadaja. Moglem nie wolac grafoli to lapalbym plusy jak dzik :(
- 2
@Pestilence: thx.
@mam_kaloryfer: yy realtime, czyli... 60 razy na sekunde? :P moze 30 na moim pc :D
@Primusek: Nie, dostalem dostep do bety. Pewnie tez dlatego, ze mam 1.8.
@mam_kaloryfer: yy realtime, czyli... 60 razy na sekunde? :P moze 30 na moim pc :D
@Primusek: Nie, dostalem dostep do bety. Pewnie tez dlatego, ze mam 1.8.
- 2
- 15
Dzisiaj skończona animacja w blenderze
#blenderujzwykopem #blender #januszeblendera #grafika3d
https://youtu.be/IzXkF2NL8rw
#blenderujzwykopem #blender #januszeblendera #grafika3d
https://youtu.be/IzXkF2NL8rw
- 1
@anamorfoza: Ziemia bardzo super, tylko tło dziwne, rozmyte, rozpixelowane.
- 0
@anamorfoza: Ale patola
Mirki, tak wyglada praca przy filmach, efektach, grach i reklamach. Nie dajcie sobie wmoci czegos innego i nie wierzcie makingofom i dev diary :D
https://www.youtube.com/watch?v=QEkuHBpvJw0
#grafika3d #gamedev #film #grafikakomputerowa
https://www.youtube.com/watch?v=QEkuHBpvJw0
#grafika3d #gamedev #film #grafikakomputerowa
http://imgur.com/a/CirvX
Dzis powstalo jeszcze takie cos.
Wiadro zrobione calkowicie w Quixelu z lp z maxa - nie bylo inputu w postaci normalki przepalonej z high poly.
Sculpt desek drewnianych powstal dawno temu w zbrushu.
#grafika3d #grafika #grafikakomputerowa #gamedev
Dzis powstalo jeszcze takie cos.
Wiadro zrobione calkowicie w Quixelu z lp z maxa - nie bylo inputu w postaci normalki przepalonej z high poly.
Sculpt desek drewnianych powstal dawno temu w zbrushu.
#grafika3d #grafika #grafikakomputerowa #gamedev
Takie cos ostatnio popelnilem biorac udzial w becie Quixel Suite 2.0
4k tris, 2k tekstury
#grafika3d #grafika #gamedev #grafikakomputerowa
4k tris, 2k tekstury
#grafika3d #grafika #gamedev #grafikakomputerowa
źródło: comment_yJEe92DmZkG4H1wSoaX7F84fn2BA9ana.jpg
Pobierz@ofczy: wygląda jak beczka.
konto usunięte via Android
- 8
- 12
Paczajcie mirki jakie fajne. Mam nadzieję że zrobią anglojęzyczną wersję, bo wygląda zacnie. Chiny się postarały ^^
#grafika #cgi #film #animacja #grafika3d #grafikakomputerowa #niewiemczybylo
#grafika #cgi #film #animacja #grafika3d #grafikakomputerowa #niewiemczybylo

- 1
@kalectwo: Nic niesamowitego. Fajna animacja, ładna i nowoczesna :P
- 1
Archiwalne tutoriale od CGCookie do Blendera za darmo :)
https://cgcookie.com/archive/?fwp_division=blender&fwp_per_page=40
#blender #grafika #grafika3d
https://cgcookie.com/archive/?fwp_division=blender&fwp_per_page=40
#blender #grafika #grafika3d
http://wiki.warthunder.com/index.php?title=3D_models_for_aircraft
Rzeczywistosc grafika 3d do gier.
#gamedev #grafika3d #warthunder
Rzeczywistosc grafika 3d do gier.
#gamedev #grafika3d #warthunder
3
Z E R O - D A Y | Cyber wojna

- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
- 1
@ossj: Ja się po prostu zarejestrowałem, moje technikum było tam na liście do wybrania i działa. Nie musiałem żadnych skanów przesyłać ani nic pisać do nikogo. Ale to było jakieś 4 lata temu, może coś zmieniali.
- 1
@ossj: nie możesz używać komercyjnie oraz miej świadomość ze jak ktoś otworzy twój plik w innym 3ds maxie to pewnie pokaże mu się alert ze to zostało zrobione w wersji edukacyjnej, poza tym to kompletny program jest.
- 17
Jeden z moich pierwszych renderów. Jacyś pasjonaci takich klimatów tutaj?
#grafika3d #grafikakomputerowa #3d #cinema4d #digitalart #abstrakcja
#grafika3d #grafikakomputerowa #3d #cinema4d #digitalart #abstrakcja
źródło: comment_AO1LSappr9hHOR4YuR29z2yDmj4Y4GHD.jpg
Pobierz@FieldsOfHope: Ja lubię takie klimaty. Ładne. Moja aktualna tapeta. :)
źródło: comment_uqfSp75uMR4C4udmil1rXmVRzGhBxOtQ.jpg
Pobierz- 1
@Simos: Podziwiam, zaprogramować różne aspekty światła i jego interakcji z otoczeniem, dla mnie czarna magia. : )
Mirki. Mam pewien problem z 3ds-em i vrayem. Zniknęły mi z menu znajdującego się pod PPM przyciski z vraya, czyli: "Vray mesh export" i "Vray properties". Szukam, kombinuję i za nic nie mogę znaleźć gdzie to przywrócić, próbowałem nawet już reinstalować wszystko i dalej to samo...
#3dsmax #vray #grafika3d
#3dsmax #vray #grafika3d
@majeranek: customize -> customize user interface -> Quads
Zerknij co masz w Menu po prawej, jeśli nie ma tych opcji to dodaj i powinno zadziałać :)
Zerknij co masz w Menu po prawej, jeśli nie ma tych opcji to dodaj i powinno zadziałać :)
źródło: comment_h2FKHGkXfe6gBMyPrRcXLARtVtOa0rsh.jpg
Pobierz- 0
@Wyrzutnia_rakiet_balistycznych: Kurde, w ogólnie mam zakładek vray-a..
- 16
Powoli ku końcowi, jeszcze kilka detali ( ͡º ͜ʖ͡º)
BMW E24
#grafikakomputerowa #grafika3d #blender3d #blenderujzwykopem
BMW E24
#grafikakomputerowa #grafika3d #blender3d #blenderujzwykopem
źródło: comment_qB82BvrzXBg7X1M2X5GJ5chEAviOpXyg.jpg
Pobierz- 4
@Sierkocz: "Polski kurs blendera" (googlaj) jako podstawowa baza wiedzy + wszelkie tutki z neta a zwłaszcza Youtuba. Oglądasz i jednocześnie powtarzasz u siebie, jak załapiesz minimum to zaczynasz robić coś po swojemu od najprostszych obiektów (np. MPtrójka, scyzoryk, naboje do broni itd.) jak ci jakiejś funkcji brakuje to szukasz w kursie blendera albo wiki blendera - gwarantuję że wszystko tam idzie znaleźć ( ͡º ͜ʖ͡º)
@lSandwichl: Generalnie idealny sposób na naukę przedstawiłeś. Poza tym gratuluję modelu, bo całkiem nieźle się prezentuje już na tym etapie. :)
- 1
Mirki z #grafika #grafikakomputerowa trochę sobie rysuję na potrzeby firmy w #3d [ #grafika3d] ale niestety w google sketchup bo właściwie to chyba najprostszy, lekki program.
Ale sobie pomyślałem że fajnie by było potraktować to jakimś renderem? albo przerzucić się na inny program? polecacie coś?
Ale sobie pomyślałem że fajnie by było potraktować to jakimś renderem? albo przerzucić się na inny program? polecacie coś?
- 22
Elo Mirki,
Stworzyłem sobie kolejny asset. Tym razem nieco inny klimat niż poprzednio. Chętnie przytulę opinie.
Na żywca: https://skfb.ly/GXN7
Opcjonalnie, soundtrack do modelu ( ͡° ͜ʖ
Stworzyłem sobie kolejny asset. Tym razem nieco inny klimat niż poprzednio. Chętnie przytulę opinie.
Na żywca: https://skfb.ly/GXN7
Opcjonalnie, soundtrack do modelu ( ͡° ͜ʖ
źródło: comment_12zrg2s3oMzIxTxi3b5ABqdJD0rXTI0Y.jpg
Pobierz- 22
Tak patrzę na ten trochę niemrawy tag #unity3d i tak sobie myślę, że warto coś wrzucić.
Dziś osiągnąłem znaczy postęp w projekcie "Planeta".
To co widać na pic-related to proceduralna planeta. Icosphere stworzyłem skryptem dzieląc trójkąty dwudziestościanu prawidłowego (też napisanego skryptem).
Potem wygenerowałem szum Perlina (biblioteka LibNoise przeportowana na Unity).
Dało mi to wartość od -1 do 1 dla każdego wierzchołka kuli (a wierzchołków jest 686 tys.).
Dziś osiągnąłem znaczy postęp w projekcie "Planeta".
To co widać na pic-related to proceduralna planeta. Icosphere stworzyłem skryptem dzieląc trójkąty dwudziestościanu prawidłowego (też napisanego skryptem).
Potem wygenerowałem szum Perlina (biblioteka LibNoise przeportowana na Unity).
Dało mi to wartość od -1 do 1 dla każdego wierzchołka kuli (a wierzchołków jest 686 tys.).
źródło: comment_ZJXYMdQ4Y5xzAgccsrmg1FmoyCPO7Ypb.jpg
Pobierz






















#grafika3d #blender #reddit #niemoje #animacja #gif
źródło: comment_R8jPwTGX7XoUXC4UMKxpvqgbHg82uutG.jpg
Pobierz