Wpis z mikrobloga

Od wczoraj nie mogę uruchomić kronik. Steam chciał zaktualizować grę i wyskakiwał mi taki komunikat. Najpierw sprawdziłem spójność plików gry i nic to nie dało. Następnie chciałem przeinstalować grę ale teraz nie mogę jej nawet zainstalować bo steam wyświetla komunikat o błędzie zapisu na dysku. Znalazłem jakieś zapytania o to na starych forach, ale odpowiedzi są dla mnie zupełnie niezrozumiałe... Czy ktoś spotkał się z takim problemem?
#kronikimyrtany #gothic #blad #problem
adek0218 - Od wczoraj nie mogę uruchomić kronik. Steam chciał zaktualizować grę i wys...

źródło: comment_1643444984apk8o6QKQx0WoSfDKIvtmP.jpg

Pobierz
  • 6
@adek0218 przerzuć sobie save'y z gry do jakiegoś innego katalogu na pulpicie, a następnie usuń grę, wyczyść cache i inne podręczne pliki i zainstaluj grę raz jeszcze na czysto, a po wszystkim z powrotem przerzuć sobie zapisy gry.
@adek0218 dziwna sprawa. Taki błąd logicznie rzecz ujmując mógłby sugerować, że albo coś blokuje zapis na dysku (np. antywirus, wirus), albo masz jakieś bad sectory na dysku lub za mało pamięci.

Jak będę na chacie spróbuję jeszcze pomóc. Może ktoś na forach miał podobny problem i znalazł jakieś rozwiązanie.