Udało mi się dodzwonić do radia i wygrać wejściówki na koncert w studiu koncertowym im. Agnieszki Osieckiej, natomiast jedyne co musiałem podać to imię i nazwisko. Orientuje się ktoś, jak potem wygląda werfyfikacja? Stoją na wejściu z listą osób czy jak? #trojka

Gryphin27












