Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: 1000155854
Pobierz- 19
@miloszy: tak jak napisali na kickstarterze, wszystko zostało zrobione w 2 miesiące po skompletowaniu zespołu, no poza całym movementem i dialogue systemem który pokazali już 5 miesięcy temu czy inventory systemem który istnieje już co najmniej 4 miesiące, a i system walki też na pewno nie istniał wtedy bo każdy normalny deweloper zrobiłby najpierw inventory system przed walka ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ
źródło: xddd
Pobierz- 0
Goticzek Rimejk wersja pudełkowa jest właśnie w drodze do mnie, ale zastanawiam się czy na steam jest jakaś opcja preloadu?
#gothic #gothicremake #steam
#gothic #gothicremake #steam
@Rakky: da się, ale to by wymagało minimalnego nakładu pracy. Najlepsze jest to, że teraz nie uszczęśliwią ani jednych ani drugich xD
@Mega_Smieszek: wystarczy zobaczyć jak digital spadł o 50% z ceną ( ͡° ͜ʖ ͡°). Żadna edycja portowa tego remake nie ma żadnej wartości od kiedy wyszło, że dostajesz niepełną grę. Dopiero na wartości będzie miał build z zaimplementowanym tym 5gb patchem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Czerwona flaga tuż przed premierą. Gdzie są recenzje Gothic 1 Remake?

Gra debiutuje już jutro, ale na oficjalne oceny będziecie musieli jeszcze poczekać. Polskie redakcje dostały kody z drastycznym poślizgiem, a my tłumaczymy, co to zazwyczaj oznacza w branży.
z- 0
- #
- #
- #
- 29
@miloszy: XDDDDDDDDDDDDDD
- 59
- 1
- 1
@marv0oo: Gra menelobijcy to szkeletal deadly szufla, End of eden to polski pogromca Gothic Remake'a. Wygląda jak g---o bo robili 2 miesiące, nawet w rogu jest napisane
- 38
- 3
Ze wszystkich misji w moim runie dało się ukończyć całe zero. Poboczne zadanie z pochodnią - po przeczytaniu przepisu nic się nie dzieje. Drugi sidequest z obserwacją potwora - dialog się zapętla, po znalezieniu potwora brak nowych opcji dialogowych, po zabiciu to samo. Główna misja - znalazłem ostatecznie niewidzalne ciało z którym niby mogę rozmawiać bo pojawia się ikona dialogu, jednak po kliknięciu LPM nic się nie dzieje.
Duchowy spadkobierca gothica, pod
Duchowy spadkobierca gothica, pod
- 3
- 1
- 7
- 10
@PROponujek: Końcówka z Gregiem najlepsza, Kakaowy jak zwykle w formie xD
- 6
#kiszak #endofeden #gothic
Taki póki co bieda-Risen. Dialogi drewniane, walka drewniana, grafika powiedziałbym ze nawet spoko, ale nie powinna tak zacinać na mocnym sprzecie. Jakby dopracowali parę rzeczy i wypuścili to np. za kilka miesięcy (to demo w sensie) to byłoby sympatycznie. A teraz? No ego top, negatywne emocje, lizanie się z Kiszką po jajach. Niesmaczne. :/
Taki póki co bieda-Risen. Dialogi drewniane, walka drewniana, grafika powiedziałbym ze nawet spoko, ale nie powinna tak zacinać na mocnym sprzecie. Jakby dopracowali parę rzeczy i wypuścili to np. za kilka miesięcy (to demo w sensie) to byłoby sympatycznie. A teraz? No ego top, negatywne emocje, lizanie się z Kiszką po jajach. Niesmaczne. :/
- 20
@miloszy: tez tak pomyslalem, sajko lepszy developer niz kiszak


















@BrakWolnegoLoginu: albo pójdzie dobrze i sobie normalnie pograsz, albo dostaniesz 20fps i 15 minut ładowania save, czyli original Gothic experience.
Sytuacja win-win ( ͡° ͜ʖ ͡°)