warto waszym zdaniem próbować jutro uruchomić


@BrakWolnegoLoginu: albo pójdzie dobrze i sobie normalnie pograsz, albo dostaniesz 20fps i 15 minut ładowania save, czyli original Gothic experience.
Sytuacja win-win ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@miloszy: tak jak napisali na kickstarterze, wszystko zostało zrobione w 2 miesiące po skompletowaniu zespołu, no poza całym movementem i dialogue systemem który pokazali już 5 miesięcy temu czy inventory systemem który istnieje już co najmniej 4 miesiące, a i system walki też na pewno nie istniał wtedy bo każdy normalny deweloper zrobiłby najpierw inventory system przed walka ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ
kotek9538 - @miloszy: tak jak napisali na kickstarterze, wszystko zostało zrobione w ...

źródło: xddd

Pobierz
  • Odpowiedz
Eden to zajebista reklama dla gothica remake xD jak zobaczylem jak wyglada prawdzwiwe gowno, to taki remake, to jest arcydzielo. Nie interesuje mnie co ile bylo robione. Jak mieli gowno do pokazania, to trzeba bylo je schowac dla siebie.
Jeszcze raz - dobra reklama dla gothica xD
#endofeden #gothic
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mega_Smieszek: wystarczy zobaczyć jak digital spadł o 50% z ceną ( ͡° ͜ʖ ͡°). Żadna edycja portowa tego remake nie ma żadnej wartości od kiedy wyszło, że dostajesz niepełną grę. Dopiero na wartości będzie miał build z zaimplementowanym tym 5gb patchem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#kiszak #gothic #endofeden
To jest w sumie smutne, to mógłby być przyjemnie grywalny średniak, jakby go trochę dopracowali przed pokazaniem dema, tak może pół roku, a może na wrzesień/październik? A tak - pozostaje niesmak. Szkoda, bo takich właśnie lekkich gierek "do pogrania" brakuje.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie bo ja nie w temacie: ten cały #endofeden to jest ta gra menelobijcy o której kiedyś gadał, że zrobi czy o uj chodzi? I czemu to wygląda jak kazirodcze dziecko Gothica 3 i Elexa? xD
#gothic #kiszak
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marv0oo: Gra menelobijcy to szkeletal deadly szufla, End of eden to polski pogromca Gothic Remake'a. Wygląda jak g---o bo robili 2 miesiące, nawet w rogu jest napisane
  • Odpowiedz
ten cały #endofeden to jest ta gra menelobijcy o której kiedyś gadał, że zrobi czy o uj chodzi?


@marv0oo: To projekt rozsławiony przez rumuńskiego patostreamera żeby "dowalić" Alkimii.

I czemu to wygląda jak kazirodcze dziecko Gothica 3 i
  • Odpowiedz
Ze wszystkich misji w moim runie dało się ukończyć całe zero. Poboczne zadanie z pochodnią - po przeczytaniu przepisu nic się nie dzieje. Drugi sidequest z obserwacją potwora - dialog się zapętla, po znalezieniu potwora brak nowych opcji dialogowych, po zabiciu to samo. Główna misja - znalazłem ostatecznie niewidzalne ciało z którym niby mogę rozmawiać bo pojawia się ikona dialogu, jednak po kliknięciu LPM nic się nie dzieje.
Duchowy spadkobierca gothica, pod
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kiszak #endofeden #gothic
Taki póki co bieda-Risen. Dialogi drewniane, walka drewniana, grafika powiedziałbym ze nawet spoko, ale nie powinna tak zacinać na mocnym sprzecie. Jakby dopracowali parę rzeczy i wypuścili to np. za kilka miesięcy (to demo w sensie) to byłoby sympatycznie. A teraz? No ego top, negatywne emocje, lizanie się z Kiszką po jajach. Niesmaczne. :/
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@miloszy: gdyby skeletal miał budżet Edena to też by wyszło demo #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a tak btw to czekamy na grafiki od grafików a gre mieliśmy zrobiona w tydzień ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz