Wszystko
Najnowsze
Archiwum
9
Smartfon, który chyba montowano w cyrku. Kosztuje 5000 zł i się rozpada...

Współczesne smartfony raczej nie mają poważnych problemów związanych z jakością wykonania. Pixel 7 Pro może jednak mieć niezbyt dobrze zamocowany przycisk...
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 8
@DPary co to za gra
- 0
@brerabreras0 driveclub
Który z tych trzech jest najlepszy?
#android #smartfon #technologia #oneplus #motorola #googlepixel #telefony
#android #smartfon #technologia #oneplus #motorola #googlepixel #telefony
źródło: comment_1673382805HSVykrd3PSnqNGxWRNBmYS.jpg
PobierzJak wyżej
- Motorola Edge 20 lite 6.3% (5)
- Google Pixel 6a 67.5% (54)
- One Plus Nord 2T 26.3% (21)
- 2
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: s20fe na snapdragonie, 120hz, wodoszczelny, dobre zdjęcia, można podłączyć do monitora, tv, projektora, Dax, bardzo dobra cena.
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: jako posiadacz 6a serdecznie polecam
- 0
Po 3 dniach korzystania z #android #googlepixel #pixel 7 odblokowywanie ekranu na odcisk palca już doprowadza mnie do szału. Równie dobrze mogę go wyłączyć i po prostu zawsze wpisywać hasło XD Masakra, a jeszcze nawet nie założyłem folii ani szkła. Szkoda, bo poza tym jest to na razie bardzo wporzo telefon.
Tak, wiem że można dodać jeden odcisk więcej razy żeby lepiej działał, ale w tym
Tak, wiem że można dodać jeden odcisk więcej razy żeby lepiej działał, ale w tym
- 2
@GzS: Kiedyś mi mignęła informacja, że warto te odciski dodawać w jak najciemniejszym otoczeniu. Wydawało mi się to głupie, ale w sumie czytnik jest optyczny, więc może jednak ma to jakiś sens.
@GzS: i x5
źródło: comment_1672967682ueJSx9aFnoLiktIinQN73G.jpg
PobierzHej, w nawiązaniu do mojego poprzedniego wpisu, wybór padł na Pixel 7 Pro ( ͡º ͜ʖ͡º) więc stąd moje pytanie jaki case? I czy szkło czy folia naklejana w mm czy 3mk?
#pixel #googlepixel #smartfon
#pixel #googlepixel #smartfon
źródło: comment_1672755455EuxpKpUVnMSPkuZUeMCWbB.jpg
Pobierz@krokodylek92: najtańsze szkło z allegro/Ali
J---c folie, co z tego że folia nie pęknie jak ekran pęknie ( ͡º ͜ʖ͡º)
J---c folie, co z tego że folia nie pęknie jak ekran pęknie ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 3
@Shumitu: kupiłem taki zestaw zobaczymy jak to się sprawdzi
źródło: comment_16727708161sOlSwo1IrxPGAyk0bRB8Y.jpg
PobierzNastał kolejny rok gdzie blind camera test udowodnił że iphony robią najlepsze zdjęcia tylko wtedy, kiedy użytkownik robiący dane zdjęcie poinformuje innych że zostały zrobione iphonem :)
https://youtu.be/LQdjmGimh04
#android #apple #iphone #samsung #googlepixel
https://youtu.be/LQdjmGimh04
#android #apple #iphone #samsung #googlepixel
- 3
@misiek735: przy okazji tego testu chyba 3 lata temu MKBHD pisał, że przeciętni użytkownicy wybierają zupełnie inne zdjęcia niż zawodowi fotografowie. To taka ciekawostka, bo fotograf potrafi wyciągnąć dużo więcej ze zdjęcia przy obróbce, ale w smartfonach i tak liczy się przecież najbardziej to, co robi "goły" aparat.
Pixele robią zajebiste zdjęcia, tu się zgodzę. Ale też twoja teza jest trochę przesadzona, bo iPhone dalej jest w czołówce, jeśli chodzi
Pixele robią zajebiste zdjęcia, tu się zgodzę. Ale też twoja teza jest trochę przesadzona, bo iPhone dalej jest w czołówce, jeśli chodzi
- 1
@rybak17: U nas tym bardziej jest sens biorąc pod uwagę zawyżoną cenę Xiaomi, Samsungów oraz zwłaszcza srajfonów.
Czy da się na #googlepixel #pixel7 zrobić klona aplikacji? Na starym teedlfonie miałem dwa instagramy i ch islbym tu to kontynuować, a nie widzę takiej opcji..
Czy da się na #googlepixel #pixel7 zrobić klona aplikacji? Na starym teedlfonie miałem dwa instagramy i ch islbym tu to kontynuować, a nie widzę takiej opcji..
- 0
@lycaon_pictus: w pixelu?
@FrankUnderwood: Nie, w realme.
- 0
Halo, mamy na sali użytkowników Pixela 6a?
Potrzebuję dowiedzieć się jak w tym wynalazku z baterią i zasięgiem bo jak wiemy nie obsługuje to to 5g w naszym kraju i VoLTE/VoWiFi. Chyba że coś się zmieniło?
#pixel #googlepixel #android #smartfony
Potrzebuję dowiedzieć się jak w tym wynalazku z baterią i zasięgiem bo jak wiemy nie obsługuje to to 5g w naszym kraju i VoLTE/VoWiFi. Chyba że coś się zmieniło?
#pixel #googlepixel #android #smartfony
Jakie szkło polecacie na pixela? Kupiłem jakiś noname na Allegro i odcisk palca nie działa.... albo raz działa raz nie. A jednak zależy mi na zabezpeiczeniu ekranu. Coś macie, polecacie co działa dobrze?
#googlepixel #pixel7
#pixel
#googlepixel #pixel7
#pixel
@FrankUnderwood: https://pancernik.eu/google-pixel-7/szklo-hartowane/spigen-glastr-slim-align-master-2pack
Zdecydowanie to, świetna jakość, instalacja banalna dzięki temu szkieletowi, czytnik działa bardzo dobrze no i dwie sztuki. Drogo ale najlepsze, mam od nich szkła na każdym swoim pixelu i sprawują się jak należy
Zdecydowanie to, świetna jakość, instalacja banalna dzięki temu szkieletowi, czytnik działa bardzo dobrze no i dwie sztuki. Drogo ale najlepsze, mam od nich szkła na każdym swoim pixelu i sprawują się jak należy
@FrankUnderwood: Spigen zdecydowanie najlepszy
@octopussy8: właśnie mam wrażenie że tak
- 0
Nie wiem, obecnie mam 30% przy 4h48 SOT ¯\_(ツ)_/¯. U Ciebie jak?
Mam możliwość wymiany Iphone 13 PRO na Pixel 7 PRO. Co wykopki o tym sądzą? Warto czy nie? Czy jest coś na androidzie co będzie mi bardziej przydatne w życiu codziennym niż na iOS? Głównie zależy mi na baterii i aparacie, z racji tego że w pracy muszę robić dość dużo zdjęć. Wcześniej miałem Samsunga Galaxy S22, ale przy moim użytkowaniu SOT to był tylko około 2 godziny więc absolutna porażka, robiłem
@niebieskietruskawki: mam od miesiaca pixela, najbardziej denerwuje belka z gory gdzie nie ma osobnych ustawien do nfc i wifi. Wiec w domu siedze na wifi a potem w drodze do pracy wyrzuca mi powiadomienia czy nie chce polaczyc sie do otwartej sieci wifi, w apce portfela wlaczysz nfc ale nie wylaczysz wiec musisz wchodzic przez ustawienia. Ten kto to wymyslil to powinien z---------c na galerze czy jakos tak
@niebieskietruskawki: stałem przed wyborem pix7pro albo ip14 (przesiadka z ip12) wybrałem pixa i jestem mega zadowolony
- 1
- 6
@keramzyto_beton: Mogę porównać z jeszcze do niedawna używanym Samsungiem S21 Ultra. Telefony są podobne, zmiana miała być zatem raczej ulepszeniem niż zupełnie nową jakością. Ale okazała się tą drugą. Telefon działa po prostu o niebo lepiej, mimo że ostatnie miesiące spędzałem na kastrowanym One UI 4.1 z wyłączonym bloatwarem od Samsunga. Pixel nie grzeje się jak Exynos, wydajność w grach jest znacznie lepsza, nie ma throttlingu a przynajmniej nie zauważyłem,
@maliuseu: Jak jeszcze nie zamawiałeś to na Amazonie włoskim jest fajna promocja na białego a na niemieckim na zielonego. Wychodzi +- z przeliczeniem vatu ok 4k PLN brutto
Mireczki, mam dylemat co do telefonu.
Głownie zależy mi, żeby nie zaczął się zacinąć po poł roku i robił spoko zdjęcia
Dorzucam ankiete i czekam na jakieś plusy i minusy danych modeli
#googlepixel #pixel #asus #zenfone #nothingphone #motorola #telefony
Głownie zależy mi, żeby nie zaczął się zacinąć po poł roku i robił spoko zdjęcia
Dorzucam ankiete i czekam na jakieś plusy i minusy danych modeli
#googlepixel #pixel #asus #zenfone #nothingphone #motorola #telefony
który tel?
- google pixel 6a lub 6 50.8% (31)
- asus zenfone 8 19.7% (12)
- nothing phone 1 18.0% (11)
- motorola edge 30 neo 11.5% (7)
@exile17: np kwestia volte u asusa wsparcie nie działa, jak będziesz miał jakiś problem, to na 90% nic ci nie pomogą. poczytaj ich forum, a zrozumiesz co mam na myśli. z serwisem jeszcze nie miałem do czynienia, to ci nie powiem. sot jest kiepski, ale to kwestia złego snapa 888, na tle konkurencji z tym procem nie jest zle, ale to jedno dniowy telefon (jak używasz aparatów i nawigacji, to
@exile17: no dobrze by było jak by był, jak kiedyś usuną 3g. ale do tego czasu pewnie zmienimy telefony. no z sotem to róznie bywa, jak tylko przegląm neta i oglądam, to sot 5-6 godzin na baterii 80%. jak uzywam aparatu nawigacji etc, to szkoda gadać i trzeba uwazać na wyjazdach bez prądu. tylko ja uzywam tel na ustawieniach oszczędzania baterii łącznie z tymi "programistycznymi".
Na waszych #pixel też ostatnio przy pogodzie pojawił się opis pogody na dzisiejszy dzień? Zauważyłem że znika to o godzinie 10
#android #googlepixel
#android #googlepixel
źródło: comment_16689345582lFAH2IiGn1GUrjIcyE1yB.jpg
Pobierz@s---k: Zazdro
Komentarz usunięty przez autora
- 0
Pixel 6 Pro czy Pixel 7 Pro?
Przesiadam się z Xiaomi Mi 10, który de facto po 2 latach nadal działa bardzo sprawnie ale po prostu się znudził. Padło na Pixel'a bo chciałbym mieć dobry aparat. Opinie głównie budowałem na ocenach z https://www.dxomark.com/ więc brałem też pod uwagę Xiaomi 12 Pro/12T Pro.
Na telefonach raczej nie gram, na pewno już w nic bardziej wymagającego. Zależy mi jedynie na płynnym działaniu jeśli chodzi o
Przesiadam się z Xiaomi Mi 10, który de facto po 2 latach nadal działa bardzo sprawnie ale po prostu się znudził. Padło na Pixel'a bo chciałbym mieć dobry aparat. Opinie głównie budowałem na ocenach z https://www.dxomark.com/ więc brałem też pod uwagę Xiaomi 12 Pro/12T Pro.
Na telefonach raczej nie gram, na pewno już w nic bardziej wymagającego. Zależy mi jedynie na płynnym działaniu jeśli chodzi o
@templlar: dxomark to ścierwo którym nie warto się sugerować, co do p6 i p7 dopłaciłbym na Twoim miejscu do nowszego modelu. Poprawia on problemy wieku dziecięcego z 6 jak czytnik linii, lepszy modem do łączności z siecią, posiada rok więcej wsparcia, opcje naprawiania rozmazanych zdjęć. Wydajność będzie identyczna bo Tensor g2 prawie to samo co g1, aparaty bardzo podobne, trochę lepsze telefoto w p7, ładują się z tą samą prędkością,
@Ceedzik: jak z baterią w p7pro? Da radę cały dzień wytrzymać?
- 0
Chyba powoli zaczynam się za sprawą OnePlusa 6T, którego nabyłem w spoko cenie, przekonywać się znów do #android Szukam zastępcy za mojego iPhone 8, który nadal spoko chodzi, ale już wychodzą na niego ostatnie aktualizacje.
Od telefonu nie wymagam niczego poza tym, że ma szybko działać i otwierać aplikacje/strony bez żadnej zadyszki (nie gram na telefonie, aparat też mi niepotrzebny, nie muszę mieć miejsca na dodatkowy SIM, a 64GB pamięci
Od telefonu nie wymagam niczego poza tym, że ma szybko działać i otwierać aplikacje/strony bez żadnej zadyszki (nie gram na telefonie, aparat też mi niepotrzebny, nie muszę mieć miejsca na dodatkowy SIM, a 64GB pamięci
@imo0mfg: teraz masz promocje za 1735 6a z amazon.de więc nówka sztuka z lux gwarancją
@imo0mfg: mam 6a, wolne ładowanie 18w nie przeszkadza, telefon działa zajebiście płynnie, ten sam procek co więksi bracia z 6 i 6pro, 128gb minimum i aparaty świetne. Jak coś więcej chcesz wiedzieć to pytaj, obecnie jest do wyrwania w super pieniądzach
Czy wibracja w Pixel 6 Pro jest taka glosna normalnie czy tylko w moim egzemplarzu tak jest? W porownaniu do kazdego innego telefonu to jak czasy nokii 3310.
#pixel #googlepixel #telefony #pixel6 #android
#pixel #googlepixel #telefony #pixel6 #android
- 1
@Hayabussa: Generalnie nie wiem czy w 6 pro są takie same jak w 6a, ale jeśli tak to zgadzam się, że są głośne, albo inaczej, nie są tak subtelne (jak np w moim poprzednim OP 7T) a bardziej jakby punktowe i mocniejsze a co za tym idzie głośniejsze.
- 1
@Hayabussa: No to u mnie tak samo xD Na początku nieźle się wystraszyłem jak mi na biurku zaczął wibrować, całe biurko w rezonansie, ale przynajmniej są mocne i wyczuwalne, w 7T nie zawsze czułem w kieszeni że coś dzwoni. Zawsze można zmniejszyć siłę w ustawieniach.
- 0
Orientuje się ktoś w jakich sieciach działa volte w pixelu 7 i 7 pro?
#pixel #pixel7 #telefony #googlepixel
#pixel #pixel7 #telefony #googlepixel
























#pixel #pixel7 #googlepixel #google #youtube #youtubepremium