Wpis z mikrobloga

@Melkovva_: chciałem kupić 7 Pro, ale przez brak gwarancji w PL i 5G zdecydowałem się na tańszego 6 Pro, kupiłem w DE, na gwarancję jeszcze nie odsyłałem, ale musisz się liczyć z tym że nie będzie tak wygodnie jak w Samsungu czy Huawei gdzie idziesz do serwisu, 2h i odbierasz naprawiony.
Sam telefon działa super, podejrzewam że były to kwestie aktualizacji softu lub po prostu telefon pochodzi z późniejszego wypustu i
@Shumitu: robiłem i nie do końca to chodzi. Mając telefon w c+ (Play) VoLTE chodzi bez problemu bez kombinowania.
Natomiast po tym zabiegu pojawia się w ustawieniach opcja "połączenia przez WiFi", można przesunąć suwak, ale nadal telefon figuruje jako niezarejestrowany. Zauważyłem też, że mając tę opcję aktywną, telefon traci jakby opcje VoLTE. Tzn. podpięty jest pod wifi i niby ma tak dzwonić, ale to w ogóle nie działa i nie odpala
@kurozaurus: w plusie śmiga, 3/4 połączeń, które teraz robię, leci przez wifi. Bez tego fixa ani voLTE nie działało, ani voWIFI.
Jak włączysz voWIFI, wpiszesz *#*#4636#*#* i klikniesz informacje o telefonie, to zerknij czy masz na szaro, ale włączone poniższe opcje:
- obsługa głosu przez LTE
- Możliwość prowadzenia rozmów wideo
- Możliwość prowadzenia rozmów przez Wi-Fi
Na górze, przy numerze telefonu, powinien być też widoczny numer telefonu przy IMS.
Nie