Wpis z mikrobloga

@Mikiedbp: najtańsze nie będzie działać z czytnikiem w tym telefonie.
@krokodylek92: u siebie korzystam ze spigen rugged armor, jest spoko.
Co do szkła to masz zasadniczo dwie opcje, jeżeli chcesz mieć pewność że czytnik palca będzie działał:
1. whitestone dome, szkło a nie folia
2. imbzbk, https://www.amazon.pl/IMBZBK-Google-Pixel-Pro-ochraniacz/dp/B0BLBDK6HF/ref=sr_1_5?keywords=imbzbk+pixel+7+pro&qid=1672757036&sprefix=pixel+7+pro+im%2Caps%2C131&sr=8-5
Z tych dwóch whitestone jest normalnie droższe niż to drugie, ale cena tego drugiego na polskim amazonie jest przesadzona.
Zasadniczo musi to być
@Mikiedbp: telefon telefonowi nierówny ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Sam mam pixela 7 pro i wiem co mówie, musiałem wydać prawie dwie stówy na to głupie szkło...
Nie wiem dlaczego dokładnie ten telefon ma takie problemy, czy jest to kwestia optycznego czytnika, a nie ultradźwiękowego jak w samsungu, ale na reddicie / xda masz całe wątki gdzie ludzie testują różne szkła i wychodzi na to że jeżeli chodzi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shumitu: dotychczas używałem folii z media marktu od 5-6 lat i to na 4 telefonach. Problem zaczal się na op 9 pro, zakrzywione ekran sprawiał że folia się odklejała po tygodniu, mam obawę że tu będzie tak samo.
Za to żaden telefon nie skończył z pękniętym ekranem pomimo licznych upadków
@krokodylek92 jak chcesz pewną ochronę to zamów Whitestone Dome Glass z Amazona. Koszt to 160 zł za dwupak ale warto bo nic innego tak dobrze nie ochroni i nie będzie pasowało do zakrzywionego ekranu. Jak chcesz zaoszczędzić to można odpowiedniki dostać od Hofi i Mocolo ale tam nie ma akcesoriów ułatwiające montaż oraz mogą nie pasować do części etui.
@DPary chodziło o "konieczności". Autokorekta płata figle. Jak szkło lub folia dolega poprawnie do wyświetlacza to nie ma żadnego wpływu na responsywność dotyku