Wpis z mikrobloga

@PanNieznanypl Też widziałem już ze dwa przypadki na Facebooku i jeden na pepperze, jak się kłóciłem z fanbojami na grupce(od początku pojawiały się wątki na reddicie) to mnie od najgorszych wyzywali xD to teraz mają niedowiarki
@PanNieznanypl: podobno wieksza szansa na pojawienie sie tego "niedociagniecia" jest na zwyklym pixelu 7 i z tego co czytalem to google nie chce przyjmowac tej usterki na gwarancje. Ludzie pisali, ze jak sie ich przycisnelo to naprawiali/oddawali $, ale to loteria czy tobie tez uznaja.
@Betoniarka69: Sam mam 7 Pro od premiery, czyli ponad pół roku. Telefonu w ogóle nie oszczędzam i wielokrotnie go nawet upuściłem, a jest cały i działa bez żadnych problemów. Szczerze jakoś ciężko mi uwierzyć żeby coś samo miało w nim pęknąć. Na co dzień mam jednak do czynienia z klientami, którzy lubią coś reklamować bo "...samo się...".
@Ceedzik: też poczytałem i faktycznie to się dzieje dużo ludzi wstawia foty na redicie, nie oddaje smartfon jest zbyt dobry pod względem użytkowania żebym miał go zmienić w moim przypadku taki komfort zapewni mi obok pixela tylko iPhone który w podstawowym wariancie ma 60hz co go z góry skreśla, także najwyżej będę bił się z supportem o wymianę