polecam wszystkim kuriera #gls który zostawił awizo tylko tak je schował, że go nie mogę odnaleźć....
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

psposki
- 2
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
u-cichego
via Android- 0
@felixd: no cóż, inpost najtańszy - to w czymś ta cena się przejawia :)
Nie wiedziałem, że w 2015 roku istnieją jeszcze takie gówniane firmy kurierskie, jak #gls . Żadnego telefonu, nic, właśnie dostałem maila, że przyjechali, ale mnie nie było w domu więc dostałem awizo i muszę się bujać na drugi koniec miasta po paczkę.
#januszebiznesu #kurier
#januszebiznesu #kurier
- 2
@frikuu:
Dzwonienie to jest ich dobra wola, no chyba, że wykupiona była usługa dodatkowa, to wtedy mają obowiązek. Po mojemu to po prostu miałeś farta, że większość kierowców z twojego rejonu dzwoniło.
być może, co nie zmienia faktu, że każdy kurier praktycznie dzwoni
Dzwonienie to jest ich dobra wola, no chyba, że wykupiona była usługa dodatkowa, to wtedy mają obowiązek. Po mojemu to po prostu miałeś farta, że większość kierowców z twojego rejonu dzwoniło.
@Gh0st: dzwonia bo po pracy musza 2 godziny po pracy czekać na terminalu by oddać taka awizowana paczkę.
@frikuu: na stronie dpd jak wejdzie się w śledzenie przesyłki to masz numer do kuriera. Można do niego zadzwonić. Kurier chętnie się dogadać by po pracy nie czekać aż ktoś na magazynie przyjmie awizo.
@frikuu: na stronie dpd jak wejdzie się w śledzenie przesyłki to masz numer do kuriera. Można do niego zadzwonić. Kurier chętnie się dogadać by po pracy nie czekać aż ktoś na magazynie przyjmie awizo.
- 2
@ZidaneNS: no co ty, co tam moglo byc, jakis pies najwyzej, krzywdy nie zrobi
- 0
@Kranowianka: jak im zapłacisz to pojadą
- 0
ej mireczki, jako ze doswiadczenie mam w temacie spore - bylibyscie zainteresowani utworzeniem tagu, przykladowo #zapytajkuriera w ktorym rozwiewalbym wszelkie Wasze watpliwosci na temat naszej pracy?
#kurier #gls #transport
#kurier #gls #transport
- 1
@SoldierPL: KURDEBELE ALE TO JAKOŚ NA WEEKENDZIE, na tygodniu ciezko z czasem. przeszkolenie polega glownie na zapoznaniu sie z zasadami dzialania magazynu, procedurami, statusami ktore mozemy nabic na przesylke w razie problemow, obsludze elektronicznego przyjaciela kuriera, tego typu sprawy
- 0
@awaryjan: nie mam pojecia jak to wyglada od strony wyplat odszkodowań, ale protokołów lata sporo
- 1
@Jefrey: tracking we Włoszech czesto jest aktualizowany tylko w nocy. Jutro rano sie okaze pewnie ze juz dostarczaja
- 0
@mp3maniak: Taa, nie odebrali wczoraj, wkurzony makaron już dwa razy dzwonił, bo obiecałem odebrać. Wczoraj wydrukowali naklejki to pewnie dzisiaj pojawi się status, że napili się kawy...
- 5
Piszę to w razie gdyby ktoś chciał coś wysłać/zamówić za pomocą GLS.
Nigdy wcześniej jeszcze nie doświadczyłem takiego buractwa i braku profesjonalizmu ze strony kuriera. Na stronie: planowana dostawa 9-12. Kurier dzwoni do mnie przed 10 że będzie w ciągu 30 minut, no nic czekam. Godzina 11:30, kuriera dalej nie ma, dzwonię ponownie, twierdzi że go przytrzymali w pobliskim supermarkecie (2 km ode mnie) ale już po wszystkim i "zaraz będzie". Godzina
Nigdy wcześniej jeszcze nie doświadczyłem takiego buractwa i braku profesjonalizmu ze strony kuriera. Na stronie: planowana dostawa 9-12. Kurier dzwoni do mnie przed 10 że będzie w ciągu 30 minut, no nic czekam. Godzina 11:30, kuriera dalej nie ma, dzwonię ponownie, twierdzi że go przytrzymali w pobliskim supermarkecie (2 km ode mnie) ale już po wszystkim i "zaraz będzie". Godzina
@IceBeast: ręce brudne wynikają z tego, że paczki są brudne przez magazyn/transport i tego nie zmienisz, a przy 100 stopach zdarza się o rękawiczkach zapomnieć. Sam kilka razy wpadałem do klienta z brudnymi rękoma, ale zawsze przepraszałem. Niestety to nie jest praca w biurze, gdzie po pierdzeniu w stołek idziesz się podmyć do biurowej toalety.
A we dwójkę się jeździ często jak kurier szkoli kandydata.
Co do tego nieprzyjechania doskonale
A we dwójkę się jeździ często jak kurier szkoli kandydata.
Co do tego nieprzyjechania doskonale
- 0
@cadwell: ja w pełni rozumiem że to jest ciężka praca, ale moje uwagi wynikają po prostu z zestawienia tego pojedynczego przypadku z poprzednimi moimi doświadczeniami z kurierami (zamawiam dosyć dużo rzeczy, głównie przez dhl/pocztę polską). Rozumiem że się można ubrudzić w takiej pracy, ale ten gościu był po prostu brudny bo to było widać i czuć.
Samo spóźnienie nie było dla mnie aż takim problemem (aczkolwiek wcześniej aż takie duże
Samo spóźnienie nie było dla mnie aż takim problemem (aczkolwiek wcześniej aż takie duże
- 27
Dziś rozmawiałem z gościem, który pracował kilka lat jako kurier w GLS'ie. Powiedział, że kurierzy-frustraci czasem jawnie i celowo r-----------i paczki, gdy widzieli, że nie są oznaczone naklejką jako "delikatne" a w opisach często była informacja np o elektronice w środku. Jak się okazuje GLS nie uwzględnia ŻADNYCH reklamacji przy wysyłce elektroniki :) (czyt. nie mają ubezpieczenia na takie produkty) co jest w ich regulaminie fajnie ukryte. Jak można ? ( ͡
- 1
Jak już tagujesz to odpowiem , rano tak bo jest wypuszczanie kurierów - jako tako kolejek może nie ma ale może odbywać się to mniej sprawnie , no i jak przyjedziesz za rano to twoja paczka moze nie byc jeszcze przyjeta do oddzialu , jedz kolo 10:00 juz powinno byc ok
Swoja droga tez musze jechac
Swoja droga tez musze jechac
- 0
@tadyo: Kurde Tadzik, ale jak odpisujesz to wołaj po nicku, bo teraz znalazłem odpowiedź...
- 0
@konoo: tak jak wszędzie, nie dają. Kurier ma wozić paczki a nie odbierać telefony. Jak jeździ do ciebie często to sam da ci numer żeby ułatwić sobie i tobie.
- 0
@konoo: @galonim:
Akurat w przypadku GLS się nie zgodzę. Miałem bardzo pilną przesyłkę, która musiała być dostarczona przed południem do Wawy, zadzwoniłem na infolinię, podałem nr paczki i pani podała mi numer do kuriera, który powiedział, że zaraz przesyłka dotrze. Nie wiem czy to reguła, dobra wola czy niedoświadczenie pani z infolinii, ale nr mi podała. Można próbować dzwonić, czy dadzą kontakt to się okaże.
Akurat w przypadku GLS się nie zgodzę. Miałem bardzo pilną przesyłkę, która musiała być dostarczona przed południem do Wawy, zadzwoniłem na infolinię, podałem nr paczki i pani podała mi numer do kuriera, który powiedział, że zaraz przesyłka dotrze. Nie wiem czy to reguła, dobra wola czy niedoświadczenie pani z infolinii, ale nr mi podała. Można próbować dzwonić, czy dadzą kontakt to się okaże.
- 3
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Emkacf: ciesz się, że masz paczkę całą ;) mi przed świętami z------i około 20 kilową pakę od rodziny ze świątecznymi rzeczami (czekolady, pierniki, drobne upominki) a traking pokazywał, że DORĘCZONO! (oczywiście podpisana totalnie obca osoba),
po ponad miesiącu przynajmniej jakieś odszkodowanie dostaliśmy, ale niesmak wciąż motzno
po ponad miesiącu przynajmniej jakieś odszkodowanie dostaliśmy, ale niesmak wciąż motzno
- 1
@Emkacf: Na przyszłość rade ci dam. Po 17 dowiezie ci tylko taki kurier który nie wyrobił się w rejonie. Dzwoni się do sklepu w którym zamówiłaś i prosi o nadanie paczki z dostawą po godzinie 17. Dopłacasz 100% ceny podstawowej i nie martwisz się, że będziesz musiała dźwigać.
@sheldoncooper: GSL to gdzieś pod Słupskiem tak?
- 0
@NomenNescioNy @Cesarz_Polski http://img8.demotywatoryfb.pl//uploads/201502/1424530470_jbvj0w_600.jpg działa nawet na samego Cesarza Polski :)
Właśnie przypomniało mi się jak kiedyś mnie #gls potraktował
źródło: comment_Qrh0hjSmjvMrRu8tp3qZXe4MdVY4ZTZM.jpg
Pobierz- 2
Komentarz usunięty przez autora
@Mhrok: działa, nówka funkiel :)
- 1
Nie wyrobił się kurier, za dużo paczek miał lub nie dałby rady dowieźć, pewnie podwiezie jutro. Czasem tak bywa w słabszych firmach kurierskich.
- 1
@galonim: tylko ze ten status wskoczyl po 8 rano















